Nielegalna amunicja zabezpieczona w trakcie interwencji domowej

Image

Niżańscy policjanci, w trakcie interwencji domowej, znaleźli nielegalną amunicję. W garażu zabezpieczyli 24 sztuki amunicji oraz dwie rurki przypominające wyglądem lufy od broni palnej. Mężczyzna, do którego należały znalezione przedmioty, został zatrzymany.

W sobotę przed południem policjanci odebrali zgłoszenie o awanturze domowej na jednej z posesji w Nisku. Mężczyzna, będący pod wpływem alkoholu, miał dokuczać byłej żonie. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali mężczyznę i zgłaszającą. W trakcie interwencji w garażu policjanci znaleźli i zabezpieczyli 24 sztuki amunicji oraz dwie rurki przypominające wyglądem lufy od broni palnej. Mężczyzna nie posiadał pozwolenia na broń. Tłumaczył się, że lufy i naboje znalazł kilka lat temu nad brzegiem rzeki San. Miały leżeć w krzakach zawinięte w reklamówkę. Zabierając je do domu zdawał sobie sprawę, że jest to nielegalne. Naboje schował do szafki narzędziowej, metalowe rurki postawił w kącie garażu.

W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę celem złożenia zeznań. Będzie odpowiadał za nielegalne posiadanie amunicji. Po badaniach balistycznych, może również odpowiedzieć za posiadanie elementów broni, które w świetle prawa są uznawane na równi z posiadaniem broni.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
maszynista

A co to ma do tego czy jest legalne czy nie .Ludzie kupuja nielegalne papierosy i dobrze jest.A jak ten rolnik mialby strzelac z tych nabojow jak nie ma strzelby .Puknijcie sie w czolo.

~Gonzo

Jak można karać za dwie rury przypomijajace lufy jaja

~Hytry

Policja w Stalowej Woli niech poszuka narkotyków którymi handlują cwaniaki

maszynista

Jabar co z tego ze bron jest nielegalna jak ludzie ja dalej maja po dziadkach i trzymaja na gorsze czasy.Sasiad ma i do tego poluje na zwierzyne .To idz do sasiada i powiedz mu zeby oddal na milicje.

~Robcio

Jakim głąbem trzeba być, by w domu trzymać tak rzeczy

jabar

maszynista, jest takie prawo że na posiadanie broni trzeba mieć pozwolenie. Nawet jak coś znajdziesz to masz obowiązek to zanieść do starostwa lu na policję, bo to nie twoje. Nie jeden już został ukarany za przywłaszczenie cudzej rzeczy. I tak powinno być.

maszynista

Ledi sam glupis bo amunicja do niczego nie przyda sie jak nie ma odpowiedniej lufy.

~Lejdi

Głupiś maszynista jak but z lewej nogi, broń w rękach pijanego faceta znęcającego sie nad rodziną to pewnie dla takich gnomów jak ty pewnie normalne

maszynista

Ja nie moge ale milicja dalej jest upierdliwa ,a co z tego czy jest legalna czy nie .Chlop znalazl wiec ma prawo wziasc i oddac jak ktos zgubil.A debile chca go oskarzyc o terroryzm .Kiedy w koncu karabiny beda legalne bo sasiad ma po dziadku z wojny sztucera i poluje .Ale musi ukrywac bron bo polacy nie moga byc uzbrojeni.

~Dede

Ten goguś to damski bokser, powinni zamknąć go do ancla.

~alfa

Teraz jak wiele osób z górnej półki życia publicznego powinien powiedzieć "przepraszam za swoje zachowanie, popełniłem błąd" i bez konsekwencji powinno być po sprawie jak to często się widzi na najwyższych poziomach życia publicznego.