Zabrał kluczyki pijanemu kierowcy

Image
Mieszkaniec Racławic udaremnił jazdę pijanemu kierowcy, który cofając, wjechał autem do rowu. Mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i cofnięte uprawnienia do kierowania.

W sobotę po godz. 14, dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu pijanego kierowcy. Mieszkaniec Racławic, na ul. Nadjeziorze zauważył fiata punto, którego kierowca cofał całą szerokością jezdni, a następnie wjechał do rowu. Świadek podszedł do pojazdu i wyciągnął kluczyki ze stacyjki. O podejrzeniu, że ujęty przez niego kierowca prawdopodobnie jest nietrzeźwy, od razu powiadomił policję.

Policjanci ruchu drogowego wylegitymowali 43-letniego kierowcę z Niska i sprawdzili jego stan trzeźwości. Urządzenie pokazało w organizmie mężczyzny ponad 2,5 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostały mu cofnięte. Fiat, którym jechał, należał do rodziny przebywającej za granicą i nie był poddany badaniom technicznym.

Pijany kierowca został oddany pod opiekę bliskich, a pojazd odholowano na parking strzeżony.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
REPUBLIKABANASI

rydzyk ma racje kto nie ma pokus umiech

~Logik

Kto i kiedy oraz jakim wysokimi karami zakończy wreszcie ten temat z tymi kierowcami, pijakami i bandytami , dal których narzędziem zbrodni jest właśnie samochód.

~RST

ja jeżdżę od czasu do czasu nastukany i co nic sie nie stalo delikatnie można

~kappa

Super zachowanie mieszkańca Racławic. W pełni popieram. A w RCEZ Nisko podobno co jest tajemnicą poliszynela pękła uszczelka w umywalce na I piętrze po lewej stronie. ot i całe wydarzenie.

kabi

A do ciebie Rydzyk, jedzie ambulans z sanitariuszami wyposażonymi w fartuchy z długimi rękawami.

kabi

i tak powinno się eliminować potencjalnych zabójców. Wy, tu niżej, co byście pisali gdyby z tyłu tego auta przechodziło dziecko?

~RST

konfidenci nizanscy

~Rydzyk

To rzeczywiście przestępstwo. Dodatkowo grzech. Zgrzeszył no zgrzeszył. Ale któz nie ma pokus. Niech się pokaże

~Zdzicho

Po co zara na policję?

~kaktus

Coś wydarzyło się w Regionalnym Centrum Edukacji zawodowej w Nisku. Macie jakieś wiadomości w tym temacie to piszcie.