Koronawirus w kościele

Image

Kościół to jedno z niewielu obecnie miejsc, gdzie można spotykać się w grupach. Mimo obostrzeń, nie da się jednak uniknąć wzajemnych relacji. A wirus nie wybiera…

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nisku poszukuje osób, które uczestniczyły we Mszy Świętej w Kościele pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jeżowem w dniu 21.02.2021r. o godzinie 11.00. Wszyscy ci, którzy tego dnia brali udział w eucharystii powinni sprawę potraktować jako pilną.

- Prosimy o pilne zgłaszanie się do Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Nisku pod numerem całodobowej infolinii dla obywatela w sprawach kwarantanny i zdrowia +48 222 500 115- apeluje państwowy powiatowy inspektor sanitarny w Nisku Maria Budkowska.

Osoby te mogą być zakażone koronawirusem, a co za tym idzie, zakażać innych.

W Polsce rośnie liczba zakażeń SARS-CoV-2. Od dziś wprowadzono nowe obostrzenia. Dotyczą one osób korzystających z kasyn i powracających z zagranicy. Dobrą informacją jest to, że otwarte zostaną uzdrowiska (pacjenci mają zgłaszać się z negatywnym wynikiem testów). Wkrótce rząd wprowadzi nowe obostrzenia. Prawdopodobnie będzie to konieczność zasłaniania twarzy w przestrzeni publicznej z wykluczeniem przyłbic, szalików czy kominów, które do tej pory używane były przez wielu ludzi. Dozwolone będą jedynie maseczki.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Duch

Kościół w Polsce ma jak w niebie. Ludzie traktują ich jak bogów. W innych biedniejszych krajach jak Rumunia ich nie ma bo po co biedę prowadzić do Boga. Jest tak strasznie że trudno uwierzyć że jakikolwiek Bóg ma tam ludzi w opiece. Zaskakujące że jp2 był również tylko tu gdzie była kasa władza i traktowanie jako gwiazdora. Biedę omijał łukiem. Za szybko to subito zrobili

~xxx

Wystarczy pokropić się wodą święconą i cmoknąć xsiędza dobrodzieja w rękaw aby być bezpiecznym.
Covid z wami.

~Kara

Kara za krycie pedofili wśród Kleru. Nasz diecezjalny rekord to 15 lat krycia i awansowania zwyrola z Ostrowca Swietokrzyskiegoo

~Wina Tuska

To był na pewno Tusk albo ktoś z lgbt

~Ja lady

Ola....covid poszedł nawet do spowiedzi i się przyznał kim jest , stąd infoヾ(˙❥˙)ノ

~ola

Artykuł jest tak napisany, że nie wiadomo czy zarażony człowiek przyszedł do kościoła, czy że w kościele panuje zaraza? Skąd sanepid ma informację, że w niedzielę o godz. 11
był w kościele covid? Ktoś go widział i doniósł do sanepidu?

~Ja lady

No co moduś? Nie podobają ci się moje wpisy że blokujesz?

~Ja lady

Żmijka - czyli człowiek zakażony który był na 11.00 w kościele spadł z nieba prosto do ławki kościelnej.

~zmijka49

ha ha ha wirus zaatakował w kosciele w Jezowem o godz 11 ....no nic bardziej glupiego wymyslic nie mogli ..

~andrzej

stado baranów , wyzyskiwani podlegli ,upodleni bez ambicji. szkoda czasu na takich idiotów!!!

~Danka

Durnie? Idioci? Stado baranów? Kto normalny po roku wierzy w te telewizyjne bzdury i cieszy się z tresury? Ja wam podam receptę na zmniejszała zachorowalność. Myjcie się, myjcie ręce, nie wychodźcie na zewnątrz zarażać jak złapiecie infekcje i nie podrzucanie chorych dzieci do przedszkoli i szkół. Efekt będzie dokładnie ten sam, tylko gospodarka nie zdechnie.

~Pedro

Niestety przed pójściem do kościoła byli w supermarkecie.
Koniecznie sprawdźcie z kim.

~Pederasta

Łoj łoj Lemingi coś mnie swędzi koło joj chyba dostałem torsji na te wasze wypociny i chyba już się zesrałem.No leccie dalej do swoich towarzyszy i towarzyszek i przekażcie im że coś śmierdzi.

~Do Ola

Boże widzisz i nie grzmisz. Kobieto takich banialuków, które wypisujesz to nie miałam okazji w życiu usłyszeć. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Aż strach pomyśleć co się dzieje w twojej głowie.

~Drobny81

Lewactwo niech zamilczy tyle złego już przez nich ludzie przeżyli, ale jeszcze wiją się ostatkiem sił jak padalce. Czas ich się kończy tylko jeszcze zostało im podjudzanie i nic więcej!!!!!

drobny81

"~wacek dziura" odpowiedziałbym Ci dosadnie człowieku ale moje sumienie mi na to nie pozwala.
Tak noszę maseczkę i dezynfekuję ją i wymieniam na inną.
Dezynfekuję ręce.
Do galerii nie chodzę bo nie mam takiej potrzeby - unikam tłumów.
Windą nie jeżdżę. Nie mam takiej potrzeby.
Zachowuję dystans i o to również proszę innych.
Do kościoła chodzę i widzę co się dzieje. Nie mi osądząć Twój rozum, zachowanie ale jak to mówią "szanuj bliźniego swego jak siebie samego".
Nie bądź PSEDO i pomyśl o innych i pomyśl również nad tym jakie świadectwo dajesz swoim zachowaniem.

