Oliwier Szot poprowadzi The Voice Kids

Image

Miał 10 lat gdy nie tylko swoim urokiem osobistym, ale i pięknym wykonaniem utworu „Ulepimy dziś bałwana” po prostu rozłożył na łopatki jurorów. Rozpromieniony, zawsze wesoły i empatyczny chłopak z Nowosielca koło Niska ma talent nie tylko do śpiewania, ale i ma gadane i w lot potrafi zaprzyjaźnić się z każdym i rozładować emocje. I to pewnie dlatego poproszono go o współprowadzenie The Voice Kids. Program zna od kuchni, wziął w nim przecież udział i to z dużym sukcesem topiąc swoją słodyczą niejedno serce widzów i tworzących program. Przypomnijmy, że Oliwier trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i doszedł aż do finału.

Informacje o udziale w show sam Oliwier Szot, dziś już 13- letni młodzieniec, przekazał 18 lutego w programie „Pytanie na Śniadanie” w telewizyjnej „Dwójce”.

- Chcę przed bitwami i finałem odstresować uczestników programu, by nie mieli tremy. Moim przepisem na to jest np. chodzenie w kółko przez 10 minut- powiedział na antenie TVP Oliwier Szot.

Chłopak z Podkarpacia robi karierę w mediach. Mogliśmy go niedawno oglądać w telewizji. Podczas ferii zimowych, wraz z Robertem El Gendy, poprowadził program dla młodzieży „Wkręć się w to!” emitowany w ramach „Ferii z TVP” w paśmie wspólnym TVP3. Oliwier był też gościem naszego studia.

Materiał video

Premiera nowej edycji The Voice Kids już w niedzielę, 27 lutego, na antenie TVP2.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~wtf

szkoda ze na takim dzieciaku zarobia kupe kasy a jemu zostana same ochłapy

~cst

Troczę szkoda chłopaka. Młody nie jest świadomy, że jest, w większym lub mniejszym stopniu, maszynką do realizacji ambicji różnych instytucji żerujących na czyimś talencie. Zobaczymy czy mu to nie zrobi bałaganu w mózgu jak będzie dorastał. Wg mnie już jest dość "niezdrowo" stylizowany. Poprawcie mnie jak się mylę, ale czy on czasem nie ma jakiejś szminki na twarzy na tym zdj?

~Ouu

Polacy nie gęsi i swój język mają. Dlaczego nazwa programu jest nie w naszym języku??

~taka prawda

wesoly ambitny i fajny chlopak. Super glos jak na swoje lata. Oliviera spotkalem na koncercie w Rzeszowie. Dostal odemnie prezent muzyczny. Mysle ze prezent sie spodobal. Ale czy mu sie spodobal dowiem sie jak sie spotkamy. Olivier powodzenia. Zycze samych sukcesow.