Ulica Spacerowa ma przejść modernizację

Image

Miasto szykuje się do przebudowy ul. Spacerowej. Po modernizacji ta droga całkowicie zmieni swój charakter. W kasie miejskiej zabezpieczono 100 tys. zł na projekt w tym zakresie.

- W budżecie znalazła się droga, która jak gdyby komunikuje cały ten układ komunikacyjny, który się tworzy wokół strefy ekonomicznej. Jest to ul. Spacerowa. Będziemy intensywnie pracować, aby przygotować projekt, który ul. Spacerową podzieli na dwie funkcje: pierwszą odpowiadającą nazwie (na wysokości garaży, do skrzyżowania z nowym łącznikiem, który powstaje od obwodnicy), drugą- prowadząca do zakładu Stalprzem i innych zakładów, które są tam usytuowane, ale również pod tereny, które się otwierają pod możliwe inwestycje wokół tych dróg. Ona będzie miała charakter taki ciężki, ten łuk będzie prowadził do tych dużych przedsiębiorstw przy ul. Spacerowej- mówi Lucjusz Nadbereżny.

W sierpniu miasto będzie składać wniosek o dofinansowanie tego zadania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Prezydent chciałby, żeby ta inwestycja została zrealizowana do 2022 roku.

W związku z planami modernizacyjnymi radny Jan Sibiga postulował powiązanie wszystkich ciągów pieszo- rowerowych w okolicy tak, by jadąc rowerem można było dotrzeć od przejazdu kolejowego na ul. Mickiewicza poprzez ul. Leśną aż do ul. Spacerowej.

- Należałoby zastanowić się nad skomunikowaniem ul. Spacerowej z dawną przystanią nad rzeką San, gdzie mamy wybudowaną estakadę, z takim przepustem na ciąg pieszo- jezdny w kierunku kanału zrzutowego Elektrowni do przystani wodnej. Ożywiłoby to ten teren- mówi radny Sibiga.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
manukun

A, w latach 90. na meczu było ponad 10 tys. oglądających - więc doucz się, zanim znowu się ośmieszysz

manukun

Edziu, brak dojazdu do domu to zupełnie inna kategoria niż brak stadionu. Na mecz możesz jechać do innego miasta albo obejrzeć w telewizji. Brak dojazdu dla straży pożarnej czy pogotowia ratunkowego to już realne zagrożenie dla mieszkańców.

Niestety zamiast trzeźwo myślącego umysłu masz dmuchany balon bełkotem Nadbereżnego, więc i o dmuchanych balonach ciągle bredziesz

e2rds

taka prawda vel pseudointeligencie, zapomniałem o jednej sprawie, czy ty widziałeś jak ta droga na Karnaty wygląda, przecież tam jest ulicą do ostatniego domu, później to polna droga. Te wszystkie ulice które wymieniłem kończą się jako drogi utwardzone na ostatnich domach na danej drodze, a później to już są drogi polne. To którędy "znafco" chcesz jeździć.

e2rds

jan, czy ty też pretendentem chcesz być tak jak "pracownikO" do miana kretyna i idioty za E2RDS.

e2rds

pracwnikO, jeśli do mnie pisałeś to już w pierwszym słowie zrobiłeś z siebie kretyna i idiotę. Kretynie i idioto, mój nick to e2rds a nie E2RDS. Kretynie i idiot w jednym, nim zaczniesz cokolwiek pisać to pomyśl jeśli kretyn i idiota potrafi myśleć.

~pracownikO

E2RDS, co do dróg serwisowych to poczytaj artykuł z 23 listopada na tym portalu na temat naszej obwodnicy a idioto wszystko ci się rozjaśni nie będziesz robił ze siebie kretyna.

~pracownikO

E2RDS, co do dróg serwisowych to poczytaj artykuł z 23 listopada na tym portalu na temat naszej obwodnicy a idioto wszystko ci się rozjaśni nie będziesz robił ze siebie kretyna.

~kibic

Do manekin, o jakiej garstce ludzi ty wypociłeś? jak na meczu otwarcia naszego PCPN było prawie 4 tysiące kibiców. Już od 30 lat na żadnej imprezie w naszym mieście nie było tylu ludzi. Gdyby nie pandemia na każdym meczu te trybuny pękały by od nadmiaru kibiców. Tylko komu ja to tłumaczę i kogo uczę.

~jan

Te E2RDS, nie kompromituj się w oczach wszystkich mieszkańców naszego miasta.

~dr Ian

Co za pomysł panie radny Sibiga. Ho, ho.

maszynista

O TAK DOBRZE POWIEDZIANE .Manukun ma rację.

manukun

Niebezpieczne dla mieszkańców miasta są rządy Nadbereżnego. Żaden jego poprzednik nie zniszczył takich połaci zieleni osiedlowej pod budowę betonowej pustyni.

~porawielka

Wszystkie te drzewa między stadionem atletycznym a ulica SPACEROWĄ powinny być wycięte w pień. Bo panuje am smród i te drzewa tam rosnące we wodzie są bardzo niebezpieczne dla ludzi tam się kręcących.

maszynista

A ile drzew do wycinki ?Nie chca moze tego ujawniac ,bo powoli stajemy sie betonowa pustynia.

e2rds

WIZJONER vel taka prawda vel pseudointeligencie, więc, ty nawet nie potrafisz strzelać kapiszonami, co najwyżej głupotami.
Ten twój mąż stanu to tylko singiel nie znający życia i gdyby mu przyszło samemu o siebie zadbać to by dawno już zginął jak przysłowiowa ciotka w Czechach i nawet nie można na ten temat dyskutować, to już lepiej o kocie i odpowiadają na kolejne twoje wynurzenia to, tak trzynastkę jak i 500+ na wnuczki to nie daje tumanie Palec i Sznur tylko podatnicy i tak to trudno zrozumieć, rozumiesz podatnicy, czy nadal chcesz być tumanem. Rząd, a w konsekwencji Palec i Sznur mają tylko i tylko do dyspozycji pieniądze od podatników, sami nie produkują nic, tak samo jak ty te swoje wypociny w godzinach urzędowania za pieniądze podatników, ale taki tuman i tak tego nie zrozumie i dalej będzie twierdzi, że to Palec i Sznur dają.
Tak, tego wiaduktu wcale nie musi być, mostu na Sanie również, przecież do Pysznicy można dojechać przez Nisko lub przez Brandwicę i co z trutniem dyskutować, lepiej przyznać mu rację, bo i tak nie zrozumie, a dlaczego truteń, bo nic sensownego nie produkuje oprócz wypocin i do tego dobrze mu płacą z podatków innych, i jeszcze, dlaczego tylko 90%, ty masz manię mylenia się to może 150 % dlatego nie pleć bzdur, tylko dlatego że wiadukt nie jest zasługą L.N.
A TRUMP i Jaruś, ten twój mąż stanu to faktycznie mają jedną wspólną cechę, doskonale potrafią manipulować ludźmi i prawdami, różnymi prawdami, a poza tym oni obaj już niedługo będą tacy wielcy jak ty na drabinie.
A z tym poszukiwaniem innych ziem to ty nie szukaj ich w kosmosie boś widzę nic z mojego wpisu nie zrozumiał, tylko najpierw dowiedz się o naszej ziemi i jej dziejach, a tych kosmicznych ziem, to prędzej czy później nie ulega wątpliwości, że zostaną znalezione, albo tamci nas znajdą jak swoją zniszczymy, zresztą o tym temacie to masz mgliste pojęcie, to już lepiej pozostań przy Biblii.

manukun

Ul. Polna ani Grochowa nie mają połączenia z osiedlem Karnaty. Przeoranie tej pierwszej obwodnicą wymagało budowy dojazdu. Czego nie rozumiesz? W dodatku wiadukt powstał ze środków GDDKiA, nie miejskich.

No ale dla ciebie można lekką ręką wyrzucić 60 mln zł na stadion, którego potrzebuje garstka ludzi, zamiast wyremontować gruntownie wszystkie przedszkola lub przebudować obecne przejazdy w centrum miasta na bezkolizyjne.

Ale nie, po co? Lepiej przehulać na głupoty

~taka prawda

Do e2rds, widzę , że bawisz się w adwokata ' manekina' co do wiaduktu. Kolejna twoja kompromitacja i manipulacja bo z tych ulic o których bredzisz jest doskonały dojazd do naszego miasta ulicę Karnaty i następnie ulicą Brandwicką do obecnej obwodnicy albo dalej do ROZWADOWA w stronę muzeum. Szrek robił ten wiadukt tylko dlatego , że na wiadukt mógł dostać dopłatę unijną.

