Nowe skrzydło w PSP nr 11?

Image

Jedenastka wymaga modernizacji, a głównie rozbudowy. Chodzi o komfort najmłodszych…

Rzeszowska firma zajmie się opracowaniem dokumentacji Programu Funkcjonalno-Użytkowego oraz koncepcją zadania dotyczącego rozbudowy PSP nr 11 o nowe skrzydło dla klas 1-3 i oddziału przedszkolnego.

W dokumentacji, którą ma przygotować wykonawca ma znaleźć się plan budynku jednopiętrowego, częściowo podpiwniczonego, a także projekt zagospodarowania terenu wokół obiektu i budowa placu zabaw. Nowy obiekt powinien posiadać sale lekcyjne dla maksymalne 28 uczniów z klas 1-3 (minimum 9 sal), świetlicę na minimum 75 osób, szatnię, toalety, zaplecze dla nauczycieli oraz wydzielone korytarze i klatkę schodową. Ma być połączony łącznikiem z istniejącym budynkiem. Na piętrze powinna zostać wydzielona przestrzeń wyłącznie dla oddziału przedszkolnego.

To jakie będą koszty utworzenia nowego skrzydła w PSP nr 11 okaże się po wykonaniu niezbędnych prac przez wykonawcę. Na razie wiadomo ile będzie kosztowało przygotowanie dokumentacji i koncepcji w tym zakresie. Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej w postępowaniu przetargowym wzięło udział 8 firm, w tym kilka ze Stalowej Woli. Zadanie zostało powierzone rzeszowskiej firmie i będzie kosztować prawie 20 tys. zł. Wykonawca będzie miał 90 dni od podpisania umowy na wywiązanie się z ustaleń.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ona 33

Dokładnie powinno tyllo chodzić dzieci tylko co przynależą do obowodu 11.

~Ona 33

Dokładnie powinno tyllo chodzić dzieci tylko co przynależą do obowodu 11.

~sniegowiec

Dlaczego media nie pisza nic o braku odsniezania chodnikow ,placow zabaw ,przystankow ,parkingow przez lucjusza n i jego podwladnych ze spolek odpowiedzialnych za to?To jest skandal w jakich warunkach mieszkancy musza sie poruszac po miescie!

~Marjanna

Ta nowa dyrektor to jakaś porażka - rodzice powinni napisać petycje do miasta z prośbą o zmianę.
Kiedyś się chodziło do tej szkoły - inne czasy
ale teraz to jakaś kpina - babsko się nie nadaje do kierowania placówką i nie nadaje się na prace z ludźmi - szkoła to nie jest klub wzajemnej adoracji!!! dziwie się tym nauczycielkom które jej przytakują - robotę się boją stracić...
moje dziecko tam na pewno nie pójdzie - i wszystkim odradzam
dyrektorka zapędy ma jak nasz prezydent - dzieci więcej skorzystają na zmianie nastawienia, podejścia i organizacji pracy niż na nowych murach
nowe ściany nie zmienią sposobu rządzenia....

~abc

Może zamiast tworzyć molocha i miejsca pracy dla zwolenników p. dyrektor, lepiej pilnować rejonizacji uczniów i nie upychać ich w takim tworze. Ale wiadomo - za uczniem idą pieniądze, więc nieważne, że trzyma się dzieci jedno na drugim, że to szkoła nie dla uczniów tylko dla wybranej ( podporządkowanej) grupy nauczycieli.Nie rozumiem dlaczego tak pchają się tam szczególnie ci, którzy nie podlegają obowiązkowi tam przyjęcia, ale sztucznie meldują się, żeby " dostąpić tego zaszczytu". Tak naprawdę to szkola nastawiona na wyrabianie normy wyników dla szkoły, a nie troska o ucznia. To co się działo w czasie nauki stacjonarnej przechodziło ludzkie pojęcie, a teraz to już przechodzi ludzkie pojęcie. Prace i klasowki zadawane są w takich ilościach, że normalnie dzieci nie mają czasu nawet, żeby wyjść na spacer. I czym tu się podniecać???

~.......

podstawowka z lo super bedzie brak narzekania za malo klas

~hwwd

czy ty manekin przestaniesz sie ośmieszać i umieszczać swe bredne żale wszedzie aby tylko zaistniec?????

~hanulla

A PSP nr 3 ?!!! Dzieci cisną się, w świetlicy siedzą jeden na drugim ( część świetlicy znajduje się na stołówce!!), chodzą na dwie zmiany, lekcje wychowania fizycznego na korytarzu, a szatni brak( chodzą z tobołami po szkole) i jest super!!!

~78dd6

A co z siódemką? Ich sala gimnastyczna to porażka a korytarz wąski tak bardzo, że gdy dzieci się przebierają przy szafkach to nie idzie przejść!!!!

manukun

Bo nie ma żadnej poważnej oferty dla młodych. Nie ma też planów utworzenia takiej perspektywy, tylko obietnice, wizualizacje i kolorowe dykty.

~Zażenowana

I super.Dzieci ubywa , szkoły puste a będzie rozbudowa.Mieszkan jak nie bylo tak nie ma.Ludzie z tej pipiduwy uciekną.Zostanie socjal.