Badania laboratoryjne – nowa jakość w podejściu do pacjenta.

Image

Na stalowowolskiej mapie placówek medycznych pojawiło się nowe miejsce. Czym się odróżnia od pozostałych? Zupełnie nowym podejściem do Pacjenta.

MKMED przy ul. Popiełuszki 2 zajmuje się specjalistycznymi usługami medycznymi, a w szczególności badaniami laboratoryjnymi. Zespół jest w nastawiony na indywidualną obsługę Pacjentów. Kluczem jest tu wykwalifikowany personel – diagności laboratoryjni nie tylko zapewniają fachowe pobranie materiału do badań (co ważne - także u dzieci), ale również w ramach wykonanej usługi mogą skonsultować uzyskany wynik. Ten zaś można otrzymać zarówno w formie elektronicznej jak i oczywiście odebrać bezpośrednio.

W punkcie pobrań MKMED możliwe jest umówienie spotkania na konkretną godzinę. Zapewnia to komfort, a co najważniejsze – bezpieczeństwo. Znacząco zmniejsza się w ten sposób ryzyko narażenia na czynniki zakaźne, co jak wiadomo w dobie pandemii jest bardzo istotne. Jak zapewnia Zespół możliwe jest dobranie właściwego zestawu badań, w zależności od potrzeb i objawów Pacjenta. Podejście takie charakteryzuje elastyczność i otwartość. W zależności natomiast od uzyskanych wyników można też uzyskać podpowiedź co do wyboru specjalisty. Warto podkreślić, że w przychodni gdzie znajduje się punkt pobrań znajdują się gabinety specjalistów z wielu dziedzin medycyny.

Obrazek

Zakres usług obejmuje pełen panel badań laboratoryjnych wykonywanych zarówno w standardowym zakresie związanym z ogólnym stanem zdrowia, jak i badania wysoce specjalistyczne, dotyczące chociażby stanu ciąży, czy markerów nowotworowych. Osobną kategorią jest możliwość wykonania bezpośrednio na miejscu pobrań do pełnego zakresu badań w kierunku diagnostyki COVID-19. W tym zarówno do testów PCR, wymaganych obecnie w podróżach do większości krajów na świecie, jak i szybkich testów antygenowych firmy Abbott, których wyniki są uznawane za diagnostyczne przez Ministerstwo Zdrowia.

Obrazek

Wszystko to sprawia, że warto sprawdzić i skorzystać z usług MKMED, bo dobra diagnostyka to klucz do ustalenia stanu naszego zdrowia, umożliwiający spokojne codzienne życie lub zapewniający odpowiednią wiedzę potrzebną do podjęcia dalszego leczenia.

Kontakt pod numerem telefonu: 578-980-950.

Fanpage pod adresem: https://www.facebook.com/MKMEDStalowaWola.

Obrazek

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona