Stal: Czas na opamiętanie. List Czytelnika.

Image

Wasze Artykuły: List Czytelnika.

Stwierdzenie jw. dotyczy oczywiście naszych piłkarzy i zarządzających Spółką Piłkarską po kolejnej przegranej, tym razem na wsi tj. w Wólce Pełkińskiej, gdzie ambitni piłkarze gospodarzy pokazali naszym gwiazdorom jak się gryzie trawę, a nasz wychowanek, aktualnie bramkarz Wólki, Łukasz Konefał z nudów mógł czytać gazetę. Zdenerwowany trener Jarek Wieprzęć stwierdził po meczu, że nasi piłkarze chcieli wygrać na stojąco, a wyszło jak wyszło. Nasuwa się pytanie, dlaczego doszło do takiej sytuacji? Odpowiedź jest bardzo prosta. Od ponad 30 lat nie mieliśmy tak słabej drużyny i dopóki będziemy grać armią zaciężną, to na ich zaangażowanie i oczekiwane wyniki nie ma co liczyć. Jakość posiadanych zawodników, poza Piotrem Mrozińskim i Michałem Mistrzykiem, jest naprawdę mierna. Trener zaznaczył, iż w sparingach grali znacznie ambitniej i rzeczywiście tak było, gdyż wielu z nich biło się o miejsce w wąskiej kadrze, czego byłem świadkiem, gdyż obejrzałem chyba wszystkie sparingi rozegrane na naszym boisku, natomiast jakości nie mogłem się dopatrzyć. Muszę zaznaczyć, że na jednym ze sparingów obserwowałem naszego wychowanka, bocznego obrońców, który poza ambicją zaprezentował istotne braki w wyszkoleniu technicznym nie umiejąc zrobić nawet wślizgu, co naprawdę ujemnie wpływa na jego jakość jako zawodnika. W ostatnim czasie mieliśmy dwóch wartościowych zawodników tj. Karola Dziopaka i Maruta, którzy z powodzeniem mogliby grać nawet w II lidze, a gdzie oni grają? Ano w Nisku. Komentarz zbyteczny. Angażowani są bardzo przeciętni zawodnicy, którzy stanowią uzupełnienie składu i nie wnoszą żadnej jakości. O takich mawiał śp. Adaś Musiał „piłkorze”, co mogą potwierdzić zawodnicy, którzy trenowali u tego szkoleniowca, który znalazł się w Stalowej Woli dzięki mojej podpowiedzi. Przez długi okres czasu nie mieliśmy żadnych problemów z bramkarzami, ale okazało się, że aktualnie już tak nie jest. W ostatnim meczu bronił zasłużony dla Klubu Tomek Wietecha i był najlepszym z naszych zawodników, co bardzo niedobrze świadczy o jego młodszych kolegach, których zarazem jest opiekunem. Za kadencji Pawła Wtorka pierwszym bramkarzem był Łukasz Konefał i był obiecującym zawodnikiem, który odszedł do GKS- u Katowice gdyż u nas dostawał na cukierki, a po powrocie okazało się, że nie ma dla niego miejsca. Czyżby komuś przeszkadzał?

Dzięki Prezydentowi posiadamy obiekty i zaplecze godne drużyn I ligowych , a gdzie gramy? Niestety, w III lidze bez żadnych szans na awans w bieżącym sezonie i wszystko na to wskazuje, że jeszcze dłużej będziemy brać udział w III ligowej młócce. Spadek do III ligi zapewnił nam prezesik sprowadzony z Rzeszowa, który zanim zorientował się o co w piłce chodzi, to już go nie było, a sztab szkoleniowy zupełnie nie zapanował nad piłkarzami, którzy w meczu z Siedlcami wycieli wysokiej klasy numer. Aby taka sytuacja w przyszłości nie miała miejsca, w drużynie powinna grać ponad połowa chłopców ze Stalowej Woli. Spełnienie tego warunku będzie możliwe jeżeli nastąpi rewolucja w szkoleniu młodzieży i trenerzy poszczególnych grup będą związani ze Spółką Piłkarską, dobrze opłacani i bezwzględnie rozliczani z wyników. Zdobycie przez grupy młodzieżowe poniżej 3 miejsca w swoim roczniku powinno być uznawane za katastrofę. Odpowiedzialnym za koordynację szkolenia młodzieży powinien być aktualny Prezes Spółki Piłkarskiej, który udowodnił wynikami, że wie co w trawie piszczy i powinien pracę z młodzieżą potraktować priorytetowo poprzez ustalenie budżetów dla poszczególnych roczników i dobranie dobrych szkoleniowców (nie z łapanek), którzy zrobią wszystko aby zdecydowanie podnieść poziom szkolenia przy założeniu, że będą dobrze opłacani. Dotychczas funkcjonowały jakieś akademie piłkarskie, które nie dość że były dotowane przez Miasto, to jeszcze skutecznie drenowały kieszenie rodziców, a jakie osiągały wyniki? Praktycznie żadnych. Poprzedni dyrektor ds. sportowych Spółki, który otrzymał ode mnie smsa z kilkoma zdaniami prawdy usiłował mi wmówić, że wykonał dobrą robotę w zakresie szkolenia młodzieży poprzez zatrudnienie po dwóch trenerów do każdej grupy, tylko zapomniał dodać jakie były zasady ich zatrudnienia i gdzie są dzisiaj ci trenerzy. Zapomniał również, że nie liczy się ilość pracy, a jej efekty, których, niestety, trudno się doszukać i moja opinia nie jest odosobniona.

Dzisiaj tj. 30 marca, na wniosek Prezydenta ma odbyć posiedzenie Rady Nadzorczej Spółki, która po „sukcesach piłkarzy ma podjąć konkretne decyzje„. Szkoda tylko, że to posiedzenie nie odbywa się z inicjatywy Rady Nadzorczej, która dotychczas takową się nie wykazała, tylko z inicjatywy Prezydenta i zapadną decyzje takie, jakich Prezydent oczekuje. Rada Nadzorcza powinna dokonać oceny celowość dokonanych transferów, z których według mnie tylko jeden jest trafiony, a szczególnie pod kątem zawodników zagranicznych, dla których nie powinno mieć miejsca w naszej trzecioligowej drużynie. Prezydent powinien zdecydowanie uciąć sprowadzanie zagranicznych zawodników, tym bardziej, że nic nie wnoszą do jakości drużyny, a sprowadzony bramkarz jest tego klasycznym przykładem, a nasz wychowanek wysłany został na banicję do Wólki Pełkińskiej. Niech Stalowa Wola będzie pierwszym miastem gdzie na poziomie III ligi zapadnie taka decyzja. Dopóki w Radzie Nadzorczej będą zasiadać ludzie nie mający nic wspólnego ze sportem i posiadający wiedzę z zakresu piłki nożnej porównywalną z moją o balecie, to dalej będziemy mieli tzw. dziadostwo, którego kibice mają już dość. Panie Prezydencie, musi Pan stawiać wreszcie na fachowców, a nie na ludzi spełniających warunki bmw, którzy nic nie potrafią, czego mamy dobitne wyniki.

Panie Prezydencie, oczekuję ja i większość kibiców na wprowadzenie konkretnych zmian w zarządzaniu Spółką, gdyż dotychczasowe zupełnie się nie sprawdziły.

P.S.

Panie Prezydencie, na posiedzeniu Komisji Kultury, które odbyło się na stadionie stwierdził Pan, że dach nad nową trybuną nie przecieka, co potwierdzam, ale ma to miejsce tylko w dni słoneczne. Natomiast w czasie, a praktycznie po deszczu naliczyłem 28 przecieków, w tym 6 dużych. Niestety, minął się Pan w sposób istotny w tym temacie z prawdą i niech Pan nie bierze przykładu z Premiera Morawieckiego gdyż prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Należy zakładać, że dach jaki zostanie wreszcie zainstalowany na stadionie lekkoatletycznym nie będzie strzelał w górę i będzie pierwszym nieprzeciekającym dachem na obiektach sportowych w naszym mieście.

Jacek Małkiewicz

Czy zgadzacie się z Czytelnikiem? Jakie są Wasze opinie na ten temat?

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~jajo

Żarty ?

~totalizator

Formacja rządząca a także jej podkomendny prezydent z nadania pis-u od wielu lat specjalizują się rzec można w... przeciekach. Słusznie zauważył Czytelnik, że w dni słoneczne a przecież tych jest znacznie więcej od deszczowych, przecieków nie widać. Taka to uroda partii i jej funkcjonariuszy że mogą rządzić w oparciu o haki i przecieki! Miasto dzięki temu stacza się po równi pochyłej do poziomu 0. Sami sobie zafundowaliśmy populistę i lansera w jednej osobie! List jest o trosce, o sprawach miejskich i o tym jak jest a jak być nie powinno!

~Ktos

Bardzo słusznie opisane. Pozdrawiam pNa Jacka

~Dąb

Panie Małkiewicz po co te wypociny miał Pan juź swoje pięć minut i w sporcie i na działkach i co ? jajco i wielkie NIC to tyle w temacie

~andrzej

tak , kiedyś była jawna korupcja , a teraz jest ukryta korupcja. a efekt jest ten sam , ten sam ? no raczej teraz jest gorzej bym powiedział, bo takiego poziomu to nasza piłka nigdy nie notowała. każdy zadaje sobie teraz pytanie czy to jest już dno ,czy może być gorzej , no ja myślę że może być gorzej ,ale niektórzy nie wierzą w to i tu jest problem. myślą sobie że do puki jest jakiś grosz do wzięcia to ja go chętnie wezmę. oczywiście za frajer.

~stefan

Święta racja.I jeszcze jedno.Na główna trybunę to wchodzą normalni ludzie a nie bydło kibolskie.Wypierda...na trybunę od Hutniczej barany.

~pilka nozna

JA BYM WAM NAPISAL KTO JEST DEWASTATOREM PILKI NOZNEJ W STALOWEJ WOLI ALE LUDZIE BY MNIE ZLINCZOWALI NA PORTALU I MIESCIE. JEDEN JUZ ZOSTAL ODSUNIETY A DRUGI NADAL JEST I RZADZI NA LEWO I PRAWO. JAK KIEDYS COS POWIEDZIALEM NA NIEGO TO USLYSZALEM OD PRACOWNIKA UM '' NO CO TY GADASZ. NIE GADAJ TAKICH RZECZY NA NIEGO. TO CZLOWIEK KTORY DBA O STALOWKE.'' CGYBA O SWOJA KASE. GOSC ZNISZCZYL JUZ NIEJEDNEGO WYCHOWANKA. NADAL LUDZIE Z UM MAJA GO ZA FACHOWCA. INNA SPRAWA TO SZKOLENIE. SAMI NIUDACZNICY. O PREZESACH NAWET SZKODA GADAC. A STALOWKA SPADLA BO POSZLO O KASE. KIBOLE OPLACENI SIEDZA CICHO I TERRORYZUJA INNYCH KIBICOW ZA TO ZE MAJA INNE ZDANIE. A PISAC TAK MOZNA DWA DNI. A KIBOLE NIECH NADAL KORZYSTAJA ZE STALOWKI. 10 OSOB RZADZI WSZYSTKIMI KIBICAMI A POWINNO SIE STAC JAK W KRAKOWIE. ZLAPAC I WYTLUMACZYC. ICH JEST 10 A NAS SETKI. JUZ BY NIGDY NA STADION WSTEPU NIE MIELI. I TAK SAME STRATY. BO OD KIEDY PAMIETAM SWOI WCHODZA ZA DRAMO.

~JJA

Brawo. Jedna mała uwaga, drużyna z przed 30 lat wygrała by z tą mając zawiązane oczy i będąc na „kacu gigancie”. Wtedy panowie grali przez duże Grali o ekstraklasę lub w ekstraklasie. Trener powinien pamiętać, ponieważ w niej grał razem z Cebratem, Rybakiem, Mieciem, Sajdakiem, Mściszem, Strzelcem, Jasiną i innymi którym się chciało! Mecz to było święto, a przyjeżdżali najlepsi z Polski, a nie z całym szacunkiem wioska z pikutkowa!! Ale piłką, koszem, zajmowali się ludzie związani ze sportem i klubem, a nie z partią i polityką, od taka drobna, a istotna różnica.

~jan

.... coś nie tak jest ze szkoleniem młodzieży, i nie tylko w Stalowej Woli, w latach 70-tych i na począku 80-tych szkółka juniorska Wisły Kraków zasilała piłkarzami połowę ligi, Kusto, Garlej, Wóbel, Kapka, Iwan, a mistrzostwo Polski juniorów miała co roku, teraz o juniorach Wisły mało kto słyszy ..... dziś talenty piłkarskie ,,się nie rodzą", ale dziwnym trafem ,,rodzi się" całe mnóstwo talentów siatkarskich, żużlowych, bo tam są inni ludzie, nikt nie płaci za przeciętność, i chyba inni rodzice ,,młodych gwiazdorów", w siatkówce czy żużlu nikt nie marzy o grze Realu, Barcelonie czy Manchesterze, to i o wodę sodową trudniej ....

