Nowe radiowozy dla policjantów

Image

Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli wzbogaciła się o cztery nowe radiowozy, w tym dwa nieoznakowane. Ich zakup sfinansowany został ze środków przekazanych przez lokalne samorządy, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, a także ze środków pochodzących z Programu Modernizacji Policji 2017-2020.

Dwa nowe oznakowane radiowozy marki Hyundai Tucson trafiły do policjantów z posterunku w Zbydniowie i posterunku w Pysznicy. Radiowozy marki Kia Ceed w wersji nieoznakowanej wykorzystywane będą przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Zakup samochodów był możliwy dzięki przekazaniu środków przez lokalne samorządy – Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli, Urząd Miasta w Stalowej Woli, Gminę Bojanów, Gminę Pysznica, Gminę Radomyśl nad Sanem, Gminę Zaleszany i Gminę Zaklików. Pozostała kwota została pokryta przez Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz ze środków pochodzących z Programu Modernizacji Policji.

Wczoraj kluczyki do nowego samochodu kierownikowi Posterunku Policji w Pysznicy przekazał Wójt Gminy Pysznica. Kilka dni wcześniej kluczyki do nowego radiowozu odebrali policjanci z Posterunku Policji w Zaleszanach.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Tango

Dlaczego radiowozy? Bo radia wożą. Policji jak nie było tak nie będzie tam gdzieś być powinna. Fotki se robią hehe. Propaganda i tyle. PZPR.

~Żal

Skarga u vice. Rozmowa z "naddzielnicowym" . Dzielnicowi pracują??????????

~KaHa

A Opelek ? Gdzie .Jakis funkcjonariusz nabył

~Lelee

Żeby mieli czym na kebsa wygodnie podjechać

~Nina

Lepsze samochody aby panowie policjanci się jeszcze zmienili na lepsze!!! Nieraz byłam świadkiem poniewierania młodych ludzi przez nich

~sadasd

dsasad

~Szwag

Dacie im nowe buty na zimę a nie grzejom się po sklepach bo w stopy km zimno jest

~Miasto

Nawet skargi nie są rozpatrywane. Przeczekamy. Zmieni się dyktator, zmienią się zasady. Szkoda, że na lokalnym podwórku nie można żyć normalnie.

~Stalowa

Panie Komendancie - dzielnicowi powinni chociaż udawać, że pracują. Znać rewiry i problemy. Już nie wspominam o odbieraniu telefonów. Bo przecież nikt nie widzi ich na osiedlu. Służę dowodami pracy dzielnicowego, który wprost kłamie, że był, widział, zareagował. Zdjęcia, dowody, nagrania. Nawet wizyty innych służb - Straż Pożarna. Wszystko udokumentowane.

~kop

A na wyposazeniu maja palki teleskopowe i gaz?

maszynista

A dlaczego nie wspierali FSO ? teraz mozna bylo produkowac auta dla policji i dla wojska .Nawet te polonezy chociaz wyglad maja juz przestarzaly.

~Komar

No ale po co im samochody mogą jeździć komunikacją miejską

~Motocykle

Był PiS jest PiS i

~Jan S.

PiS trwa dzieki Spolkom Skarbu panstwa i policji.

~ TO JA

skonczy sie pis skonczy sie dawanie prezencikow

~Ludmila K.

E tam, do huliganow na Poniatowskuego 21 beda pedzic 50 minut.