Zobacz Efekty Odchudzania w Naturhouse Stalowa Wola

Image

Nowy rok to nowe plany i postanowienia... Zrób coś tylko dla siebie! Zyskaj zdrowie, dobre samopoczucie i świetną figurę. Postaw na sprawdzoną i skuteczną metodę odchudzania!

Już dziś umów się na BEZPŁATNĄ konsultację z dietetykiem, który:

Obrazek

NaturHouse jest największą siecią punktów dietetycznych w naszym kraju z najbogatszym doświadczeniem, cechującym się wyśmienitą skutcznością w dążeniu i osiąganiu zakładanego celu! Bardzo dobrym przykładem jest Pani Lawinia, która schudła 26 kg!

Obrazek


- wiek: 26 lat

- schudła: 26 kg

- czas trwania kuracji: 9 miesięcy

Moją inspiracja było to, aby zyskać pewność siebie i zacząć lubić swój wygląd. Myślałam, że będzie ciężko, ale okazało się na odwrót! Po pierwszej wizycie w Naturhouse byłam przerażona tym, ile mam nadwagi. Ale trzeba było wziąć się w garść i zacisnąć zęby. Pierwszy tydzień był ciężki. Nie jadłam nigdy śniadań - musiałam to zmienić i zacząć jeść o konkretnych godzinach, bo wiedziałam że w tym jest klucz do sukcesu. Po tygodniu stosowania diety mocny spadek na wadze- był to dla mnie szok! Mówiłam sobie "wow, idziesz do przodu, tak trzymaj". Zmotywowało mnie to do dalszej drogi. Moim celem było schudnąć 17 kg - była to waga z przed ciąży. Po kilku tygodniach było już co raz lepiej - po czym przyszedł czas świąt Bożego Narodzenia . Myślałam, że się załamię, bo na stole wigilijnym jest zawsze to, co uwielbiam. W tym dniu mam także urodziny. Był problem co zrobię za tort. Z poradą od pani Dietetyk dostałam przepis na ciasto dyniowe z brownie z czerwonej fasoli- było przepyszne i zdrowe. Po przerwie świątecznej miałam już -13 kg, w marcu -16 kg. W lipcu wybrałam się na kolejny pomiar masy ciała. Moim oczom ukazała się magiczna cyfra 6 z przodu. Pamiętam ten dzień, jak dziś -26kg! Naturhouse zmieniło moje całe życie, a szczególnie nawyki żywieniowe. Chodzę teraz z uśmiechem na twarzy, czuję się lekko i swobodnie. Bawiąc się z synem nie męczę się jak kiedyś. Nie sądziłam, że pójdzie tak łatwo. Z przyjemnością przyjęłam nowe nawyki odżywiania. Naprawdę polecam z całego serca Naturhouse, zwłaszcza gdy czeka tam tak miła i sympatyczna obsługa.


Naturhouse Stalowa Wola

ul. Okulickiego 93

tel: 503-940-573

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ:

- REZERWACJE STALOWA WOLA ONLINE


FACEBOOK

- FACEBOOK/NATURHOUSE.STALOWA


INSTAGRAM

- INSTAGRAM/NATURHOUSE_STALOWAWOLA

Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona