Które fotoradary „zarabiają” najwięcej?

Image

Zwróciliśmy się do Generalnej Inspekcji Transportu Drogowego o udzielenie danych dotyczących liczby zarejestrowanych wykroczeń przez fotoradary w 2020 roku. Gdzie żniwa są największe?

Na terenie województwa podkarpackiego GITD obsługuje 23 fotoradary oraz 2 rejestratory pomiaru na czerwonym świetle. Jak się okazuje w ubiegłym roku najwięcej wykroczeń, bo aż 10432, zarejestrowano na odcinku Iskrzynia – Krościenko.

Kolejne miejscowości gdzie odnotowano dużą ilość wykroczeń to: Wyżne (gmina Czudec, powiat strzyżowski)- 8542, Kraczkowa (gmina Łańcut)- 6251, odcinek Kolbuszowa- Kolbuszowa Górna- 5832, Skołoszów (gmina Radymno)- 5337. Najmniej wykroczeń miało miejsce w miejscowości Moderówka (gmina Jedlicze, powiat krośnieński)- 25.

W powiecie stalowowolskim, w miejscowości Zbydniów fotoradar uchwycił 1151 kierowców. W Stalowej Woli kamery zarejestrowały 742 pojazdy, które przejechały przez skrzyżowanie Al. Jana Pawła II z ul. KEN na czerwonym świetle.

Drugi rejestrator pomiaru na czerwonym świetle znajduje się w Ropczycach. Tam kamery „złapały” 883 kierujących.

Na terenie powiatu niżańskiego w Nowosielcu (gmina Nisko) fotoradar zarejestrował 1930 pojazdów, które przekroczyły dopuszczalną prędkość. Fotoradar ustawiony we wsi Kopki w gminie Rudnik nad Sanem odnotował 604 wykroczenia drogowe. Najmniej naruszeń odnotowano w gminie Jeżowe- 73.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Brawo

Musi coś zarabiać na orgazmy Kurskiego i Holeckiej. Oraz na dzieła rydzyka

~kiero

powinni obligatoryjnie ( czyli dla mniej kumatych - obowiazkowo ) montowac w autach ograniczniki predkosci sprzezone z gps w aucie.
wjezdzasz w teren zabudowany - auto automatycznie ustawia max predkosc na 60km/h
wyjezdzasz z terenu - max 100km/h
itd itd
o 10 km/h wiecej niz dopuszczalna.
zaden problem przy wspolczesnej technice zrobic cos takiego, nawet wykorzystujac kamery w aucie do czytania znakow ograniczenia predkosci i tak dopasowywac max predkosc auta zeby nie mozna bylo jechac o wiecej niz 10km/h od dopuszczalnej.
i byloby to z korzyscia dla zdrowia i srodowiska. i kieszeni kierowcy

~Boy

Gdzie ten Er-Sedes dziad

~Sasin

Benzyna ponad 5 zł i jeszcze im mało.

~alfa

Elektronika zawładnęła światem. Porobić jak najwięcej odcinkowych pomiarów prędkości i mandatami wykosić piratów / to dla naszego zdrowia i życia/. Obowiązkowo wyposażyć samochody w czujniki spożycia alkoholu przez kierowców/ to znowu dla naszego zdrowia i życia/. I nie ma tu co protestować- stop zabójcom na drogach.

~E2r sedes

E2rds poszedł po rozum do głowy, stoi w kolejce. Ale do takich starych modeli raczej już nie dostanie.

~Leon

Zapłaciłem na tym rondzie koło straży o 2wnocy przekraczając pasy zarabiają cham.

~Mieszkaniec

Gdzie ten burak erddes się podziewa

~Zuzu

Ee tam najważniejsze żeby ***** e2rdsa.

~magda

Jak podaje radio Leliwa ....
W związku z budowaną obwodnicą Stalowej Woli i Niska mieszkańcy dopytują o możliwość przejścia pieszego do galerii VIVO od ulicy Poniatowskiego:
Prezydent Lucjusz Nadbereżny przyznał, że powstała koncepcja budowy kładki.
Inwestycja jest potrzebna m.in. ze względów bezpieczeństwa.
Taka infrastruktura będzie potrzebna również dlatego, że otwarcie obwodnicy uruchomi kolejne tereny za galerią pod handel i usługi. Miasto liczy na wypracowanie porozumienia z GDDKiA i właścicielem galerii. Koszt budowy kładki mógłby wynieść ok 2 mln złotych.

TylkoZKS

A ilu kierowców na czerwonym zarejestrowano w Stalowej Woli w 2019 roku?

~Tom Jones

Czemu nie zajmiecie się zatrutym powietrzem? Umiera na to więcej niż na covid.

~Zbydniów

Zbydniów zawsze za Stalówka