~Kos

Co z planem 5 letnim nadberezny wypowiedź się w tej sprawie

~mama

Rada Nadzorcza zwołana na prośbę Prezydenta Miasta Stalowej Woli dokonała oceny bieżącej sytuacji w jakiej znajduje się Stal Stalowa Wola. Obecny na posiedzeniu Prezydent Miasta przedstawił swoje oczekiwania o charakterze personalnym i organizacyjnym. Rada Nadzorcza nie przyjęła rekomendacji przedstawionych przez Prezydenta Miasta. Lucjusz Nadbereżny poinformował Radę Nadzorczą, że wstrzymuje czasowo finansowanie Piłkarskiej Spółki Akcyjnej STAL STALOWA WOLA z budżetu miasta. Rada Nadzorcza w rozmowie z Prezesem Michałem Czubatem zaproponowała rozwiązanie doraźne połączenia jego funkcji zarządczych oraz sportowych. Prezes Zarządu zawiadomił o odsunięciu od trenowania pierwszej drużyny trenera Jaromira Wieprzęcia. Na posiedzeniu Prezes PSA STAL STALOWA WOLA poinformował, że dyrektor sportowy oraz prokurent Karol Wołoszyn, złożył rezygnację z pełnionych funkcji. Ustalono, że w najbliższych dniach w uzgodnieniu z Radą Nadzorczą zostanie powołany prokurent spółki. Członkowie Rady Nadzorczej zobowiązali Prezesa Zarządu do podjęcia natychmiastowych działań obejmujących przedstawienie planu sportowego co do sposobu dalszego funkcjonowania Spółki.

~Aeellksy

Mateusz moze wreszcie cos zrobi czy tylko dalej będzie sie przyglądał? No zapomniałem Luciusz go namascil to może Prezydent weźmie odpowiedzialnosc jak dyrektor ma w pompce.

~podkarpacki

Komunikat z posiedzenia Rady Nadzorczej STAL STALOWA WOLA Piłkarskiej Spółki Akcyjnej z dnia 30 marca 2021 r.❗❗❗
✅Rada Nadzorcza zwołana na prośbę Prezydenta Miasta Stalowej Woli dokonała oceny bieżącej sytuacji w jakiej znajduje się Stal Stalowa Wola. Obecny na posiedzeniu Prezydent Miasta przedstawił swoje oczekiwania o charakterze personalnym i organizacyjnym. Rada Nadzorcza nie przyjęła rekomendacji przedstawionych przez Prezydenta Miasta. Lucjusz Nadbereżny poinformował Radę Nadzorczą, że wstrzymuje czasowo finansowanie Piłkarskiej Spółki Akcyjnej STAL STALOWA WOLA z budżetu miasta. Rada Nadzorcza w rozmowie z Prezesem Michałem Czubatem zaproponowała rozwiązanie doraźne połączenia jego funkcji zarządczych oraz sportowych. Prezes Zarządu zawiadomił o odsunięciu od trenowania pierwszej drużyny trenera Jaromira Wieprzęcia. Na posiedzeniu Prezes PSA STAL STALOWA WOLA poinformował, że dyrektor sportowy oraz prokurent Karol Wołoszyn, złożył rezygnację z pełnionych funkcji. Ustalono, że w najbliższych dniach w uzgodnieniu z Radą Nadzorczą zostanie powołany prokurent spółki. Członkowie Rady Nadzorczej zobowiązali Prezesa Zarządu do podjęcia natychmiastowych działań obejmujących przedstawienie planu sportowego co do sposobu dalszego funkcjonowania Spółki.

~stefan

Chcesz wiecej inwestycji??Człowieku w 2023 bedzie bum zakończonych inwestycji.Rynek w Rozwadowie,Dworzec w Rozwadowie,MDK ,plac Piłsudskiego,Popiepuszki,Okulickiego,tunel pod torami,biurowiec na Okulickiego,Zimna Woda,Osiedle Lesna,Osiedle Charzewice.I to wszystko ma miec final w 2023.No i jeszcze koniec planu piecioletniego tz.awans pilkarzy do I ligi umiechJesli tego nie zakoncza to moze byc koniec rzadow PIS.

