Przebudowa kortów tenisowych przy ul. Wyszyńskiego

Image

Miasto planuje przebudowę i rozbudowę kortów tenisowych zewnętrznych o nawierzchni z mączki ceglanej wraz z niezbędną infrastrukturą.

W ramach tego zadania planowana jest przebudowa kortów otwartych ulokowanych przy ul. Wyszyńskiego. Wykonawca w pierwszej kolejności zajmie się usunięciem istniejącego ogrodzenia, demontażem słupów oświetlenia, wiaty rowerowej oraz ciągów pieszych wokół kortów. W dalszej kolejności roboty będą polegały na wydłużeniu istniejącej nawierzchni kortów w kierunku północno- zachodnim o 6,4 metra. Kolejne roboty będą polegały na wykonaniu nowego ogrodzenia boiska o wysokości 4,1 metra wraz z bramami i furtkami wejściowymi, utwardzeniu terenu pod ciągi piesze, wykonaniu nowego podziału boisk oraz montaż siedzisk.

Jeśli miasto nie będzie miało żadnego problemu z wyborem wykonawcy, to stosowna umowa zostanie podpisana najpóźniej do 25 maja. Zwycięzca przetargu będzie miał 45 dni na realizację wszystkich niezbędnych prac.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~J 23

Korty na Wyszyńskiego nie za bardzo nadają się do gry. Po odwróceniu ich parę lat temu wybiegi są za małe do komfortowej gry. Chyba nawet nie spełniają wymogu wymiarów do rozgrywania turniejów. Cofnięcie się paru kroków za linię końcową powoduje, że za plecami mamy już siatkę ogrodzeniową. Zawodowcy do odbioru mocnego pierwszego serwisu stają dalej niż siatka ogrodzeniowa na tych kortach...

~złomiarz

Dlaczego piszą o kortach na Wyszyńskiego, a zdjęcie dali ze Skoczyńskiego ? Ktoś chyba miał koronawirusa, bo cierpi na "mgłę mózgową" ;) jezyk

~deco2art

przy Wyszyńskiego czy Skoczyńskiego? bo treść nie gra z obrazem.... ??

~Łyżwiarz

Na tych kortach to najlepsze było lodowisko, a nie taki gniot jak pod MDK. Podczas zimy kilka dobrych lat temu, były takie dni, że byłem na nim prawie codziennie. Pomimo jakiejś drobnej opłaty za wstęp...

~hehe

@~yetti, bardziej ośmieszyć się nie mogłeś. hehehehhehehhheheeh. A co ty swojego miasta nie poznajesz.A wiem...przeciez to nie Tarnobrzeg.

~popopo

No jasne ze chodzi o korty przy ul,Skoczyńskiego.Przy Wyszyńskiego nie ma żadnych kortów.Jest szkoła nr 3.Nie rozumie jak można tak sie pomylić w artykule pisząc o swoim mieście..

~kora

Chyba chodzi o korty na ul. Skoczyńskiego

~yetti

Oczywiscie ze na fotce to korty na Wyszynskiego.A co ty swojego miasta nie poznajesz.A wiem...przeciez to nie Tarnobrzeg.

~nikt

A ta fotka to na pewno korty przy ul. Wyszyńskiego ???

~Stalowiak

Do -Monika ,Rrrr - Proszę podać adres podrzucę wazelinę ,bo już na pewno zapasy na wyczerpaniu !!!!

~kolo

Ten budynek jest super i powinien pozostać.Jednak potrzebny jest nowy budynek z kawiarnia,szatniami i prysznicami.No i druga trybuna tak aby była po obu stronach choćby jednego boiska.

~Metal

I pewnie znów wycinka drzew...

~Lech

Co z przedwojennym budynkiem?umiech

remont

No nareszcie. Jeszcze tą budę trzeba zmienić. Kiedyś dawno temu był tam dużo ładniejszy budynek.

~stefan

Fajnie ze to zrobia bo ten kort wygada jak w PRL.Juz najwyższy czas.

~Rrrr

Gdyby nie Lucek miasto dalej wyglądało by jak za czasów PRL-u. Do tej pory to już większość młodych by uciekło. Życie to nie tylko praca, a nie dla wszystkich wolny czas to siedzenie przed monitorem i wypisywanie bzdur.

~Monika

Przecudowna inicjatywa władz PiS. Brawo!! Teraz wiadomo na co wydają nasze pieniądze. Jest i na pomoc i na inwestycje. Żyje się coraz lepiej!! Brawo PiS!! I dziękujemy Panie Prezydencie!!

~Alan

A nie planuje miasto stworzenia nowych miejsc pracy? Albo czegokolwiek z czego mogłoby się utrzymywać, zamiast zadłużać?

~Jeff Lynne

A mączka?