Droga Babciu, drogi Dziadku…

Image

To dwa najważniejsze w życiu każdego wnuka dni. Dlaczego? Bo wtedy jest okazja by wyrazić swoją wdzięczność za pomoc, troskę, opiekę i największą z możliwych miłości. Babcia, Dziadek… Dwa wyrazy niezwykle ważne w życiu każdego człowieka.

Pandemiczny Dzień Babuni i Dziadziusia… Taaak. Jeszcze rok temu wnukowie szturmem pędzili do dziadków żeby wręczyć im kwiaty, czekoladki, własnoręcznie namalowane laurki. A dziś co? Wnuków na mieście jak na lekarstwo, a zapytani o święto, kręcą jedynie głowami, bo wiadomo, dziś odwiedzanie seniorów to ryzyko. Więcej jest sms- ów, telefonów, czasem wysyłanych prezentów kurierem, niż osobistych wizyt, uścisków i pocałunków.

Ale to taki szczególny czas, bo oto odwróciły się role i to my, wnuczki i wnukowie mamy okazję zamienić się rolami i pomóc. Jak wygląda więc pandemiczny Dzień Babcia i Dziadka u Was? Piszcie w komentarzach, składajcie życzenia!

Pomijając całą tą epidemiologiczną sytuację ślemy (mimo zimy) tak gorące życzenia, że roztapiają po drodze śnieg i lodowe sople, całujemy wszystkie nasze Babcie i Dziadków zdalnie i życzymy zdrowia, siły i wytrwałości, bo przecież w końcu nadejdzie taki czas, że znów będzie można cieszyć się wolnością, spędzić Dzień Babci i Dziadka razem, w gronie wszystkich wnuków, uściskać naszych ukochanych seniorów i powiedzieć: Znów jest przepięknie!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

he hee, a co taki he... może wiedzieć na ten temat jak ma łeb uszyty z tego materiału co takie stare capy pod brzuchem noszą, toto nawet na miano knota nie zasługuje, nie mówiąc już o tępej dzidzie, co najwyżej o kołku do płotu. Taki kołek z takim łbem nawet nie może marzyć o takiej lasce, bo taka laska ma więcej rozumu w tej tylnej części ciała niż taki kołek w tym uszytym łbie co tylko rżeć od czasu do czasu potrafi. Rżyj dalej, tyle ci pozostało, może ktoś kiedyś cię wykorzysta do podpierania płoty, bo na słupek ogrodzeniowy to się nie nadajesz.

~he hee

Nie masz pojecia jak kobiety reaguja na takie texty typu : laska itp. Młodnieją i czują sie dowartosciowane.
No ale co taki stary cap po 70 może o tym wiedzieć...umiech))). Worek na plecy i do zbierania knotów paszoł....umiech)))...e... tępa dzido.

~Synowy*

Niestety nie wszyscy dziadkowie zasługują na życzenia. Są też przypadki takich co potrafią się obrazić nawet na swojego jedynego, malutkiego wnuka i nie utrzymywać latami kontaktu. Na jakąkolwiek pomoc oczywiście też liczyć nie można. Innymi słowy są ludzie i ludziska a psycholi jak widać też nie brakuje.

e2rds

Tyż prowda, widać wieśniaku, że to Tyż g..no prowda, nieprawdaż wieśniaku i co ty na to tyż knocie. A te jak to określasz "z takimi" to mają w tylnej części ciała więcej rozumu i kultury choć na zdjęciu to wygląd wiejskiej babci niż ty knocie z miasta i to jest właśnie ta"tyż prowda".

~Tyż prowda

Nie dziwota że z takimi to ten grzybiarz(e2..) to nie tylko "papirzaków " ale i "knotów" całe worki nazbierał.
Słowa uznania ....

~Ula A.

KUL rekrutuje, nie daj się namówić, chyba że chcesz by twe dziecko było jak Czarnek.

~pit114

A może zdjęcie to jest takie dlatego, by debile na forum mogli pisać swoje wypociny. Wszędzie ta chamówa. Może covid was dopadł

~pit114

Ktoś kto robił zdjęcia do tego artykułu nie miał wyczucia smaku. A do tego, gdzie jest dziadek? Gdybym był synem jednej z tych kobiet, to znalazłbym tego pismaka i następnym razem by się zapytał czy może zrobić tego typu zdjęcie

e2rds

hwwd, no przecież nie pójdą z takim co ma głowę, jeśli to można nazwać głową uszytą z tego materiału co baran pod brzuchem nosi bo nie zna się na grzybach, jeśli nie wiedziałeś o tym hwwd to dowiedziałeś się.

~hwwd

To są grzybiarki które z naszym forumowiczem zbierały "prawdziwki" w okolicznych lasach.

e2rds

Ja lady, ty piszesz o babciach z miasta, a widziałaś babcie mieszkające na wsiach. W dzisiejszych czasach to nawet wieś nie jest równa wsi, bo są bogate wsie i są takie gdzie jest bieda, szczególnie na ścianie wschodniej, albo w Bieszczadach.

~Ja lady

Tak wyglądają teraz prababcie, babcie chodzą na szpilkach z pięknymi fryzurami i figurami supermodelek. Która babcia tak wygląda w tych czasach?

e2rds

he hee, a ja wiem, że ty jesteś takim knotem, a i też chamem który robi sobie śmichy ze starszych pań w dniu święta Babci prowokacyjnie nazywając ich laskami. Nie wstyd ci knocie, tępaku i chamie, może ty będziesz kiedyś starszy, ale myślę, że takie głąby nie dożywają starości i wcześniej przywołują swój koniec swoim postępowaniem, a los potrafi się o takich upomnieć, rozważ swoje postępowanie.

~he hee

a że chamem to wiadomo.

~he hee

nie wiedziałem że jesteś takim zazdrośnikiem erdeesku....umiech)))))

~Banany

Memłacie to zdjęcie do wszystkich szajsartykulikow . Pamiętam jak było przy tekściku miej więcej napuszczajacym na babcie co pietruszka z ulicy handlują a nie chcą wykupić miejsca w pisowskiej hali szczęśliwości smiech2

~babcia

Babcie dzisiejsze nie wyglądają tak jak na zdjęciu .Mam siedemdziesiąt lat chodzę na obcasach,mam zrobioną fryzurę i paznokcie.

e2rds

he hee, ty rżący knocie, te babcie mogą mieć po 80+, ty do wieku tych lasek nie dożyjesz, bo takie głupole wcześniej zdechną, nie umrą, a zdechną, zapamiętaj to sobie co napisałem.

~he hee

i znowu te laski erdeesa...umiech))))

~Hipcio

Portal juz z ludem ;-)

~Lucjusz

Seksowne bestyjki...

~Aneta

Głodnemu zawsze chleb na myśli... Chyba ty masz takie skojarzenia zboczuchu jeden!

~Login

A redakcja idzie z duchem czasu . Zdjęcie ilustracyjne do tego artykułu odzwierciedla współczesne postrzeganie płci ! Kto na zdjęciu jest babcią a kto dziadkiem to już zależy od wyboru czytających . Gender na całego !

~Krzysztof

Wszystkiego najlepszego babciu Janinko... Twój Krzysiu P.