~WIZJONER

Do e2rds, jeżeli ty nie odróżniasz MĘŻA STANU od męża żony to o czym ja mam z tobą dyskutować. To do PANA PREMIERA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO przyjeżdżają politycy z całego świata na korepetycje polityczne. Nawet sam TRUMP mówił o naszym PANU PREMIERZE J.K. jako o wielkim mężu stanu.

~taka prawda

Do e2rds. powiem ci więcej bo znam ten wasz układ lewacki , jak zbieracie swoich sympatyków przed wyborami aby im powiedzieć na kogo mają głosować. Nawet moją sąsiadkę wzywacie na zebranie lewaków aby żaden głos się nie zmarnował. Taka to jest lewacka demokracja co wszystkim swoim ludziom mówią na kogo głosować. Gdyby PIS tak robił we wszystkich polskich miastach to by miał 90 procentowe poparcie.

~taka prawda

Do e2rds. powiem ci więcej bo znam ten wasz układ lewacki , jak zbieracie swoich sympatyków przed wyborami aby im powiedzieć na kogo mają głosować. Nawet moją sąsiadkę wzywacie na zebranie lewaków aby żaden głos się nie zmarnował. Taka to jest lewacka demokracja co wszystkim swoim ludziom mówią na kogo głosować. Gdyby PIS tak robił we wszystkich polskich miastach to by miał 90 procentowe poparcie.

~taka prawda

Do e2rds, skoro popierasz ten chory układ WALENIZM to znaczy nie mniej nie więcej iż ty albo twoje dzieci miały wtedy jakieś przywileje z przynależności do tego układu. Nie muszę co przypominać o tym jak SZREK po wygranych wyborach do stanowisk powołał tylko ludzi z tego układu pomijając polityków PIS. Za co PIS zasadził mu silnego kopa w żyć. Gdyby PAN PREZYDENT L.N. wybudował ten wiadukt w ROZWADOWIE to byście hejterzy suchej nitki na nim nie zostawili. Ja miałem mechanika tam na tej ulicy o której gęgasz baz problemu zawsze tam dojeżdżałem a nie było tam żadnego wtedy wiaduktu. Po za tym mieszkańcy tych ulic o których bredzisz mogą wyjeżdżać a miasto obwodnicą wystarczy tam zrobić wyjazd za parę groszy a nie miliony. Nie było tam obwodnicy i jakoś ci mieszkańcy wszędzie się dostawali bez problemu.

~WIZJONER

Do e2rds, znowu jak zwykle próbujesz manipulować ale nie ze mną takie numery. Tylko obecnie PIS ma ponad 36 procentowe poparcie a biorąc pod uwagę ich koalicjantów to nawet ja by mieli po 5 procent to daje blisko 50 procentowe poparcie. A jeżeli dla wszystkich polityków na świecie PAN JAROSLAW KACZYŃSKI jest NAJWIĘKSZYM MĘŻEM STANU NA ŚWIECIE a ty próbujesz się z niego śmiać. To na dzień dobry oddaj te dwie 13 które od PIS dostałeś. A także po 30 tysięcy które twoje wnuczki od PIS dostały czyli jeśli masz 4 wnucząt to oddaj 120 tysięcy złotych państwu. Bo twoich dzieci na pewno na to nie stać a ty się ciągle chwalisz jaką wielką emeryturę obierasz od podatników.

~edek

Ej wizjoner, uspokój się bo nie pozjadałeś wszystkie rozumy a tak się zachowujesz.

~WIZJONER

Do e2rds, te twoje ciągłe powtarzanie twoich wypocin jest nudniejsze niż surowe flaki z olejem. Pamiętaj ja strzelam do ciebie z kapiszonów bo ty nie jesteś godnym moim przeciwnikiem. Ja ciebie traktuję jak zagubione we mgle malutkie dziecko. Wracając do STAREGO TESTAMENTU BIBLII na której opiera się wiara naszych braci w starszej wierze.Już tam przed narodzeniem się JEZUSA CHRYSTUSA jest mowa o szukaniu prze ludzi innych ziem. To skąd ci nawiedzeni wiedzieli wtedy o innych ziemiach skoro nie było wtedy takiej techniki jak dziś owszem księżyc mogli widzieć ale mowa jest o ziemiach w liczbie mnogiej . Dlatego dziś takie kraje jak USA, ROSJA, CHINY czy nawet INDIE co roku wydają miliardy dolarów na poszukiwanie tych ziem. Tylko komu ja to tłumaczę jak ty jesteś PŁASKOZIEMCEM . Twoja filozofia może trafia tylko do ateistów ale co ja mogę na to poradzić. Jeszcze jedno uważasz się za takiego mądrego to wstąp do służb specjalnych bo akurat teraz jest pobór tylko dla z wykształceniem wyższym i znajomością kilku języków perfekcyjnie. Wyślą cię na misje i udowodnisz wszystkim jaki jesteś mądry chodząc codziennie w kraju arabskim między arabami. Próbując wypełnić swoją misję a są tacy patrioci co wykonują takie zadania.

e2rds

Wizjoner vel pseudointeligencie, by z ciebie zrobić ubaw to dodałem ci drabinę byś był większy od TRUMPA, a też, żeby było śmieszniej, Jarosław nie jest niczyim MĘŻEM tylko SINGLEM i zobacz sobie jakie ma zaufanie społeczne, wiec nie bredź o szacunku.
A ty wiesz ile było Bogów już na Ziemi, ile jest i ile jeszcze będzie, gdybyś nie pisał tylu głupot, to miał byś więcej czasu na zajęcie się historią świata tą naukową, a nie tą biblijną, to coś więcej byś wiedział na ten temat i strych kultur z przed dziesięciu do trzydziestu tysięcy lat a nawet i starszych, o potopie, starych antycznych budowlach, ale ty produkujesz te swoje wypociny i mieszasz. Kończę to pisanie bo są inne fajniejsze zajęcia. Jak znów głupio będziesz pisał to dam ci odpór wieczorem.

e2rds

Wizjoner vel pseudointeligent, na temat obwodnicy kłamiesz, nie będzie żadnych dróg serwisowych i nie będzie 4 pasmowa, te drogi to są dojazdowe do pól i posesji wzdłuż obwodnicy.
Jeśli chodzi o autostrady i jak nimi jeździsz to winieneś zwrócić uwagę, że są pasy awaryjne i że co jakiś czas jest bramka zjazdowa dla serwisów i jest informacja na tablicach za ile km taki zjazd jest, on tylko dotyczy sytuacji awaryjnych, rozglądaj się jak jeździsz i myśl.

~WIZJONER

Do erds, teraz zajmiemy się TRUMP i PISMEM ŚWIĘTYM. Po pierwsze kiedy pisałem skąd wiesz czy ''WIZJONER'' nie jest większym człowiekiem niż TRUMP to wiadomo , że nie miałem na myśli wzrostu TUMP. Ale ty z twoją inteligencją we wszystko uwierzysz i będziesz próbował manipulować. A dlaczego bo wszyscy wiemy , że PAN PREMIER JAROSŁAW KACZYŃSKI nie jest wysokim człowiekiem ale jest największym MĘŻEM STANU NA ŚWIECIE. Wszyscy POLACY bardzo szanują tego WIELKIEGO POLAKA. Co do PISMA ŚWIĘTEGO czyli SŁOWA BOŻEGO co ja ci mogę pomóc jak ty w BOGA nie wierzysz. Dlatego tak łatwo ci przychodzi zabijanie zwierząt czego ja nigdy bym nie zrobił. Ale do rzeczy ty dziadku stoisz po stronie tych wszystkich co śmiali się z NOEGO kiedy budował potężną ARKĘ i wprowadzał do tej arki zwierzęta, wręcz pukali się w czoło na widok tego wszystkiego. Jednak kiedy zaczął się potop wszyscy próbowali do tej arki się dostać ale nie mieli żadnych szans bo arka była tak wysoka , że żadna drabina nie sięgała do środka. A ci wszyscy ludzie którzy pragnęli się ratować śmiali się z NOEGO bo ani rzeki ani żadnego jeziora tam nie było. Kiedyś przebywając za granicą miałem takie szczęście zobaczyć na ten temat przepiękne przedstawienie. Mimo , że bilety majątek kosztowały [ 500 funtów] to i tak warto było ten piękny spektakl zobaczyć. Wszystko było w wielkim teatrze , kiedy wszyscy zasiedli na swoich miejscach i jak zaczęła się otwierać kurtyna to na widzów zaczął padać deszcz , oczywiście na mnie też. Wiadomo, że przez kilka minut na scenie stała wielka arka a w niej różne zwierzęta i występujący aktorzy. Gdybyś widział ten piszczący skowyt jak zaczęła się woda podnosić i ci aktorzy zaczęli tonąć w tej wodzie to na pewno byś się nawrócił bo myślę , że byłeś ochrzczony.

