Rozmawiał przez telefon w trakcie jazdy, do tego był nietrzeźwy

Image

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę fiata seicento. Powodem kontroli drogowej było korzystanie z telefonu w trakcie jazdy. Okazało się, że kierowca odpowie nie tylko za to. 44-latek miał w organizmie 1,2 promila alkoholu.

Wczoraj, w trakcie patrolowania miasta Rudnik nad Sanem, policjanci zauważyli kierującego fiatem seicento, który w trakcie jazdy rozmawiał przez telefon. Zatrzymali samochód do kontroli drogowej. W trakcie legitymowania poczuli od kierowcy alkohol. Okazało się, że 44-letni rudniczanin był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało 1,2 promila alkoholu w jego organizmie.

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierowcy i nałożyli na niego mandat za korzystanie z telefonu w trakcie kierowania pojazdem. Samochód został przekazany rodzinie.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości 44-latek odpowie przed sądem.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
zibiboom

Ale się kurde przestraszyłem, że to o mnie piszą. Auto by sie zgadzało, gadanie przez iphona również, stężenie także. Tyle, że ja nie z Rudnika. Ufffff.....ulżyło mi.

~Bezpośredni

Kto i kiedy, skończy z tym pijaństwem kierowców? Wprowadzają ustawę o pierwszeństwie na przejściach dla pieszych dla przechodniów a ten temat leży. Wiecie, dlaczego nie można solidnie karać, kierowców- pijaków, bo Ci, co są odpowiedzialni za wprowadzenie ostrego prawa i go egzekwowania, sami jeżdżą lub ich członkowie rodziny, po "pijaku". Więc nie będą szykować"bata" na siebie.

~Sali

Co ameba umysłowa

Tymcio2708

Co za baran