Kolejna awaria ogrzewania w mieście

Image

Pierwsza 19 stycznia, druga 25 stycznia. Stalowa Wola na początku roku zaliczyła już dwie poważne awarie ciepłownicze.

19 stycznia miała miejsce awaria magistrali ciepłowniczej. Mieszkańcy Stalowej Woli, poza osiedlem Energetyków i osiedlem Hutnik, marzli w swoich domach i zakładach pracy, a było wówczas grubo poniżej 0 stopni. Nie było też ciepłej wody w kranach. Prace toczyły się na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Staszica. Awarię usunięto około 22:00. Dziś znów, tym razem od 7:00 rano w domach było zimno, a idąc do pracy wielu nie miało się jak umyć.

25 stycznia mieliśmy do czynienia z awarią na tym samym obszarze co ostatnio. Tym razem ciepło w domach pojawiło się około południa.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~***** ***

Może to wina Tuska z putinem

~Ohoho

A to gdzie teraz są ci wszyscy zachwalający pode z PECu zamiast term? Pewnie pośmierdują w robocie.

zlopec

kapusta zgadzam sie z toba w 100% rosnie pokolenie matolow ale to o to chodzi bo takim spoleczenstwem latwiej jest rzadzic

~Kapusta

Jak by od początku było zrobione dobrze to by nic nie pękało. Ale w tym durnym kraju 90% NIC nie umie. A po ostatnich wydarzeniach związanych z nauką zdalną to za 10 lat doczekamy się nowych Misiewiczów w każdym aspekcie naszego życia. Wtedy gówniany rząd i ich poplecznicy we wszystkich telewizjach i na wszystkich kanałach będą w kółko pitolić że to przez pandemię zmyśloną gdzieś w Ameryce albo w Chinach.

~Stas

Taki mamy klimat

jabar

mieszkaniec a co uległo awarii, widziałeś? Czy mądrego strugasz. Tak się składa że pękają spawy na rurach a nie zawory w komorach. Komory przechodzą inspekcje wg planu bo inaczej strach byłby wejść zimą do niej. Były przypadki że serwisant został ugotowany.

~Andrzej

Wina Trzaskowskiego a nie naszego Lucka kochanego.

e2rds

he hee nie rżyj, lepiej idź podpierać ośnieżone płoty, tak kołki potrzebne

~he hee

toto , odpisz poprostu......gosciu to co piszesz to .....koło wa*ka mi to ...loto

~mieszkaniec

Jabar ,nie masz pojecia to się nie wtrącaj.Na sieci cieplowniczej jest setki komor rozdzielczych ,ktore nalezy sprawdzac i konserwowac,Brak konserwacji powoduje awarie.Teraz rozumiesz?

wyborca

Pani kierowniczko, jak jest zima, to musi być zimno! Takie jest odwieczne prawo natury.

e2rds

toto to rodzaj nijaki, takie to to to nic i faktycznie nie będę już się odzywał do to to.

~toto

emerycie, nie odzywaj się do mnie bo jesteś cienki bolek poko monów

jabar

mieszkaniec, a jak ty sobie wyobrażasz taką konserwację? Kilku będzie robiło za kreta i czołgało się kanałami w poszukiwaniu nieszczelności? Wszystko jest po ziemią i dopiero jak pojawi się skutek to naprawia się przyczynę. Masz lepszy sposób na uniknięcie awarii to pisz do PEC-u.

~mieszkaniec

Jak zwykle debilizm goni idiotyzm. Co ciekawe idioci porównują STALOWĄ do WARSZAWY. Co ma nasze miasto do Warszawy jak tam takich awarii dziennie jest więcej niż 20. A od początku zimy mieli tych awarii kilkaset. Ciekawostką w tym artykule jest zdanie że już druga awaria w mieście ogrzewania. A ja powiem tak że dopiero druga jak tak wielkie miasto.

~mieszkaniec

Jak nie ma byc awarii ,kiedy pozwalniano ludzi,nie robi sie zadnych konserwacji,.Awarie dopiero sie zaczną.Są miejsca, gdzie nie zaglądano do armatury od chwili montazu.Teraz tylko czekac na awarie.Co rok będzie ich więcej.

~Rychu

Awarie są i będą. Dziękuję wszystkim pracownikom za ciężką prace i szybkie załatwienie nam ciepła!!!!!!!

~Kotek

Wina Tuska i Putina. Oraz sorosa i migrantów z syrii

~Rozkopy

Człowiek Awaria ten Lucjusz. Idzie w ślady Trzaskowskiego. Niedługo go minie i będzie większym człowiekiem awaria

e2rds

toto, na L.N. wystarczająco już spada różnych pretensji wiec "toto" (to rodzaj nijaki) nie zabieraj dziecko głosu w sprawach o których nie masz pojęcia. Widzisz "toto', jak zmienisz nicka to toto możesz jeszcze raz powtórzyć będzie OK.

zlopec

a stalowe miasto zamiast poinformowac o awarii zeby wiecej ludzi wiedzialo to pisze artykul po wszytskiemu....

zlopec

w kazdej dziedzinie zdarzaja sie awarie, na to nie ma mocnych... dobrze ze i tak nie bylo dlugich przerw w dostawie ciepla.

~Rebel

Nie narzekajcie tylko stańcie twarzą w kierunku Warszawy . Najjaśniejsze słoneczko z Żoliborza ogrzeje Wasze zmarznięte buźki .

~toto

Dlaczego nikt z opozycji nie zorganizował mityngu przed magistratem z okrzykami, że to jest wina nieudolnego Nadbereżnego, który oprócz lansu bierze mieszkańców także chłodem? Przecież to jest skandal by w takim trudnym czasie całe miasto pozostawało bez ogrzewania. Nie jest jeszcze za późno by zorganizować co najmniej konferencję i pokazać nieudolność tego co śmiał się z Warszawy i ich nieszczęścia. Widać, że karma powraca!

~verso

a tak śmiano się z Warszawy

~Aneta

To kot szkolony do awarii PEC, ogrzewazimny kaloryfer!
Koszt zakupu szkolonego kota: 2 tys. zł

~Murzyn

My koty siadamy tylko na ciepłe kaloryfery.

~lex

Wina Trzaskowskiego ...tak rządzi..

~hehe

Na skrzyżowaniu Mickiewicza i Staszica od tygodnia jest rozkopane i codziennie stoją samochody służb blokując jeden pas. i przejście dla pieszych. Ciekawe również te "awarie". PEC wie przed awarią, że taka nastąpi.

~robol

robole się myjo i golo w fabrykach.