Szybkie pożyczki online dla każdego - na czym polegają?

Image

W życiu każdego człowieka mogą zdarzyć się nagłe i nieprzewidziane sytuacje, które wymagają zastrzyku dodatkowej gotówki. Konieczność naprawy samochodu, kosztowne leczenie zęba, czy też nagła awaria domowej instalacji - to tylko kilka przykładów mogących nas zaskoczyć wydarzeń. Nie zawsze mamy odłożone oszczędności lub też nie możemy ich podjąć z naszego konta, a pieniądze są nam potrzebne na już i teraz. Jak, więc wybrnąć z takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą nam szybkie pożyczki online, które mają znacznie uproszczone procedury - w porównaniu do bankowych kredytów. Dodatkowe środki finansowe możemy uzyskać nawet w kilka godzin i wykorzystać je w dowolnym celu.

Jak wybrać najlepszego pożyczkodawcę?

Firm oferujących szybkie pożyczki jest dość sporo, a ich oferty i co za tym idzie - również warunki pożyczek, różnią się między sobą. Różne mogą być maksymalne kwoty finansowania, oprocentowanie, czy dodatkowe koszty wynikające na przykład z przesunięcia terminu spłaty. To wszystko wpływa na całkowity koszt, który będziemy musieli ponieść, a przecież każdy z nas z pewnością chciałby pożyczyć pieniądze na jak najlepszych warunkach. Aby odnaleźć właściwą ofertę, powinniśmy zapoznać się warunkami i regulaminami wielu firm. Jest to czasochłonne, dlatego możemy też skorzystać ze stron takich jak www.thefinguru.pl, które pozwalają szybko porównać najważniejsze parametry. Dobrą opcją jest też kontakt z obsługą klienta różnych firm i poproszenie o wyjaśnienie najważniejszych kwestii.

Dzięki darmowym i szybkim pożyczkom online możemy pozyskać mniejszy lub większy zastrzyk gotówki i nie poniesiemy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów - o ile spłacimy ją w ciągu miesiąca. Zanim zdecydujemy się na wybór konkretnej firmy warto zastanowić się ile pieniędzy będziemy potrzebować. Oferty mogą się pod tym względem znacznie różnić. Jedne firmy umożliwiają pożyczki w maksymalnej wysokości 1000 lub 2000 złotych. Inne mogą nam zaoferować nawet 8 lub 15 tysięcy. Procedury pozyskania poszczególnych kwot są w większości przypadków bardzo podobne i proste. Różnice pojawiają się, gdy chcemy wydłużyć czas spłaty - wtedy zapewne poniesiemy dodatkowe koszty, które każda z firm ustala we własnym zakresie.

Procedura uzyskania pożyczki

Proces uzyskania pożyczki online jest łatwy i szybki - zwłaszcza jeśli wnioskujemy o niskie kwoty. Nie musimy załatwiać niczego osobiście w oddziale firmy, ani przedstawiać wielu dokumentów. Bardzo często nie jest nawet wymagane udokumentowanie dochodów - wystarczy samo oświadczenie potwierdzające możliwość spłaty. W przypadku pożyczek sięgających 8, 10 lub 15 tysięcy może już być konieczne potwierdzenie źródła i wysokości dochodów, przedstawienie aktów własności ruchomości, które będą stanowić ewentualne zabezpieczenie pożyczki lub pozyskanie żyranta. Takie same wymogi stosowane są też w przypadku osób zadłużonych. Dla nich pożyczki online są często jedyną szansą na pozyskanie potrzebnych i dodatkowych środków finansowych.

Cała procedura ich uzyskania odbywa się za pomocą internetu - składamy wniosek online i musimy potwierdzić naszą tożsamość poprzez wysłanie jednego grosza z naszego konta bankowego na wskazany numer konta. Następnie pożyczkodawca weryfikuje przesłane przez nas informacje i podejmuje na ich podstawie decyzję, którą możemy otrzymać już nawet w ciągu piętnastu minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli jest ona pozytywna, to w przeciągu kolejnych kilkunastu minut otrzymamy przelew z pożyczką.

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona