Jak Zaimponować Polskiej Kobiecie

Image

Gratulacje, poznałeś tą jedyną! Mimo tego, że uwielbiasz w niej wiele rzeczy, może być ciężko ci ją zrozumieć- kobiety to skomplikowane stworzenia, a zwłaszcza kiedy urodziły się w Polsce!

Jeżeli jeszcze nie poznałeś tej jedynej, ale zdecydowanie chcesz znaleźć prawdziwą miłość, wypróbuj najlepszą stronę randkową w Polsce i spróbuj szczęścia! Czeka na ciebie lepsza przyszłość!

Wszyscy chcemy świetnie wyglądać i imponować kobietą, ale koniec końców jesteśmy o wiele prostszymi stworzeniami. Polskie kobiety różnią się od wszystkich innych z całego świata, twoje klasyczne (i nudne) podejście raczej nie zadziała.

Nie ma co panikować! Możesz tu przeczytać kilka wskazówek, które na pewno pomogą ci zaimponować Polskiej wybrance na pierwszej randce.

Bądź Dżentelmenem

Może brzmieć to staroświecko, ale dziewczyny z Polski uwielbiają dżentelmenów. Jeżeli będziesz się zachowywał zgodnie z podstawowymi zasadami, zobaczysz jak prosto przyjdzie ci skraść jej serce. Otwieraj dla niej drzwi i przepuszczaj ją. Rachunki opłacisz ty, zwłaszcza w restauracji. Jeżeli otworzysz dla niej drzwi samochodu i podasz jej rękę gdy wysiada, na pewno będzie o tobie mówić koleżankom, i to w dobry sposób!

Nie zapomnij o całusie w oba policzki na koniec randki, ale nie rób tego na pierwszej randce. Wydasz się przez to arogancki. Pocałuj jej rękę gdy widzisz ją po raz pierwszy. Pokaże to twój szacunek dla damy i sprawi, że będziesz najwspanialszym dżentelmenem na świecie. Zapamięta to na długo, będzie to kolejny powód dla wspomnienia o tobie przyjaciółkom!

To nie Japonia, więc nie musisz nosić jej drobnej torebki cały czas, ale powinieneś jej pomóc z ciężką torbą czy bagażem, na pewno to doceni. Równouprawnienie w Polsce istnieje do pewnego momentu, ale nie jest mile widziane po przekroczeniu tej trudnej do umiejscowienia granicy. Kobiety poszukują kogoś na kim mogą polegać, kogoś kto im pomoże w razie

potrzeby. W Polsce, rycerstwo wciąż istnieje. Skorzystaj z tej szansy, aby zaimponować Polce dobrymi manierami i dżentelmeńskim podejściem.

Kwiaty to Wręcz Obowiązek!

Już wiesz, że Polki uwielbiają dżentelmenów, ale kochają też dostawać kwiaty na randce. Jeżeli myślisz, że bukiet na pierwszej randce to przesada, możesz spróbować na drugiej, jeżeli wszystko poszło dobrze.

Świeże kwiaty na pewno rozbudzą jej emocje. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, nie możesz po prostu zignorować prostej szansy na zdobycie jej serca w pierwszych sekundach spotkania.

Jeżeli wszystko rozwinie się w coś poważnego i poznasz jej matkę, siostrę, albo córkę, powinieneś przynieść także kwiaty dla nich. Dla kobiet w Polsce rodzina jest bardzo ważna, i jeżeli jej rodzina cię polubi (co powinny zagwarantować te kwiaty), na pewno dodatkowo zapunktujesz.

Nie Mów Tyle o Piłce Nożnej

Polskie dziewczyny uwielbiają dobrą zabawę, imprezy, i nie cierpią nudnych facetów. Opracowanie ciekawych tematów na rozmowę przed spotkaniem na pewno ci pomoże uniknąć nudnych konwersacji i niezręcznej ciszy.

Niektórzy uwielbiają gadać o męskich sprawach i nie myślą o dziewczynie przed nimi, nie zwracając uwagi na to, czy piłka nożna ją interesuje czy po prostu jest zbyt uprzejma, żeby przerwać. To największe nie przy chodzeniu z dziewczyną z Polski. Nie mówimy, że powinieneś rozmawiać tylko o jej zainteresowaniach a własne ukrywać – żadne z was nie powinno być w wyłącznym centrum uwagi. Macie się nawzajem poznać, nie udowodnić sobie samemu jak to cudowni nie jesteście. Ona pragnie dobrej, interesującej rozmowy, a nie tyrady o najnowszych grach komputerowych.

Gdy rozmawiasz tylko o piłce, samochodach, albo o sobie, ona szybko zorientuje się, że do siebie nie pasujecie, i nie będzie nadziei na drugą randkę. Unikaj rozmawiania tylko o sobie, lub o rzeczach które interesują tylko ciebie i twoich kolegów, zwracaj uwagę na to, co interesuje ją. Jeżeli już się znacie, powinieneś znać jej hobby i zainteresowania – zapytaj o nie.

Przejmij Inicjatywę

To, jak mówisz, może być ważniejsze niż to, co mówisz. Polki uwielbiają pewnych siebie mężczyzn. Prowadzenie długich dyskusji o tym gdzie pójść i co robić nie pomoże ci. Zdecyduj szybko i przejmij kontrolę. Na przykład, zamiast dyskutować, do której chińskiej restauracji lepiej się wybrać, powiedz, dokąd ją zabierasz. Na pewno zrobisz wrażenie pewnego siebie mężczyzny, którego szuka.

Oczywiście każdy pragnie kogoś mówiącego prawdę, ale Polki nie lubią mężczyzn, którzy zawsze na wszystko się zgadzają i zawsze mówią „tak”. Jeżeli coś cię irytuje, powinieneś o tym powiedzieć. Nawet jeżeli jej się to nie spodoba, pozna prawdziwego ciebie, doceni twoją szczerość i uszanuje twoje granice. Przynajmniej pokażesz, czym się różnisz od innych facetów.

Pokaż, Że Nie Masz Problemów Z Finansami

Nie zrozum tego zdania źle. Polskie kobiety nie lecą na kasę. Ciężko pracują, są silne i dobrze wykształcone. Nie potrzebują twojego portfela, same zarabiają na siebie. Jednakże, kobieta lubi mieć zaufanie w swoim facecie.

Zanim związek stanie się poważny, musi mieć pewność, że ten mężczyzna będzie w stanie utrzymać siebie, partnerkę, i w przyszłości rodzinie. Oczywiście, dobry samochód i dobrej jakości ubrania wystarczają, ale zwykle wystarczy, żeby twój budżet był poukładany i czysty, bez niepotrzebnego marnowania pieniędzy.

Jeżeli zabierasz ją na randkę, pieniądze to twoja odpowiedzialność. Polskie dziewczyny nie są wielkimi feministkami i nie będą nalegać na zapłacenie swojej części. Jeżeli raz odrzuci twoją propozycję zapłacenia za wszystko, to z powodu uprzejmości – nalegaj, uzna cię za dżentelmena.

Ponownie podkreślmy, że Polki nie szukają bogatych facetów. Jednakże, jeżeli utkwi w przekonaniu, że jej potencjalny przyszły mąż nie potrafi się utrzymać, będzie jej ciężko myśleć o wspólnej przyszłości i się zbliżyć. Ogólnie rzecz ujmując, Polki wolą długie związki, więc nie mów jej, że zarabiasz ledwo tylko dla siebie. Twoja pensja nie musi być wysoka, ale musi przekazywać, że potrafisz utrzymać ją i dzielić wspólne życie w przyszłości. Co najważniejsze, podkreśl, że nie boisz się przejąć odpowiedzialności za was oboje jako parę.

Dbaj o Swój Wygląd

Wygląd ma znaczenie, nawet jeżeli niektórzy mówią, że to nieprawda. Oczywiście, kobiety patrzą bardziej na piękno wewnętrzne niż mężczyźni, ale pierwsze wrażenie to przede wszystkim wygląd.

Nie musisz nosić drogiego garnituru czy zegarka, możesz wyglądać schludnie i stylowo bez wydawania fortuny! Wyobraź sobie randkę w dobrej restauracji. Ona ubierze swoją seksowną sukienkę i będzie pracowała nad makijażem przez godzinę, a tym przychodzisz w poszarpanych jeansach i trampkach. Nie wygląda to jak dobre dobranie, ani dla niej, ani dla wszystkich innych, którzy was zobaczą!

Zadbaj o swój zapach, wyglądaj schludnie, ubierz coś ładnego, i zadbaj o fryzurę przed pierwszą randką. Musi zobaczyć, że postarałeś się, aby jej zaimponować.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~hihi

WIZJONER,szkoda że dzięki PIS jeszcze polscy piłkarze nic nie osiągneli bo skoczkowie to na pewno zasługa pisiorów

~Rey

Jak,czym kobiety lubią jak facet ma gruby kaliber,bez tego to nigdy jej nie uwiedziesz,pieniądze to nie wszystko....

e2rds

WIZJONER vel pseudointeligent, jeszcze jedno, czy ty się jąkasz, że swoje wpisy powtarzasz.

e2rds

WIZJONER vel pseudointeligencie, ty jesteś totalnie popaprany, ty nie potrafisz mnie pouczać, ty tylko myślisz, przepraszam, wyobrażasz sobie, że jesteś mądry i tylko ciągle kłamiesz., a poddanym i lizusem to tu tylko ty jesteś, ja już jestem wolnym człowiekiem od pary lat. Pozdrawiam naczelnego hejtera i trolla stalowowolskiego Palca i Sznura.

~WIZJONER

Do e2rds, kończę dziś z tobą bo zaraz skoki narciarskie które polecam ci oglądać , Bo dzięki PIS polscy skoczkowie skakają jak nigdy wcześniej. JESZCZE RAZ BEZ ODPISU bo nie mam przyjemności cię pouczać.

~WIZJONER

Do e2rds, kończę dziś z tobą bo zaraz skoki narciarskie które polecam ci oglądać , Bo dzięki PIS polscy skoczkowie skakają jak nigdy wcześniej. JESZCZE RAZ BEZ ODPISU bo nie mam przyjemności cię pouczać.

~WIZJONER

Do e2rds , gdybyś czytał moje komentarze już od przynajmniej 10 lat to byś wiedział , że ja jestem sympatykiem PIS i nigdy tego nie ukrywałem, Do żadnej partii jeszcze w życiu nie należałem choć zawsze mnie namawiano i góry złota mi obiecano z tej okazji. Pewnie myślisz dlaczego to zaspokoję twoją ciekawość bo zawsze potrafiłem tłumy za mną porwać. Czy ty naprawdę nie wiesz , że wszyscy jesteśmy poddanymi PANA PREZYDENTA L.N. bo on jako prezydent prowadzi nas do rozwoju i wspaniałości.

~WIZJONER

Do e2rds , gdybyś czytał moje komentarze już od przynajmniej 10 lat to byś wiedział , że ja jestem sympatykiem PIS i nigdy tego nie ukrywałem, Do żadnej partii jeszcze w życiu nie należałem choć zawsze mnie namawiano i góry złota mi obiecano z tej okazji. Pewnie myślisz dlaczego to zaspokoję twoją ciekawość bo zawsze potrafiłem tłumy za mną porwać. Czy ty naprawdę nie wiesz , że wszyscy jesteśmy poddanymi PANA PREZYDENTA L.N. bo on jako prezydent prowadzi nas do rozwoju i wspaniałości.

e2rds

WIZJONER vel pseudointeligencie, ty to widzę, że naprawdę te wizje masz, tylko żebyś od tych wizji całkiem nie zgłupiał, a może królem zostać ci się też marzy skoro myślisz o poddanych, aż dziwne co chory umysł może wymyślić, a po co chcesz drugi raz wstępować do Palca i Sznura, czyżby po tych twoich durnych wypocinach pokazali ci palec Lichockiej, przecież tam nie są wcale mądrzejsi od ciebie, a to BEZ ODPISU, to ty też obiecałeś kłamco więcej do mnie nie pisać, ja nic nie obiecywałem, o przepraszam, obiecałem, że będę cię cały czas gnębił za kłamstwa, wazeliniarstwo i obrażanie kobiet i za te kilkadziesiąt nicków.

~WIZJONER

Do e2rds, zapomniałeś już , że cię ostrzegałem , że wstąpię do PIS i wystartuję na prezydenta STALOWEJ WOLI i mi będziesz służył. Będziesz moim poddanym do twojej śmierci.

~wizjoner

Do e2rds, tak , tak my wiemy jaki jesteś mądry nie rozumiesz nawet dwóch wyrazów BEZ ODPISU.

e2rds

WIZJONER vel pseudointeligencie, jeszcze jedno, piszesz że masz córkę, to wcale nie świadczy, że nie jesteś odmiennej orientacji, to tylko świadczy, że nie jesteś eunuchem i myślę, że córka odziedziczyła geny po mamie skoro jest pracownikiem naukowym i przynajmniej tyle dobrze.

e2rds

WIZJONER vel pseudointeligencie, a mnie nie interesuje twoja córka, ale jak masz córkę to tym bardziej perfidne i chamskie są twoje wypowiedzi o kobietach, a może masz i żonę i o niej też tak mówisz zdzira i dziwka, bo ja o żadnej kobiecie bym tak nie powiedział, a przecież ty uważasz się za "INTELIGENTA", tylko z rynsztokowym słownictwem. Ciekawe, czy twoja córka i żona wie o tych twoich wpisach o kobietach, myślę, że nie, bo winna cię na zbity pysk z domu wygonić. A dla mnie, czy to 13 latka, czy 90 latka, czy nawet prostytutka, jest kobietą i będzie, natomiast ty jesteś chamem i będziesz i piszesz cyt:" Ale na razie jesteś takm nie groźnymkundelkiem którego lekceważę." co prawda nerwa cie targa i piszesz z błędami, ale to pomijam, tylko widzisz, ty dla mnie jesteś tylko tym co ten kundelek zostawia na trawniku, a o wyrzutni to mówisz chyba tej w portkach, ale jak ona jest taka sprawna i taka wielka jak twój rozum, to tylko śmiechu warta. Obiecałeś do mnie nie pisać i nadal jesteś kłamcą, dlatego nie ośmieszaj się i przytaczam to słynne twoje powiedzonko, że cała Polska z ciebie się śmieje nie tylko Stalowa Wola. A o prawdziwym życiu to ja mam więcej w palcu u nogi niż ty w całej "WIZJONERSKIEJ" ale pustej głowie.

~WIZJONER

Do emeryta tak jestem odmiennej orientacji i mam córkę pracownika naukowego przed którą wielka kariera uważam ,że przyszła NOBLISTKA. BEZ ODPISU.

~WIZJONER

Do emeryta e2rds, po co te twoje zaczepki i prowokacje nie masz zielonego pojęcia o prawdziwym życiu a zabierasz w twoim wieku zdanie o babach. Ja na razie strzelam do ciebie z kapiszonów ale przed każdymi wyborami wyprowadzę wyrzutnie dalekiego zasięgu i możesz oberwać z broni'' balistycznej [rakiet].'' Ale na razie jesteś takm nie groźnymkundelkiem którego lekceważę. Jak mam mówić o babach które walczą o zabijanie nienarodzonych dzieci może księżniczki? Nie kompromituj się bo gdyby twoja matka zrobiła to o co walczą te baby to by cię na tym świecie nie było. A zdziry to te 13 latki które w czasie pandemii wyszły na ulice i wydzierały mordy przekleństwami to co według ciebie to kobiety dziadku?

