Domowe smaki – pierogi i pyzy firmy Matthias

Image

Od niedawna oferta sklepów Matthias poszerzyła się o klasyczne domowe smaki: pierogi, pyzy i kopytka. To doskonała propozycja dla osób, które szukają pomysłu na szybki i smaczny obiad. Nowe gotowe dania, ale sprawdzony sposób na smak – Matthias znany jest z sięgania po najlepszej jakości składniki i przygotowywanie produktów zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

Pierogi polane masłem lub posypane skwarkami – to dla wielu skuteczny sposób na powrót do czasów dzieciństwa. W taką kulinarną podróż w czasie, w swoim najsmaczniejszym wydaniu, zaprasza firma Matthias, proponując swoim Klientom nowe smaki. Do – znanych z wysokiej jakości – mięs, wędzonek oraz kiełbas dołączyły teraz dania mączne, od razu gotowe do podania.

Jakich dań gotowych firmy Matthias warto spróbować?

W ofercie znajdują się pierogi: ruskie, z mięsem, kapustą i grzybami, pyzy z mięsem oraz kopytka. Znajdzie się również coś dla smakoszy pierogów na słodko – pierogi z owocami sezonowymi. W zimowej odsłonie to aromatyczne pierogi z jabłkami z nadwiślańskich sadów, których smak doskonale podkreśli kleks śmietany. Dania gotowe to odpowiedź na szybkie tempo życia, a jednocześnie sposób na to, by nie rezygnować z tradycyjnego smaku i pożywnego posiłku.

Dobre, bo od lokalnych dostawców!

Firma Matthias od 30 lat wyznaje prostą zasadę: ma być świeżo, pysznie i jak w domu. Pracownicy firmy Matthias pytani o sekret pełni smaku ich produktów odpowiadają – to składniki od lokalnych dostawców. Do produkcji pierogów, pyz i kopytek wybierają zatem: mąkę zamojską, kapustę sandomierską i ser z okolicznej spółdzielni mleczarskiej. Dobrej jakości składniki i domowa receptura to najprostszy przepis firmy Matthias na pyszny smak, po który chętnie wracają klienci.

Pierogi – strzał w dziesiątkę

Skąd pomysł na nowe dania w ofercie sklepów Matthias? “Pierogi były już wcześniej dostępne w naszych sklepach, ale pojawiały się raz na jakiś czas. Okazało się, że udało nam się trafić w smak naszych klientów, którzy od zawsze cenili sobie domowe smaki. Postanowiliśmy rozszerzyć linię produkcyjną i włączyć pierogi na stałe do naszej oferty, a przy okazji zaproponować klientom coś nowego” – mówi Prezes ZPM Matthias Sp. z o.o. Magdalena Takmadżan.

Gdzie szukać produktów firmy Matthias?

Osiem z sieci ponad trzydziestu sklepów firmowych Matthias znajduje się w Stalowej Woli. W najbliższym regionie produkty tej firmy można znaleźć również w: Zaleszanach (ul. Adama Mickiewicza 17), Radomyślu nad Sanem (ul. Rynek Duży 11), Nisku (ul. Ignacego Paderewskiego 3, ul. Rzeszowska 1) oraz Ulanowie (ul. Rynek 22).

Przewiń do komentarzyKomentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona