Magdalena Wrońska–Bulec nowym naczelnikiem Wydziału Edukacji i Zdrowia

Image

Magdalena Wrońska–Bulec pokieruje pracami Wydziału Edukacji i Zdrowia w Urzędzie Miasta Stalowej Woli. Nowa naczelnik jest kolejnym przykładem wewnętrznego awansu w stalowowolskim magistracie.

Magdalena Wrońska-Bulec w administracji samorządowej pracuje od 2007 r., a w stalowowolskim Urzędzie Miasta od 2009 r. (od 2020 r. SCUW). Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, podyplomowe studia z zakresu Zarządzania Projektami Współfinansowanymi przez UE oraz podyplomowe studia nauczycielskie.

Blisko 20 lat (2001 r. – 2020 r.) pełniła funkcję kuratora społecznego w Sądzie Rejonowym w Stalowej Woli, w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich. Ukończyła też liczne kursy i szkolenia zawodowe z dziedziny administracji publicznej, zamówień publicznych, a także z zakresu psychologii funkcjonowania rodziny i procesów wychowawczych.

W Urzędzie Miasta w ramach obowiązków służbowych zajmowała się m.in. realizacją projektów edukacyjnych dofinansowanych ze środków unijnych, które były wdrażane w stalowowolskich przedszkolach i szkołach, czy też na stanowisku głównego specjalisty ds. zamówień publicznych realizacją zamówień publicznych dla Miasta i jednostek organizacyjnych, w tym placówek oświatowych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Sowa

Gratulacje Pani Madziu .
Trzymamy kciuki .

~Żal

Każdy kto dostaje stołek "kierowniczy" od PIS-u, musi się liczyć z odpowiedzialnością. Nie znam kobiety, ale jeśli byłaby w porządku, wiedziałaby co zrobić w tej sytuacji. Tak po ludzku.

~Dana

Gratulacja Madzia!!!

~Ludmila K.

Czy ona jest apolityczna? Żeby nie było absmaku...

~Adam

Miła uśmiechnięta chyba na zdjeciu

~Stalowianka

A co ma wyglądać jak Ogòrek?Miła i uśmiechnięta,resztę czas pokaże.

~antek

nie ciekawa z wyglądu

~Czarnozielony

Odpowiednia ambitna wyszkolona urzędniczka. Gratulacje Magda. Były sąsiad

~Miasto

Pozdrawiam urzędników sądu. Mam nadzieję, że ewidentna sprawa, jasna i klarowna i wasza cisza, może strach - odpowiecie.

~Stalowa

Wszystko do czasu. Sądy również. Jeśli odmawia się oskarżycielowi posiłkowemu jego własnych określonych w ustawie podstawowych praw do wypowiedzi, nie wspominając o powoływaniu świadków czy udowodnieniu, że oskarżony kłamał w trakcie zeznań - winni odpowiedzą. Również postronni. Jeszcze będzie normalnie.

Maurito

A czy można zweryfikować w jakim stopniu Pani Magdalena jest związania z PiS i jakie więzi łączą ją z L.N.

~Zimny

Jak to na nagraniu powiedział pisowiec do pisowca: nieważne czy po sld pis , wszyscy jesrteśmy tacy sami bo najważniejszy jest dostęp do koryta.

~Franek dolas

Ciekawe czy istnieje coś czego nie ukończyła.

~Lisi

Wszytko awans wewnętrzny kiedy to wszystko się wyprostuje juz takie. Klany w tym. Urzędzie nie dostanie się już nikt.jeden drugiego ciągnie ale czasy a wszędzie tak. Jeszcze jeden nie odejdzie na.emeryturę a już drugiego pchają

~Brawo

Oj bardzo nie miła osoba, bardzo ważna i pewna siebie.....!!!!!!!

~kop

To był konkurs czy nie. Bo miał być. A tu -"awans wewnętrzny"? Znowu ściema?

~nauczycielka

Jak to mówią pożyjemy , zobaczymy. Zasług nie znam, ale oświatę czeka wiele wyzwań i wymaga to naprawdę dużego obycia, doświadczenia.

~mik

do ~st.
Proszę podać powód dlaczego Prezydent Miasta miał pytać Panią Wołos o zdanie.

~Drzewa

Pozytywna osoba. Dobry wybór. Gratulacje.

~Śwś

Gratulacje i powodzenia!

~Mell

Edukacja odetchnęła.

~st.

Czy była pytana Pani Naczelnik Wołos kogo ewentualnie widzi na swoją następczynię?

~Man

Brawo. Kompetencje osoba.

~Mieszkaniec

Znam pania Magde. Uwazam iz to madra i pracowita osoba i ten awans jest zasluzony