Usługi spedycyjne

Image

Jeżeli potrzebujesz dokonać przewozu towarów, skorzystaj z usług dobrej firmy spedycyjnej. Dowiedz się jakie rodzaje usług świadczy taka firma oraz co oferuję oprócz samego transportu.

1. Firma spedycyjne – czym się zajmuje?

2. Rodzaje usług świadczonych przez firmę spedycyjną.

Firma spedycyjne – czym się zajmuje?

Firma spedycyjna zajmuje się organizacją przewozu towarów oraz związanymi z tym procesem innymi czynnościami. Jest kilka rodzajów spedycji, w zależności od miejsca i charakteru czynności spedycyjnych.

Rodzaje usług świadczonych przez firmę spedycyjną.

Firma spedycyjna JAS-FBG.SA zajmuje się szeroko pojętą logistyką i transportem lądowym, powietrznym oraz morskim. Oprócz przewiezienia towarów w skład usług wchodzi również zmagazynowanie go i dopilnowanie wszystkich niezbędnych formalności.

Firma ta dysponuje siecią swoich placówek w całym kraju, do których zalicza się platformy logistyczne i terminale dystrybucyjne, a także agencje celne, biura spedycja krajowej oraz międzynarodowej czy stacje kontroli i naprawy pojazdów.

W swoich szeregach firma posiada samochody ciężarowe oraz ciągniki z naczepą.

Firmę cechuje pełny zakres możliwości dotyczący transportu i indywidualne podejście do każdego klienta.

Oferowane usługi:

• Agencja celna – firma posiada aż 70 placówek w całej Polsce, w których możesz dokonać szereg formalności dotyczących importu i eksportu towarów. Co możesz załatwić w agencji celnej?


- odprawy tranzytowe WPT

- zabezpieczenie płatności długu celnego

- otwieranie karnetów TIR i ATA

- pomoc w zakresie deklaracji INTRASTAT

- usługi składów i magazynów

- kompleksową usługę i pomoc w zakresie spedycji


• Logistyka i magazynowanie – firma zapewnia usługi związane z magazynowaniem i logistyką, projektowanie i obsługę łańcuchów dostaw oraz szereg dodatkowych czynności, z których klient może skorzystać.

• Spedycja krajowa drogowa – system przewozów całopojazdowych na terenie całego kraju, zgodny z przepisami i dobrze zorganizowany

• Spedycja międzynarodowa całopojazdowa i drobnicowa – firma przyjmuje wszelkie zlecenia międzynarodowe, które realizuje sprawnie i z gwarancją satysfakcji klienta

• Spedycja morska – czasami warto zastanowić się nad transportem droga morską ze względu na konkurencyjny koszt. Firma realizuje zlecenia droga morską organizując transport przesyłek FCL, LCL i ładunków ponadgabarytowych.

• Spedycja lotnicza – kompleksowa obsługa dostosowana do indywidualnych potrzeb drogą powietrzną

• Spedycja kolejowa – to idealne rozwiązanie w przypadku dużych odległości oraz tonażu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =