Jaromir Wieprzęć nie jest już trenerem Stali

Image

I słowo stało się ciałem. Po ostatnich nieudanych meczach w Stali duże zmiany.

Zarządu Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola wydał dziś komunikat.

12 kwietnia 2021 roku kontrakt o świadczenie usług szkoleniowych Jaromira Wieprzęcia został rozwiązany za porozumieniem stron. Czytamy w nim również, że:

- W kolejnym meczu z Hetmanem Zamość drużynę poprowadzi dotychczasowy asystent Damian Skakuj. Trenerowi Jaromirowi Wieprzęciowi dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

- O kolejnych działaniach podejmowanych przez Zarząd i Radę Nadzorczą Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola będziemy informować na bieżąco.

Jaromir Wieprzęć urodził się w Stalowej Woli i wzrastał wraz z klubem pracując na sukces Stalówki. Znamy go z własnego podwórka i boiska. Po zakończeniu kariery został trenerem Zielono- Czarnych. Szkoleniowcem był od czerwca 2014 roku do stycznia 2016. Za jego czasów nasza drużyna miała aspiracje do walki o I ligę, a w sezonie 2014/2015 mieliśmy już siódme miejsce w tabeli. Ponownie trenerem został w listopadzie 2020 roku. W pracy trenerskiej posiłkował się wiedzą i doświadczeniem Damiana Skakuja. Asystent trenera był wcześniej w Rotundzie Krzeszów. Obaj trenerzy mieli licencję UEFA A.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~jAN

Stal Stalowa Wola 5757pkt. wklasyfikacji Pro Junior 9 miejsce , dlaczego nie graja mlodziezowcy ktorzy mogli by punktowac

~siwy

a co z prezesem? przyspawany do fotela?

~Zwei

A prezes?
Trener mógł zostać.

~ boss

Lucek też do wyrzucenia

~Stalowy

Teraz Staszek z Luckiem na duet trenerski. Brawo amatorzy, brawo. Spuściluscie piłkę na samo dno

~www

Prezes podaje się jutro do dymisji bo o 17 jest mecz z przyczyn organizacyjnych i formalnych nie może zrobić tego wcześniej

~jAN

Prezesie Czubat gdzie twoja ambicja ????!!!!

~Trek

Bez sensu decyzja ...

~Faro

A prezesa ultimatum nie dotyczy