Policjanci poszukują właścicieli skradzionych przedmiotów

Image

Policjanci ustalili sprawcę kradzieży, usiłowań i włamania do niezamieszkanych domów na terenie Rudnika nad Sanem i Racławic. Sprawca działał w okresie zimowym ubiegłego roku. W miejscu jego pobytu policjanci znaleźli rzeczy mogące pochodzić z innych włamań i kradzieży.

Funkcjonariusze udowodnili 55- letniemu mężczyźnie dwie kradzieże, dwa usiłowania i jedno włamanie do niezamieszkanych domów. Jego łupem padało wszystko, co można było wynieść z domu. Złodziej kradł przedmioty domowego użytku takie jak: łyżki, suszarki do włosów, malaksery, maszynki elektryczne. Sprawca nie gardził również figurkami porcelanowymi, monetami, obrusami oraz ubraniami.

Część rzeczy wróciło do właścicieli, pozostałe czekają na odbiór przez poszkodowanych.

W miejscu przebywania mężczyzny znalezione zostały następujące przedmioty niewiadomego pochodzenia:

• rower typu górski, najprawdopodobniej skradziony spod sklepu Biedronka w Nisku,

• miernik elektryczny,

• radio,

• kamizelka podgrzewana,

• kołowrotki wędkarskie,

• plecak,

• ubrania,

• stare banknoty,

• piła ręczna,

• megafon,

• noże.

Osoby, które utraciły wymienione przedmioty proszone są o kontakt w sprawie ich identyfikacji z Komendą Powiatową Policji w Nisku.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~stalowy

tam w tych rzeczach brakuje jeszcze -żyłki do kołowrotków kamizelki odblaskowej , kaset do magnetofonu , starych monet i widelców Dziękuje .

~stalowy

Policja chyba sobie jaja robi z ludzi szukacie właścicieli noży , ubrań , piłki ręcznej do drzewa lepsze rzeczy ludzie na śmietnik wyrzucają . zastanówcie się nad tym co udostępniacie prasie .podbijacie sobie statystyki bo wpadł jakiś bezdomny ukradł radio plecak ? jakiej firmy to radio ?plecak ? , jaki nr seryjny noza jakiś zabytkowy ? chał chał

~Gienek123

Jakie urwa włamania. Komenda niżańska ustaliła strasznego przestępcę,przecież ten przestępca to bezdomny człowiek co wybił szybę w niezamieszkałym budynku by to niego wejść i sie ogrzać. Jaki urwa przestępca. Ale statystyka poszła w górę. Znaleźli
gamonie ofiarę własnego losu. Brawa dla gamoni z niżańskiej milocji jesteście zajebiś...

~Rydzyk

Zgrzeszył no zgrzeszyl. A kto nie ma pokus niech się pokaże.

~kappa

A to dzielnicowi nie mogą pomóc w tej sprawie? Tyle pustych domów po okolicy, wystarczy popytać ludzi podczas patroli. Ale druga sprawa jest taka,że mało kto zna teraz swojego dzielnicowego a jak już zna to nie ma ochoty dzielić się z nim informacjami. Powoli zmierzamy ku czasom przed 90 r. kiedy to jeszcze milicja nie była dobrze postrzegana i najlepiej było się od niej trzymać z daleka.

~J 23

Wczoraj rano jadąc do pracy podczas dużej mgły policzyłem zauważonych rowerzystów. W sumie było ich 14, z czego tyko 1 miał oświetlenie przód i tył, 3 tylko tył. 10 nie miało żadnego światła włączonego. Wychodzi na to, że 7% rowerzystów z zauważonej grupy nie łamało prawa jeżeli chodzi o oświetlenie. Ale nadal wina za wypadki po stronie kierowców? Naturalnie dwóch rowerzystów jechało pod prąd jednokierunkową, ale to standard.