Wymusił pierwszeństwo przejazdu i spowodował kolizję

Image

We wtorek 23 lutego, kilka minut po godzinie 11:00, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejsce została wezwana policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki KIA, poruszający się na stalowowolskich tablicach rejestracyjnych, wyjeżdżając z ulicy Kilińskiego nie ustąpił przejazdu jadącemu prawidłowo ul. 1-go Sierpnia pojazdowi marki Renault (auto również na stalowowolskich tablicach rejestracyjnych) w wyniku czego doszło do kolizji.

- Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym- wyjaśnia sierż. szt. Małgorzata Kania, oficer prasowy stalowowolskiej Komendy Powiatowej Policji.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Rydzyk

To rzeczywiście przestępstwo. Dodatkowo grzech. Zgrzeszył no zgrzeszył. Ale któz nie ma pokus. Niech się pokaże

~Waldek

Darwin a co to za wiek 60lat nie wież co piszesz grupa 60 + robi najmniej wypadków w porównaniu do twojego to porażka 80% to młodzi cwaniacy łącznie z tym słynnym Warszawiakiem co wypracował na ulicach

~Gonzo

No przecież takie rzeczy są na porządku dziennym taki szumny artykuł nie wspomnę o komentarzach żenada

~Mariola Sz.

Ale sensacja! Aż popóściłam...

bogcek

Jak ci się uda dożyć 60-tki, zmienisz zdanie.

~Darwin

Toż to szok twoi koledzy lepiej pałowali, ale to sie już nie wróci.
Co do artykulu, po 60-tce prawo jazdy powinno być terminowe, po pozytywnym zdaniu psychotestow przedluzane, tak na 2 lata.

jabar

toż to szok i co za sensację widziałeś. Każdemu może się zdarzyć a policja jest najbardziej narażona na takie wypadki. Ten pieszy to twoim zdaniem dobrze się zachował? Od przodu rzucił się na maskę. Gdzie on się pchał jak było pełno pojazdów na przejściu. I tak policjant miał refleks że go nie przejechał.

~he hee

i coż to za nowina? była by sensacja gdyby to nasz geniusz portalowy zderzył sie z wizjonerem a tak to tylko stłuczka normalna.Ot poprostu kolizja.

~toż to szok

Widzieliście filmik jak policjant potrącił pieszego? Na pasach? W radiowozie? Przyjechali koledzy i udzielili UPOMNIENIA. A tak z czystej ciekawości - macie w sąsiedztwie, rodzinie, otoczeniu policjantów? Podajecie im rękę? Mówicie dzień dobry? Czy oni uważają, że gazowanie i pałowanie jest czymś normalnym? Nawet jak nie gazują na własnym terenie. Czy hasło "na delegacji to nie zdrada" jest ważne?