32- latek ze Stalowej Woli zatrzymany w Krawcach

Image

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 24, 29 i 32 lat, którzy są podejrzani o posiadanie środków odurzających i psychoaktywnych. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów na jednym z parkingów w Krawcach. W samochodach, którymi przyjechali, funkcjonariusze znaleźli susz roślinny, natomiast w domu jednego z nich, zabezpieczyli dopalacze. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Grębowa pełniący służbę na terenie gminy, w trakcie patrolu zwrócili uwagę na dwa zaparkowane przed kościołem w Krawcach samochody. Były to osobowy citroen i skoda na zagranicznych tablicach rejestracyjnych. Uwagę mundurowych zwróciło nienaturalne zachowanie stojących obok mężczyzn. Policjanci postanowili sprawdzić co jest tego powodem. Podczas prowadzonych czynności, w jednym z aut wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Policjanci ustalili dane tych osób. Byli nimi trzej mężczyźni w wieku 24, 28 i 32 lat.

28-letni kierowca osobowego citroena zaprzeczył, aby posiadał narkotyki. Policjanci nie dali wiary jego zapewnieniom. W samochodzie znaleźli woreczek z zawartością suszu roślinnego przypominającego marihuanę. Okazało się, że narkotyki należą do 24-letniego pasażera.

Funkcjonariusze sprawdzili drugi pojazd, w środku mundurowi znaleźli woreczek z zawartością suszu roślinnego, młynek i szklaną lufkę.

Dwaj mieszkańcy gminy Grębów i 32-letni mieszkaniec Stalowej Woli, zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania, w mieszkaniu 28-letniego mieszkańca Grębowa, policjanci zabezpieczyli biały proszek.

Wstępne badania potwierdziły, że jest to substancja psychoaktywna, a ilość i stężenie zabezpieczonych dopalaczy było tak silne, że wystarczyłoby do wywołania stanu odurzenia u co najmniej 21 osób, a nawet doprowadzić do śmierci. Zabezpieczone dopalacze są wpisane do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii jako substancje zabronione.

Po wstępnych badaniach okazało się, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających.

Za naruszenie naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. W piątek (22 stycznia) policjanci przeciwko mężczyznom skierowali akt oskarżenia do prokuratora z wnioskiem o jego zatwierdzenie i przekazanie do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Krzysiu

A marihuana to na co szkodzi?

~sonia

Do Niska na plac targowy, a w samochodach gówniarzy co tam przyjeżdżają wieczorami znajdzie się co trzeba.

~Wydrzańin

W artykule brak rzetelnych informacji o ilości , zachowaniu jak i zabezpieczeniu
Który debil pisze te artykuły??

~Rosie

Nie muszą dewotki dyktować innym co mają i jak mają robić. To co wy dewoty macie robić to głosować na Jarosława zbawa i przyprowadzać dzieci Klechom. Marihuany zostawcie poważniejszym ludziom

~Zenek Bałuch

W rewanżu zatrzymajmy krawca w stalowej.

~Do zielonomi

Na poprawę działania twojego mózgu już nic nie pomoże bo ty go juz dawno nie masz o ile w ogóle miałeś. Na zewnątrz pada śnieg ulep kulkę i wadź sobie w to pustkowie. A co do posiadaczy narkotyków - poważnie tylko 3 lata ???? ;/ Ścierwo powinno sie zutylizować - najlepiej publicznie.

~Lipa

Dlaczego na zdjęciu jest liść marihuany która jak wiadomo już w większości krajów jest legalna a nawet uznawana za lek?

~Zaleze

Gdyby tu tylko o zioło chodziło.Jakbyscie dobrze spojrzeli w oczy kolegów czy koleżanek i próbowali z nimi pogadać zapytać czemu nie śpią od 3 dni i są agresywni to znalezlibyscie odpowiddz na swoje pytanie.Cpunow i dilerów do paki.Zarzecze i śródmieście pakować szczoteczki do zębów i czekać na swojom kolej.

~Lopez.

Nie rozumiem jednego. Nie słyszałem żeby ktoś na świecie zmarł z powodu palenia marihuany. Wręcz przeciwnie- od dawna jest to środek leczniczy. Oczywiście nie jestem zwolennikiem wsiadania za kierownicę po zażyciu tego środka. Ale widzę jak dzikim krajem jeszcze jest Polska na tle innych krajów UE.

~Zielonomi

Jarnijcie sobie katole to może wam to poprawi działanie mozgow

~Olaboga

Katoliki będą ubijać tych którzy się nie boją Boga jarajac zioło i rozstrzeliwać pod kościołami jak w Chinach.

~Hyirw

Pierdplone cpuny

~Logino

Kosciol i ciemnota = pis i podkarpacie

~Jurek

logino , jesteś głupi po matce czy po sąsiedzie , który jest twoim biologicznym ojcem ?

~Logino

Za 1 worek to chyba jeszcze tylko na podkarpaciu pisowskim łapią ;)

~Jkl

Kiedy Zarzecze i śródmieście w stalowce?

maszynista

Dobrze ze nie znalezli u tego 28-letniego mieszkańca Grębowa nielegalna bron ,bo dostalby kolejne paragrafy.

~policja

szkoda do kogo teraz zadzwonie po towar

~...

A po co utrzymywać pasożyta za pieniądze podatników!!!!

Kara taka jak w chinach
Na stadion i kulka w ł....b

~Ryk 12

Zrobic z tym dziadostwem pozadek,do paki na dozywocie