Stroje piłkarskie Uhlsport - czym się charakteryzują? Charakterystyka kolekcji

Image

Uhlsport to marka, która zasłynęła z produkcji wysokiej klasy wyposażenia sportowego. Rozpoznawalność i popularność na międzynarodowym rynku firma zawdzięcza przede wszystkim akcesoriom dedykowanym dyscyplinom zespołowym, takim jak chociażby piłka nożna. Obecnie stroje piłkarskie Uhlsport należą do szczególnie cenionych produktów odzieży sportowej - zarówno wśród amatorów, jak i zawodników klubowych. Zastosowanie w ich produkcji wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjnej technologii stało się gwarancją popularności kolekcji strojów piłkarskich marki Uhlsport. Zobacz, czym dokładnie charakteryzują się poszczególne kolekcje piłkarskie i wybierz zestaw idealny dla siebie!

Uhlsport technologia strojów piłkarskich

W poszczególnych kolekcjach odzieży piłkarskiej Uhlsport znaleźć można wiele atrakcyjnych modeli. Odzież ta produkowana jest z solidnych materiałów, a także korzysta z wielu innowacyjnych rozwiązań. Opracowywana przez Uhlsport technologia strojów piłkarskich Smartbreathe opiera się na poprawie komfortu zawodnika podczas gry, a także zwiększeniu jego efektywności na boisku. Przykładem może być materiał poliestrowy CLASSIC, który zapewnia wydajne transportowanie potu na zewnątrz. W wariancie FIT zastosowana została przewiewna mikrofibra poliestrowa, wyróżniająca się dużą lekkością. MESH jest natomiast wysoce funkcjonalnym poliestrem o siateczkowej strukturze, zapewniającym przyjemne uczucie suchości. LITE to lekki materiał, gwarantujący zawodnikom przewiewność i wygodę. Jego ulepszoną wersją jest ULTRALITE, transportujący wilgoć na zewnątrz oraz zapewniający wysoki komfort podczas gry. Technologia VENT oferuje natomiast szybkoschnące włókna, które gwarantują najwyższy poziom przewiewności.

Stream 22

W kolekcji Stream 22 znaleźć można stroje piłkarskie o unikalnym designie. Koszulki posiadają okrągły kołnierzyk oraz nadruk Uhlsport na ramieniu, a także lamówki w kontrastującym kolorze. Ich dopełnieniem są klasyczne spodenki meczowe, wyposażone w elastyczny ściągacz ze sznurkiem. Na lewej nogawce znajduje się nadruk logo, a brak podszewki i wyjątkowo miękki materiał zapewniają wysoki komfort użytkowania. Odzież wykonana została ze 100% poliestru.

Score

Kolekcja Score to z kolei specjalnie opracowany zestaw meczowy. Koszulki posiadają okrągły kołnierzyk, a także specjalny siateczkowy materiał z tyłu. Nadruk Uhlsport znajduje się na klatce piersiowej oraz na obu rękawkach, natomiast nadruk wzoru Score widnieje w miejscu pasa oraz z tyłu. Spodenki posiadają regulowany pas ze sznurkiem i nadruk logo na lewej nogawce, a także pozbawione są podszewki. Odzież korzysta z technologii MESH.

Goal

Stroje piłkarskie Uhlsport Goal zwracają uwagę niebanalnym projektem. Koszulka z kołnierzykiem w kontrastującym kolorze w kształcie litery V wyróżnia się nadrukiem marki na klatce piersiowej, a także na obu rękawkach. Szew ramienia został przesunięty do przodu, co zapewnia optymalne dopasowanie koszulki do ciała. Wstawki z materiału MESH gwarantują wysoką przepuszczalność powietrza. Spodenki Goal nie posiadają podszewki i dysponują elastycznym ściągaczem w pasie ze sznurkiem.

Essential

Strój piłkarski Essential także składa się z zestawu koszulki i spodenek. Na bokach tego pierwszego elementu odzieży znajdują się wstawki w kontrastującym kolorze, a na klatce piersiowej nadruk Ulhsport. Spodenki dysponują elastycznym ściągaczem ze sznurkiem w pasie, a także pozbawione są podszewki. Na lewej nogawce znajduje się nadruk logo. Strój piłkarski Essential korzysta z technologii ULTRALITE.

Division 2.0

Koszulki z kolekcji Division 2.0 posiadają charakterystyczny kołnierzyk z rozcięciem, a także rozcięcia na końcach rękawów. Na przedzie znajduje się wytłaczany wzór. Klasyczne spodenki wykonane zostały z miękkiego materiału, a na lewej nogawce znaleźć można nadruk logo. Obecność elastycznego ściągacza ze sznurkiem podnosi komfort użytkowania.

Stripe 2.0

W kolekcji Stripe 2.0 znaleźć można koszulki o charakterystycznym wzorze w blaknące paski oraz dekolcie w serek, natomiast na klatce piersiowej oraz obu rękawach obecne jest nadrukowane logo Uhlsport. W koszulkach Stripe 2.0 zastosowano technologię LITE. Szwy na ramionach przesunięte zostały do przodu, co podnosi wygodę użytkowania. Na lewej nogawce pozbawionych podszewki spodenek znajduje się nadruk, a w pasie elastyczny ściągacz ze sznurkiem.

Zapraszam do zapoznania się z opisanymi kolekcjami piłkarskimi marki Uhlsport na stronie SPORTSPRO!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy. Twój będzie pierwszy.