e2rds

Wizjoner vel pseudointeligencie i znowy kłamiesz, pisałeś, że w Stalowej Woli mamy tysiące bloków( kłamstwo, jest około 750), w których są po 6 wolnych mieszkań (czyli co najmniej 4 tys. to jest 6 osiedli Siedlanowskiego pustych bloków)) i po co dalej mataczysz.
Stacja MZK, kłamiesz, pisałeś kilkanaście, rozumiesz słowo kilkanaście mln. zysków rocznie, rozumiesz rocznie i to nie jest prawda, tylko g..no prawda. Wyliczyłem ci ile samochodów musiałaby tankować na dobę by osiągnąć taki zysk, a zatankowanie tylu pojazdów jest niemożliwe i do tego przyjąć na dobę 9 cystern paliwa. Więc kolejny raz mataczysz.

e2rds

Wizjoner vel pseudointeligent, tobie często różne chochliki się wkradają i często się mylisz, po prostu, ty więcej pracuj na tym urzędzie, a nie zajmujesz się hejtem, to po pierwsze. Po drugie, dlaczego nadal próbujesz kłamać, kiedyś podano, że to Centrum kosztowało 55 mln. i gdybyś ty nie ujawnił ile było zwrotu VAT, to ta informacja tak by została, ale ty, myślę, że chciałeś błysnąć ile to Centrum zostało dofinansowane (te 15 mln) i że zwrócono 15 mln VAT i w tym momencie ujawniłeś prawdziwy koszt, bo od dotacji nie zwracają VAT, a ze zwrotu VAT(to jest 23 %) wyliczyłem, że to Centrum kosztowało nie 55 mln, tylko 65 mln 217 tys. i dodać dofinansowanie to 80 mln. Jak dalej liczyć wg. twojego rozumowania, gdyby odjąć do 80 mln VAT czyli 15 i dofinansowanie 15, to faktycznie wychodzi nieco ponad 50 mln i może jeszcze niektóre koszty o których nie wiemy w wysokości około 5 mln i podano faktycznie kwotę 55 mln która kosztowała Stalową Wolę na wybudowanie tego Centrum, a ty mataczysz i jeszcze od tej kwoty chcesz odjąć drugi raz VAT i dofinansowanie mówiąc, że Centrum zostało wybudowane prawie za darmo, a faktycznie za 55 mln. Ty nie rżnij głupa, bo ja na rachunkach i tych wyliczeniach to bardzo dobrze się znam i ta twoja kreatywna księgowość nic tu nie da. Z tych moich wyliczeń nawet laik zrozumie, że kłamiesz po raz kolejny, myślę, że ujawniłeś dane które są niewygodne i próbujesz ich zamotać, nic z tego.

~WIZJONER

Do e2rds, emerycie piszę te komentarze na raty bo komu się długie komentarze chce czytać. Teraz według twoich wypocin zajmiemy się obwodnicą. Ty uważasz że droga serwisowa powinna się łączyć z obwodnicą nawet nazwałeś drogi przy autostradzie równoległe do autostrady serwisowymi. To pytam się ciebie dziadku czy te serwisówki przy autostradzie łączą się z którąkolwiek autostradą czy nie. Bo ja uważam, że nie więc idąc tokiem twego pseudo myślenia to nie są serwisowe drogi. Popatrz na to zdjęcie przy tunelu prowadzącym do oczyszczalni ścieków gdzie ta droga od strony ulicy PONIATOWSKIEGO prowadzi czy nie w kierunku tego turbo ronda przy VIVO. Nie masz zielonego pojęcia o czym gęgasz ale żeby ci udowodnić , że ta obwodnica będzie mieć drogi serwisowe to odprowadzam cię do artykułów na temat tej obwodnicy wcześniejsze bo tam wszystko jest opisane. Ale ty jesteś nie reformowalny stary beton wychowany w dawnych czasach gdzie nie szanowano opinii innych ludzi. Powiem więcej nawet ten odcinek od ronda na ENERGETYKA do ronda na obwodnicy ma drogi serwisowe wiem bo tam jeździłem.