StaLoveWola

lucek wygral wybory przez kibicow bo im obecal stadionik dobrze jest moze nie trzeba bedzie dokladac pieniedzy do klubu tylko znajda sie pieniadze na sensowne inwestycje mieszkaniowe przemyslowe dajace ludziom prace

~jasio

zrupmy nastadione szpital tak jak w warszawie a 3 czyli 4liga niech gra na bloniach abo jakim innym pastwisku

~Johnny sins

A kogo obchodzi Stalowka? Ludzie prawdziwe pytanie kazdego polaka brzmi gdzie są te pieniadze w mojej kieszeni a nie gdzie gra jakis klub na ktory wydany zostaly wydane pieniadze z kasy publicznej. Zaorać to i piłkarzy wysłać do PKS i zaczna grać.

~Kapusta

Jo już tu napisoł co CZA zrobić.....!!!!!! I trgo się trzymają.....!!!!!!!!!

~Kibic

Małkiewicz nikt Cię nie traktuje już poważnie. Daj już spokój z tymi listami bo się kompromitujesz.

~Jozef

Panie Jacku z uwagą przeczytałem Pana list !!! Nie powiem jest w nim trochę racji, ale tylko trochę. Po pierwsze ma pan rację o wychowankach że powinni tworzyć połowę /trzon/ drużyny, ale nie muszą być to miejscowi zawodnicy ale z okolicznych miejscowości tak było prawie zawsze odkąd ja pamiętam a kibicuje Stali już od ponad 40 lat przykładów można podawać wiele Pan Mietek Ozóg /Jeżowe/ Kopeć /Rudnik/ Wiesiu Pędlowski /Rudnik/ Paweł Rybak /bodaj w Wola Rzeczycka/ i tu się z panem zgadzam. Jednak że Prezesik z Rzeszowa spuścił to Pan minął się całkowicie z prawdą. Nie on obwieszczał plan 5 letni budowy silnej drużyny i klubu. On został prezesem od 1 lipca więc został posadzony już w bagnie heh i z niego uciekł. Więc winnych szuka Pan nie tam gdzie oni są. Po wtóre p. Czubat jest prezesem od bodajże sierpnia i on budował ta drużynę która przynosi nam teraz wstyd. To on twierdził że jest mocniejsza niż była proszę odnaleźć i odsłuchać wywiad /tak dla przypomnienia/ Też nie jestem super znawca piłki, ale taki laik jak ja od razu wiedział że drużyna jest dużo słabsza. Wiem może chodzi o pieniądze tu się zgadzam, ale powinien wtedy jasno powiedzieć nie stać nas na tych graczy musimy się z nimi pożegnać/ja to rozumiem/ Ci sprowadzeni są młodzi perspektywiczni dużo tańsi/ jednak potrzebują trochę czasu też bym zrozumiał nie każdy transfer wypala mogło by się też tak zdarzyć to jest sport ok. Jedno mnie tylko przeraża jak Ci młodzi perspektywiczni zawodnicy /przez gardło nie chce mi przejść nazwa piłkarze/ to trzeba się z nimi szybko pożegnać. Pozdrawiam

e2rds

Nie bijcie piany, tylko zapytajcie tego eksperta co należy zrobić, a i żeby nie było wątpliwości, co bedzie mnie to nie interesuje. Oto wpis eksperta, cyt:
3 Sierpnia 2020 13:39:22~RZECZNIKKKS
Do hejterów , ja mam kontakty z działaczami z całej POLSKI i nie tylko , więc wiem co w trawie piszczy. A wy hejterzy nie możecie się doczekać ogłoszenia przez PZPN , że oficjalnie STALÓWKA zagra w 3 lidze. Decyzja zapadnie dziś i jest wielka szansa , że STALÓWKA dalej będzie grać w 2 lidze , po moich rozmowach z PZPN. Zauważyłem nawet , że emeryt e2rds, się cieszy ze spadku STALÓWKI do 3 ligi ale hejterze żebyś się nie pomylił.

~Liljana

Prezio i fachowcy? Śmiech na sali!

