Michał Czubat podał się do dymisji?

Image

Był prezesem Rady Nadzorczej Stali Stalowa Wola od 27 sierpnia 2020 roku. 14 kwietnia 2021 roku oddał się do dyspozycji RN. Taka była wcześniejsza umowa. Stal nie odnosi spodziewanych sukcesów. Powinien więc odejść.

Przewodniczący Rady Nadzorczej Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola 14 kwietnia 2021 roku wydał komunikat:

W dniu dzisiejszym w związku z niewywiązaniem się z ultimatum uzyskania efektu sportowego w postaci wygrania trzech kolejnych meczów, które było przedstawione Radzie Nadzorczej, Prezes Michał Czubat, zgodnie z wcześniej złożoną deklaracją na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej Stali Stalowa Wola PSA oraz Lucjusza Nadbereżnego Prezydenta Miasta Stalowej Woli, największego akcjonariusza Piłkarskiej Spółki Akcyjnej, oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej. Biorąc pod uwagę dobro Naszego Klubu na prośbę Rady Nadzorczej Pan Michał Czubat zgodził się pełnić funkcję Prezesa Zarządu do czasu wybrania nowych władz Spółki, co powinno nastąpić do końca kwietnia br.

Stal Stalowa Wola PSA o kolejnych działaniach podejmowanych przez Radę Nadzorczą Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola będzie informować na bieżąco.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Andrzejwts

totalna KOMPROMITACJA załogi NADBEREŻNEGO! Skończ waść wstydu oszczędź!

~Do Kibic

Idąc twoim tokiem myślenia- jeżeli ktoś nie urodził się prezesem i śmiał gdzie indziej wcześniej pracować jest mało inteligentny to Ty pracując na felgach jesteś....debilem.
Jeżeli już masz się kogoś czepiać to najwyższego, gdyż to on podejmuje decyzję i obsadza stanowiska a że mało zna się na sporcie to już druga strona medalu. Mimo wszystko mam nadzieję jak niektórzy, że tym razem zwycięży wiara w dobro klubu a nie swojej partii.

~ciepły

Dajcie Dareczka na prezesa
on się na wszystkim zna i jeszcze z drona filmuje!!
A jak ładnie pod sądem stoi z kartonikiem! :*

~kibic

Najwyższy czas aby wszyscy działacze na czele z radą nadzorczą pracowali społecznie. Bo to nie jest robota na pełny etat w pocie czoła. Do sygnalista, jedynymi oszołomami na tym portalu są hejterzy.

~Zenek

Jeśli źle wykonywał swoją pracę,powinien nie dostać za,nią wybagordxenia i oddać to co pobrał.

~Sygnalista

Spier...aj pisi oszołomie!

~taka prawda

Debil pissowski znowu wrócił.

~kibic

Wszyscy mieszkańcy naszego miasta bardzo szanują naszego najlepszego PANA PREZYDENTA L.N. w dziejach naszego miasta. No oprócz tych dwóch hejterów co bez przerwy się kompromitują w oczach wszystkich mieszkańców naszego miasta. Ale dostaną w nadchodzących wyborach na prezydenta naszego miasta taki łomot , że odechce im się produkować hejt. PAN PREZYDENT L.N. wygra te wybory w stosunku 90 procent do 10 macie to hejterzy zagwarantowane jak pies budę.Całe miasto będzie się wam hejterzy śmiać prosto w wasze mo..rdy.

~kibic

Tych dwóch hejterów produkujących hejt pod bez przerwy zmieniających nickach i robiących sztuczny tłok na tym portalu to jest cała prawda o opozycji w naszym mieście. Jaka to hańba , że ci idioci zamiast okazywać najwyższy szacunek władzy naszego miasta to bez przerwy produkują idiotyczne wypociny.Tą farmą hejterską ze stowarzyszenia nasze miasto, powinno się bezwzględnie rozliczyć bo bez przerwy sieją zamęt w mieście. Ale na wszystko przyjdzie czas i pora a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów.

~KIBIC

Ten artykuł to takie masło maślane, ten człowiek nigdy żadnym prezesem rady nadzorczej nie był i nigdy nie będzie. A swoją drogą kierowca prezesem klubu tak nie może być bo nie długo ktoś kto zbiera puszki po piwie aby zarobić na piwo zostanie prezesem STALÓWKI. Czy nie ma inteligentnych ludzi w tym mieście abyśmy się nie wstydzili kto jest prezesem klubu STALÓWKI. Dość już eksperymentów , że prezesem może być jakiś młody kibic który MYŚLI , że zna się na piłce nożnej. Czas aby w tym klubie na stanowiskach byli tylko ludzie starsi z wielkim doświadczeniem życiowym i znający się na piłce nożnej. Jak czytam ten portal kibiców STALÓWKI to 90 procent tych piszących co myślą o STALÓWCE nie znają się na piłce nożnej bo w piłkę grali co najwyżej na podwórkach. Tylko doświadczeni działacze pracujący społecznie mogą szybko ten klub postawić na nogi.

~Lol

Szerokości. Idź dalej nabijać kasę z dzieciaków, mydlić oczy rodzicom dorobkiewiczu i nieudaczniku.

~MottodlaElyty

Czas na Kudłatego! Jest tylko jedna wątpliwość: czy Kudłaty zmieści się do taczki po oborniku czy trzeba będzie mu zafundować taczkę budowlaną?

~karma

Wszyscy opuszczają zlotoustego aborygena.
Czyżby hasło wyborcze zaczęło życie:
Lepiej ch .. mieszać ciasto,
niż z Lucyferem iść przez miasto.

~jajaJakBerety

Teraz Katyń mają w wysokim poważaniu. Teraz Smoleńsk jest świętością narodową dla pisowców. Niejaka Witek mówiła, że o Katyniu uczyła się z przedwojennych podręczników!!!

~STAL ZKS

Jaja jak Berety

~Ech

Coś tu pokiełbasione. Był prezesem...

~jAN

Kompromitacja Rady Nadzorczej , wyraziliscie zgode aby Czubat dalej kompromitowal Nasz Klub.Bedzie mial na swoim koncie do konca kwietnia jeszcze 3 porazki : CHelmianka ,Wisloka , Lewart .!!!!!!! Pozdrawiwm

~Micał

Był PREZESEM Rady Nadzorczej i oddał się do dyspozycji Rady Nadzorczej ; redaktor czy coś z główką .

~Sasin

Bałagan zostanie na wiele dłużej .

~jAN

KOMPROMITACJA WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!

~dudu

Monika ma rację.

~zenio

Zgodził sie pełnić funkcje do końca kwietnia???? Jakie to wspaniałomyślne z jego strony.Dziękujemy kierowcy busa ze sie zgodził.Co my byśmy zrobili jakby się nie zgodził.Toż to tragedia by była.

~Monika

Akcjonariuszem jest chyba Gmina a nie Prezydent, no ale mogę się mylić.