Rodzinna awantura z nożem, a pod opieką pijanych domowników pięcioro dzieci

Image

Policjanci interweniowali w jednym z domów w gminie Harasiuki, gdzie podczas awantury domowej, brat zaatakował nożem brata i zranił go w nogę. Pod opieką pijanych domowników było pięcioro dzieci w wieku od 4 miesięcy do 8 lat.

W piątek przed godz. 19, niżańska policja została powiadomiona o awanturze pomiędzy braćmi, gdzie jeden został dźgnięty nożem. Jak ustalili policjanci, pomiędzy dwoma braćmi doszło do kłótni i szarpaniny, obaj byli pijani. Jeden drugiego zranił nożem w nogę. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.

Okazało się, że w domu przebywa pięcioro dzieci w wieku od 4 miesięcy do 8 lat. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości dorosłych domowników. Ranny ojciec dzieci miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie, a ich matka ponad 2 promile. Mężczyzna, który zranił brata, także był pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został on zatrzymany.

Dzieci przekazano pod opiekę bliskich. Sąd rodzinny zadecyduje o ich dalszym losie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Rydzyk

Zgrzeszyli no zgrzeszyli. A kto nie ma pokus niech się pokaże.

~Benedicjrnt

Tak jestem beneficjentem +500.Mam trójkę dzieci.Nie palę , alkohol rzadko.Mimo trójki obydwoje pracujemy .Pracę zarówno ja jak i moja mamy przyzwoicie płatną.Teraz będąc za granicą zabierali mi z mojej wypłaty 1/7 na rzeczy podatku oraz reszty potrąceń.Tu średnio mi plus żona 5k.Teraz proszę zabrać mi 1/7 z tej kwoty i resztę oddać jak w cywilizowanym zachodnim kraju.I +500 sobie zabrać.

~Stw

Wy tylko jeczycie o te 500+ bo sami nie możecie dostać A tak to wasze łapska by po nie też sięgały. 500+ nie bylo I też takie rzeczy miały miejsce tylko teraz jest na co zwalić.

~Momoty

Tzn co robią? Tną się nożami i chowają dzieci w patologii? Ładnie masz na.rane pod czapką.

~RST

a wy tak piszecie bo zazdroscicie tych pieniążków dekle niech se robia co chcą

~emi

Przykladni katolicy i wyborcy pisu ,taka nam patologie kaczynski i jemu podobni stworzyl.

~Do obibok

Lepiej chłopu obciąć , dzieci po pijaku robione może nawet z gwałtu

~kappa

Rodzina działająca zgodnie z założeniami programu 500+. Jest piątka i tak ma być. Ci co biorą 500+ a mają najwyżej dwoje dzieci niech się uderzą w piersi , zapoznają się z celami tego programu i zachowają się jak przystało na prawych obywateli.

~Rodzina +

Nieroby i pasożyty a rząd PiS płaci okropne szkoda tylko dzieci

~Obibok

Patologia dzieci robione dla pieniędzy. Matka pijaczka gdzie mops gdzie instytucje odpowiednie. Zabrać dzieci a babę zaszyć jak Kota żeby więcej się nie kłóciła.

wyborca

A nie można dożywotnio odbierać 500+ za alkohol?

~Rydzyk

To rzeczywiście przestępstwo. Dodatkowo grzech. Zgrzeszył no zgrzeszył. Ale któz nie ma pokus. Niech się pokaże

~Dino

Książkowa rodzina 500+ Ciekawe skąd mieli na alkohol.

~Dojna zmiana

Piątka dzieci, 500+, karta dużej rodziny, ulgi na przejazdy, darmowe podręczniki, wyprawka do szkoły, ulgi podatkowe i wiele wiele innych korzyści. Tylko dzieci szkoda........

~Nikt

500 plus razy 5. To 2500 Brawo PiS .Masakra
Dalej niech rozdają a ciemny lud to kupi

~Zażenowana

Mają za co pić.Fabryka w spodniach.