Sprzedaż mieszkania może być szybka i łatwa. Oto sposób

Image

Jak sprzedaż mieszkania może być szybka i łatwa, kiedy rynek nieruchomości odnotowuje coraz mniej chętnych na zakup swojego M z rynku wtórnego?

Tradycyjny kanał sprzedaży poprzez biuro nieruchomości lub ogłoszenia bezpośrednie nie odpowiada często na potrzeby właściciela. Powodem głównie jest długi czas oczekiwania na kupca bez gwarancji, że transakcja zostanie sfinalizowana. Skup nieruchomości KupujemyM.pl jest przykładem firmy, która oferuje natychmiastowy zakup nieruchomości. Jest to rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność wśród osób chcących sprzedać swoją nieruchomość

Błyskawiczna wypłata za sprzedane mieszkanie

Znalezienie kupca, który będzie dysponował gotówką i wyrazi chęć nabycia mieszkania nie jest łatwe. Cena ustalona przez właściciela może nie odpowiadać potencjalnemu nabywcy, a jednocześnie większość transakcji zawierana jest przy użyciu kredytów bankowych, co dodatkowo wydłuża proces. Zamiast czekać, aż kupiec uzyska kredyt hipoteczny warto zwrócić uwagę na inwestora, który gotówką dysponuje od razu. Niejednokrotnie komplikacją przy sprzedaży jest zadłużenie mieszkania. Wówczas warto skorzystać z usługi skup mieszkań zadłużonych, a już po podpisaniu umowy przedwstępnej cieszyć się z uzyskanego zadatku. Zaraz po sporządzeniu aktu notarialnego właściciel otrzymuje resztę należności, a to pozwala na dobre zaplanowanie nowego startu bez zadłużenia.

Sprzedaż mieszkania zdalnie, czyli bardzo wygodnie

Kontakt ze skupem mieszkań można nawiązać poprzez stronę internetową KupujemyM.pl lub telefonicznie. Zamieszczone dokładne informacje na temat nieruchomości pomogą w uzyskaniu wyceny online. Wycenę otrzymają Państwo jeszcze tego samego dnia, a transakcje można sfinalizować nawet w ciągu tygodnia. Co ważne, sprzedając mieszkanie do skupu nieruchomości, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych prowizji oraz opłat, a więc ustalona cena za mieszkania w całości trafia do kieszeni właściciela.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =