Jak zostać aktorem i być sławnym?

Image

Wielu z nas marzy o tym by zagrać w wielkiej produkcji, trafić na plakaty i być sławnym. Zanim jednak zostaniemy kolejnym wcieleniem Brada Pitta czy Angeliny Jolie, warto byłoby dowiedzieć się jak „wkręcić się” do filmu, ile można zarobić grając w serialach paradokumentalnych oraz gdzie szukać castingów do tych popularnych na całym świecie produkcji? Tym wszystkim, którzy oglądają paradokumenty lub chcieliby w nich zagrać, nasz rozmówca zdradzi pewne sekrety. On odniósł już sukces i jest rozpoznawalny. Też o tym marzycie? Obejrzyjcie wywiad z naszym Gościem.

Stalowowolanie dobrze znają Jacka Marchewkę, który swego czasu prowadził wywiady na portalu StaloweMiasto.pl, a wcześniej pracował w lokalnej telewizji. To dziennikarz, manager, ale także aktor- amator, który w świecie filmu odniósł już swój mały sukces. Jego droga ku sławie dopiero się zaczyna, bo sam Jacek ma duże aspiracje, a i nie może narzekać na brak zdolności. Tym razem zasiada w naszym studiu nie jako prowadzący, a nasz Gość. Redaktor Tomasz Gotkowski porozmawia z nim o przygodzie z filmem.

A ta trwa już od 16 lat. Jacek zdradza nam kulisy kręcenia filmów, opowiada ciekawe i śmieszne sytuacje, chociażby z planu filmowego „Ojca Mateusza”, gdzie przez jakiś czas dublował Artura Żmijewskiego, odtwórcę głównej roli.

Pewnie niejeden nasz widz zastanawia się „jak dostać się do obsady” filmu. Jak wygląda taki casting i czym trzeba się wykazać, żeby przekonać do siebie producentów? Na te pytania również poznajemy dziś odpowiedzi. Jacek Marchewka dzieli się z nami przeżyciami prosto z planu telewizyjnych seriali paradokumentalnych, w których regularnie grywa.

Zapraszamy do obejrzenia ciekawego wywiadu.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Erikson

a jakie to filmy były?

~Ona

Znam Jacka i oglądalam filmy z jego udziałem. Pozdrawiam

~Gunter

Jeden z ciekawszych wywiadów na portalu. pozdrawiam obydwu panów.

~bleble

Potwierdzam, ostatnio widziałam odcinek Ukrytej Prawdy z tym aktorem. Każdy od czegoś zaczynał, życzę powodzenia!

~Bedę aktorę

O rzesz ty, czemu wcześniej o tym nie pomyślałem

~stwww

Pozdrawiam i życzę sukcesów nie tylko na małym ekranie

~Menagera STW

Hutman dokładnie

~Hutman

A to nie jest ten " aktor", który gra w takich megaprodukcjach jak "Trudne sprawy" czy "Dlaczego Ja?"?

alkfisz

Bardzo medialne i zapadające w pamięć nazwisko

~zyra

nie znam