Policjanci zabezpieczyli broń, amunicję i trofea myśliwskie

Image
Stalowowolscy policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie nielegalnej broni i amunicji. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli również bezprawnie pozyskane trofea zwierząt. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i zastosowano wobec niego policyjny dozór. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę, stalowowolscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości na terenie gminy Pysznica, gdzie według zgłoszenia mężczyzna miał zranić się nożem.

Na miejscu, uwagę policjantów zwróciło zachowanie drugiego mężczyzny znajdującego się na terenie posesji, który nerwowo, kilkukrotnie poprawiał zabezpieczenie w drzwiach od stodoły. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem jego zachowania i kiedy podeszli pod drzwi zauważyli wewnątrz dwa poroża. Funkcjonariusze przeszukali dom i pomieszczenia gospodarcze, ujawniając i zabezpieczając 13 sztuk poroży, 2 czaszki z porożem jelenia, strzelbę myśliwską oraz amunicję.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 41 i 54 lat, mieszkańców powiatu stalowowolskiego. Zarzuty usłyszał młodszy z nich, który opowie za posiadanie broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia i posiadanie bezprawnie pozyskanych trofeów łowieckich. Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Stalowej Woli, która zastosowała wobec niego policyjny dozór.

41-latkowi grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Domknik

Coś mi się w tej pisiej opowiastce nie zgadza. Do zranienia przyjeżdża karetka smiech2

~foi

jak to jest strzelba to ja jestem chińskim generałem

~wiwi

W grudniu zeszłego roku podobna sytuacja była w Nisku Podczas domowej interwencji znaleziono u damskiego boksera sporo amunicji i samoróbkę, ale bogaty tatuś awanturnika z adwokatem stwierdzili że ktoś to podrzucił

~Tofik

Broń ma od kilku lat i od lat strzelał w zwierzynę powinien 8lat dostać i za jazde autem po alkocholu bez prawa jazdy dodatkowo do roboty na rzarcie zarabiać a zwierzynę mordować.

~Kinga

Oj Pewnie będą robić z niego Jelenia w celu

~Buba

Zibi - je tyko trawę i pije nektar z kwiatków.

~zibi

Po myśliwych i kłusownikach można się wszystkiego spodziewać.
To psychopaci którzy zabijają dla przyjemności.

~alfa

Kolejny,który przez nerwowe zachowanie wpadł. Tylko czy nerwowe zachowanie jest podstawą do podjęcia działań? Chyba,że to kit.