Nagroda dla trenera Stanisława Anioła

Image
Starosta Janusz Zarzeczny wręczył podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego nagrodę radnemu Stanisławowi Aniołowi. To wyróżnienie przyznane za jego sukcesy w wieloletniej pracy trenerskiej.

Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku Stanisław Anioł - wybitny szkoleniowiec i wychowawca młodzieży, pracujący w klubie KKS Victoria Stalowa Wola otrzymał wyróżnienie w kategorii „Łowca Talentów”, podczas wręczania „Złotych Kolców” - najbardziej prestiżowych nagród w polskiej lekkoatletyce. To nagroda specjalna, przyznana za zasługi w odkryciu dla polskiej lekkoatletyki wielu talentów, takich jak choćby ostatnio – Joanna Jóźwik.

- Myślę, że jako Rada Powiatu Stalowowolskiego mamy obowiązek docenić tę piękną trenerską pracę nie tylko na rzecz naszego powiatu, ale i całej Polski, bo przecież wychowankowie Stanisława Anioła reprezentowali nasz kraj nawet na olimpiadach – mówił starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, wręczając mu nagrodę podczas zorganizowanej 25 stycznia 2021 r. sesji Rady Powiatu Stalowowolskiego.

– To dla mnie ogromnie miłe i ważne, że docenia się i dostrzega pracę trenerów w takich niedużych przecież ośrodkach, jak Stalowa Wola – komentował Stanisław Anioł, który jest zasłużonym weteranem nie tylko jako trener, ale i samorządowiec. Obecna kadencja jest już jego 6., jako członka Rady Powiatu Stalowowolskiego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
daniell

Facet, który pośrednio przyczynił się do śmierci lekkoatlety w latach 70 na nowo otwartym basenie krytym

~cela

Ciekawi mnie czy Pan Stanisław osiągnąłby taki sam efekt szkoleniowy gdyby nosił nazwisko "Szatan"? P.S. Szczere gratulacje dla Pana Anioła!

~enedue

Panie starosto nie rób Pan z Anioła Archanioła. On sam już powinien odpuścić zarówno z trenerkę, stołek prezesa klubu jak i radnego. Nie dajmy nagród za całoroczne grzanie stołków. A warszawska nagroda to bardziej talent pojawiającej się młodzieży niż intelekt Anioła, a może nawet trenerów wspólpracujących.

~Stalowianka

Przecież ten trener ma chyba z 80 lat.Niech już odpocznie,ale syn księżulek tatusia nie ruszą.

~ro zwad ow

Radny daje nagrodę radnemu z samorządowej kasy (naszej). Wszysttko w rodzinie.

~eRNIeLgolfer

Nagrody dla trenera który lubił obmacywac podopieczne? Śmiechu warte.

~aquari

Panie starosto, olimpiady to okresy pomiędzy igrzyskami, w czasie których odbywają się zawody sportowe. Choć w sumie czego się spodziewać, kiedy z 99% ludzi popełnia błędy podobne do tego i znacznie od niego gorsze.

~Anatol

Kościół wszędzie się wciska.