~irek

w kauflandzie dziadek kolo dziadka w samym środku epidemi i koronowirusa nie ma a kosciół dwa razy większy od dwoch kauflandów i szeroki jak 3 i wirus jest Wyjątkowo pobożny ten wirus

~Rydzyk

Że ksiądz zgrzeszył. No zgrzeszył. A kto nie ma pokus niech się pokaze

~Nxbxh

Ola dziś ktoś kto
Ma wątpliwości i myśli racjonalnie to foliarz, plaskoziemca i zwolennik teorii spiskowych, a zmanipulowani przez tv i radio uchodzą za normalnych...

~Poinformowany

Obecnie młodzież wychowuje młodzież i tzw. ulica. Szkoła nikogo nie wychowuje, nauczyciele bez pasji i zaangażowania przychodzą odwalić co swoje i fajrant. Kościół tym bardziej nie wychowuje.

~ola

@lita - dziękuję za informację, że w Turbi jest jeszcze jakiś rozsądny kapłan. Wszystko to prawda: maski nie pomagają, lecz szkodzą, a szczepionki Pfizera są produkowane na linii komórkowej abortowanych płodów i KAŻDY ksiądz powinien ostrzegać przed ich przyjęciem.

~babcia

andrzej ...wychowuje głownie DOM ....ojciec i matka...a dalej szkoła i kosciół . Najważniejsze jest co wyniesie z domu nasz osesek jak ma juz te 6 czy 7 lat a to wiele. I tu sobie zadaj pytanie co ja , moja żona zrobiliśmy aby wychować na człowieka. Ale wychowanie jest różne, są rodzice ateisci , są wierzący i są całkiem obojetni co wyrośnie. a szczescie to ulotna sprawa , jeden cieszy sie z dzieci inny z samochodu i mieszkania a inny że ma na alkochol. Ot życie.

~Aga

A vivo to już jest ok hehe lewactwo

~Butka

Dlaczego tow.redaktory nie reagują na POniżanie ludzi przez niżej fukających nienawiścia lewackich degeneratów?

~lita

Stalowowolskiemu sanepidowi zaleca się wizytę w kościele w Turbi. Tam nieomal każdej niedzieli prowadzi "szkolenia" jeden z duchownych tytułowany ks. profesorem na temat nieszkodliwości wirusa, szkodliwości noszenia maseczek na twarzy i zbawczych właściwości "wody święconej"! Zdaniem tego profesora nie należy przyjmować szczepionek bowiem wykonane są z abortów. Po ich przyjęciu każdego spotka kara boża w postaci utraty chyba człowieczeństwa lub czegoś podobnego. W każdym bądź razie jest to sroga kara. Jego przełożony ksiądz proboszcz zawsze mu dziękuje za wygłoszenie krzepiącego słowa bożego. Trudno w to uwierzyć, że o tych praktykach duchownych fama nie dotarła do bp. Nitkiewicza. Sam doświadczył zakażenia to wie co to jest za nieszczęście dla człowieka.

~andrzej

do babcia , tak to prawda że lewackie nauczyciele w szkole nie podołały wyzwaniu , wychowały nauczyły, ale kogo na kogo? a powiedz mi ,a co takiego zrobili księża w kościele? cóż wymodlili ? kogo zbawili? pokaż mi wyniki sondażu kto jest szczęśliwy w stalowej woli? jaki procent ludzi? jaki procent ludzi jest mądry ,a jaki głupi , z jakim procentem ludzi chciałbyś się zadawać ,a jakich chciałbyś omijać z daleka? przecież to są istotne pytania ,dlaczego wielu ludzi chcę uniknąć odpowiedzi na te pytania? boją się prawdy? ci wielcy katolicy i boją się prawdy? co za tchórze!!! jeśli nie to gdzie jest sondaż?!!!!!się pytam!!!

~babcia

popatrz eredesie jaką młodzież wychodowała ateistyczna swołocz, brak argumentów to najprosciej jak tylko można ubliżaniem.Przykład idzie z góry....lampart, klakira ,szechter i mnogo innego swołocza lewacko -komuszego.

~kkk

Ksiądz nikogo nie wygoni i w kościele wszystkie miejsca zajęte, a nawet ludzie stoją. Byłam widziałam. A najgorsze jest to, że jest kilka osób co wcale nie mają maseczek lub mają na brodzie.

~WYPAD

babcia stara lampucero bo ci z nienawiści zwieracze puszczą.

~Nxjjxjd

Wacek, a gdzie jest największe ryzyko zachorowań? 60 plus! Wiec kościoły, a nie galerie! Nikt nie mówi, żeby zamykać kościoły, ale dlaczego tam może być full, a restauracja czy siłownia zamkniete?