e2rds

Najlepiej zaimponować kobiecie jak to zrobił po swoimi nickami "doktor i wizjoner" popularny pseudointeligent, nazywając ich zdzirami i dziwkami, tylko zastanawiam się, za co ten cham tak nienawidzi kobiet. Jedyne chyba wytłumaczenie to to, że jest odmiennej orientacji.

koliii

Artykuł opublikowany w 2021 a napisany w 2000. To taka lekcja historii, tak było kiedyś aż wspomnienia tamtych chwil wracają. Dziś dotyczy to kobiet 35+ bo zostały wychowane właśnie w ten sposób. A jak jest dziś można poczytać w poprzednich komentarzach.

~znawca

Do maszynista , bo chodzi o to , że w razie jakby wszystko pierdykło [rozwód] to żeby nie odejść z gołą du...pą. Jak powiedział jeden mój znajomy kiedy mi ona zaczęła fochy pokazywać musiała odejść z tym co przyszła . Czyli z gołą du..pą walizką starych szmat.

maszynista

To chyba kazdy wie.Auto minimum za 100 tys PLN,ale nie z wypozyczalni aut,Dobrze płatny zawód typu sędzia,doktor,komornik.Własne mieszkanie i czyste.Wygląd nie ma większego znaczenia jak ma się te wymienione atuty.

~ewa

Do taka prawda, masz 100 procent racji jak zwykle we wszystkim o czym komentujesz.

~olaf

Do taka prawda , ta miałeś takie powodzenie , że wszystkie ci się podobały tylko ty żadnej.

~taka prawda

Po pierwsze musi mieć długiego ptaka , że tak powiem i wesołego do końca życia. Jak śpiewają górale gdzie ten który powie mi , że do końca moich dni będzie aktywny seksualnie a to nie jest prosta sprawa. Bo znam wielu którzy kiedyś byli seks maniakami a dziś im na seksie nie zależy. Po drugie musi mieć pełny portfel bo z dziadami nawet te baby które nie mają powodzenia się nie zadają. Po trzecie prawo jazdy i piękna fura to też bardzo ważna rzecz. Mam znajomego który chwali się , że ma powodzenie ale ani prawka ani samochodu nigdy nie miał i nie będzie miał. Tylko ja go nigdy z żadną dziewczyną nie widziałem. Bardzo zły tytuł tego artykułu bo wszystko zależy w jakim wieku jest kobieta. Mi nigdy na żadnej nie zależało a wszystkie latały za mną. Jeszcze jedna rzecz bardzo ważna aby w łóżku facet był maratończykiem a nie sprinterem i nie kończył stosunku po 20 sekundach.

~cst

Pytanie zasadnicze: a na jakiej podstawie facet ma imponować kobiecie? Bo jakby odwrócić sytuację i facet by oczekiwał, żeby to kobieta mu imponowała, to wg dzisiejszych standardów zahaczałoby o seksizm, nierówność społeczną i inne forsowane koncepcje. Brzmi to jak technika sprzedaży produktu, o czym na szczęście tekst na początku wspomina. Lepiej, żeby facet dbał o siebie dla samego siebie i dla zdrowia fizycznego i psychicznego, a nie z myślą o kobietach. Dbającemu o siebie łatwiej w każdym aspekcie, nie tylko damsko-męskim.

go123

Dzień Dobry Państwu;

Generalnie, sprawa jest prosta.
W obecności jakiejś kobiety - nieważne jakiej i nieważne gdzie - mówisz do siebie:
- Zobaczmy ile mi tu zostało "drobnych" na bułkę...
I wyciągasz gruby plik 100-złotówek, które liczysz.
- Jeden, dwa, trzy (...) dziesięć (...) trzydzieści...
Jak jest ze trzydzieści (3000 zł) to możesz być pewien że zaimponowałeś kobiecie.