Wsiadł za kierownicę mając blisko 1,8 promila alkoholu

Image

Policjanci ruchu drogowego, na ul. Długiej w Nisku, zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena. Mieszkaniec Rzeszowa miał blisko 1,8 promila alkoholu w organizmie. 36-latek został zatrzymany w miejscu, które na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa figuruje, jako narażone na łamanie przepisów ruchu drogowego.

W środę, funkcjonariusze ruchu drogowego kontrolowali prędkość kierowców jadących ulicą Długą w Nisku. Mieszkańcy wykorzystując Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa zaznaczyli, że w tym miejscu, kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość. Na ulicy Długiej obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci ruchu drogowego cyklicznie kierowani są w miejsca, które pojawiają się na mapie zagrożeń. Weryfikują zgłoszenia naniesione przez mieszkańców oraz dążą do ich eliminacji.

Po godz. 15, policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena passata, który jechał z prędkością 76 km/h. Mieszkaniec Rzeszowa przekroczył dozwoloną prędkość o 26 km/h. W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od kierowcy alkohol i sprawdzili stan jego trzeźwości. Badanie wykazało blisko 1,8 promila alkoholu. Pojazdem podróżowało małżeństwo. Obok siedziała trzeźwa żona, która posiadała prawo jazdy.

Policjanci zatrzymali 36-letniemu kierowcy volkswagena uprawnienia do kierowania pojazdami, a samochód przekazali żonie.

Kierujący passatem, za popełnione wykroczenie drogowe został ukarany mandatem. Natomiast za jazdę w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadał przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Kappa

Głupich nie brakuje.Rozum wraca dopiero gdy stanie się nieszczęście. A mapa zagrożeń wcale niebyła przyczyną zatrzymania tego gamonia.Każda droga jest teraz zagrożona dlatego po 20.00 staram si€ nie jeździć bo wtedy wyruszają na drogi głupki po alko sterydach i narkotykach.

~Wladka

We wszystkich sklepach są szuję i nadają na kolezanki,słyszałam jak koło Policji w piekarniczym taka młoda przez tel nadawała na zmienniczek do szefa.To jest dopiero chamstwo.

~Marysia P

@młody
Eee tam koło Matiasa jest nowa fajna pani na szczęście i wreszcie jakaś zmiana.

~Młody

Wczoraj pijana stara baba od Rostka z Narutowicza robiła burdę w sklepie, najpierw dobijała się ,a potem Darka mordę w środku Jak wyszła to wyzywała i darła się ją ci ku... dam policję.Moze szef kasy nie wypłacił he he he a może na wodę brakło i chciała pożyczyć

~Dalida

A w UK można z 1.8 posiedzieć za kierownicą.

~Rydzyk

Zgrzeszyl no zgrzeszyl.A kto nie ma pokus niech się pokaże.

sebaaaxy

teraz cięzko o tak dobrą żone

~Zenek M.

Jak by mi stara zabrała by kluczyki tobym ją pogonił.

~emerytka

Żonę też ukarać, że jedzie z tak pijanym. Powinna mu zabrać kluczyki.

~Kinga

Geniusz żona czezwa a on prowadził pijany

~Roy Orbison

Usiaść też nie można? Myślałem, że tylko jechać nie należy...

~J 23

3 marca rano jadąc do pracy podczas dużej mgły policzyłem zauważonych rowerzystów. W sumie było ich 14, z czego tyko 1 miał oświetlenie przód i tył, 3 tylko tył. 10 nie miało żadnego światła włączonego. Wychodzi na to, że 7% rowerzystów z zauważonej grupy nie łamało prawa jeżeli chodzi o oświetlenie. Ale nadal wina za wypadki po stronie kierowców? Naturalnie dwóch rowerzystów jechało pod prąd jednokierunkową, ale to standard.