~Ekspert

Weź drogi czytelniku przestań wypowiadać się na tematy o których zielonego pojęcia nie masz. Co do szkolenia dzieci i młodzieży jak to przeczytałem to ręce mi opadły. Kompletnie nie jesteś w temacie, zobacz lepiej wyniki grup młodzieżowych, każda gra w 1 Lidze Podkarpackiej i każda pod PSA jest wysoko. Patrząc na konkurencję to wyniki osiągnięte w tym sezonie są zadowalające. Krytyka trenerów pracujących w PSA też na miejscu nie jest. Nie są to ludzie z łapanki, sprawdź może najpierw ich kwalifikacje. Wszystkich pracujących w akademiach oraz PSA. Do pięt im dziadu nie dorastasz a już nie mówię, że jako trener wyższych wyników od nich byś nie osiągnął. Przez takich jak Ty jest jak jest. Każdy kto chce działać pracując praktycznie dzięki pasji jaką jest piłka nożna jest opluwany przez takich plugawych nędzników jak Ty. Osoby którym wydaje, że się znają a gdyby przyszło zamienić się rolami to prawda okazałaby się bolesna. Swoimi działaniami tacy ludzie jak Ty doprowadzają, że nikt o zdrowych zmysłach nawet z zewnątrz tutaj przyjść nie będzie chciał czując otoczkę jaka tworzą w tym klubie buraki Twojego pokroju.....

~josef

Patkolo przewraca się w grobie.Dlaczego mu to robicie?

~PRAWDA

żałosne podrygi opozycji wszędzie pisze listy !! odczepcie się od Lucjusza

Hutnicza

Mistrzyk gdyby nie był wychowankiem to dawno by został pożegnany. Gdzie jest szkolenie jak przez lata potrafiliśmy wychować tylko jednego Kacpra Śpiewaka najlepszy młodzieżowiec w Polsce obecnie. Do tego Mistrzyk w nagrodę dostał opaskę kapitańską

~KIBIC

Jeszcze o trybunie bo oglądałem wszystkie mecze do póki można było oglądać. Ta trybuna nigdzie nie przecieka ale jak ktoś siedzi na niskich siedzeniach i pada deszcz to wiatr zawiewa ten deszcz pod zadaszenie. Dziury to są pod trybunką SZREKA i tam leje się każdemu kibicowi na głowę.

~Jacek Placek

Panie Małkiewicz. Jak pan może wypowiadać się o klubie piłkarskim skoro przerosło pana prezesowanie ogródkami działkowymi. Proponuję wrócić na działkę i wszystkie pana genialne pomysły zacząć tam wdrażać, łącznie z pozyskaniem sponsora tytularnego dla ROD Hutnik II. Jakże pięknie by to brzmiało: TAURON ROD 2 Stalowa Wola pod rządami prezesa Jacka Małkiewicza. Przy tej sposobności wszystkie problemy. elektryką zostałyby rozwiązane.

~Piknik

Dziadku jak Ty uważasz,że Mistrzyk jest dobry to widać, jak się znasz. Uzdrowiciel kolejny. Zajmij się wnukami,jak się nudzisz.

~KIBIC

A ja się pytam czy w tym mieście nie a ludzi co się znają na piłce nożnej? Panie Malkiewicz jeśli pan uważa , że Marut i Dziopak mają papiery na zaistnienie w polskiej piłce nożnej. To tylko świadczy , że nie masz pan pojęci o piłce nożnej. Obaj byli próbowan w drugiej drużynie sto razy i nie potrafili grać z dobrymi przeciwnikami. A Dziopak ostatniej jesieni wchodził na zmiany i nigdy nic dla drużyny STALÓWKI nie wnosił. Zresztą rok wcześniej też dostawał szanse i jest przepaść między tymi co się nadają a Dziopakiem. Największym problemem obecnie jest brak zgrania z nowymi graczami. Bo wymieniliśmy połowę składu z jesieni głównie w celu oszczędności w budżecie. Nie widać wśród tych nowych zawodników z charakterem STALOWEGO MIASTA. Ja też oglądałem wszystkie mecze sparingowe rozgrywane na naszym sztucznym boisku. Jedynie mecz z MOTOREM był na poziomie co rokował dobrą grę w rundzie.[ mimo , że ten mecz przegraliśmy]. Trudno ocenić zawodników jeśli grają tylko 45 minut bo zawsze na drugą połowę wchodzili rezerwowi. Pański list to kij włożony do mrowiska który nic nie wnosi a jedynie robi zamieszanie. Jeśli chce pan pracować dla STALÓWKI to nie ma problemu ale za friko bo w 3 lidze tacy są potrzebni. To , że ktoś się zapowiada na dobrego zawodnika to nie znaczy , że nim zostanie bo często zostają ci co się nie zapowiadali. Chcesz pan przykładu nasz Argasiński czy nie zapowiadał się na dobrego zawodnika a gdzie dziś jest?