Mrówka i strażacy Mikołajami dla wychowanków Domu Dziecka

Image

Kolejny rok z rzędu pracownicy PSB Mrówka, wspólnie ze strażakami z OSP Kłyżów i OSP Charzewice, ufundowali prezenty dla dzieci z Domu Dziecka przy ul. Podleśnej.

Zima zawiodła, zaspała i jednym słowem w ogóle się nie spisała, ale nie zawiedli ludzi i na twarzach dzieciaków zawitał uśmiech. Bo któż nie kocha prezentów, kto nie wypatruje przybycia Mikołaja i jego elfów, nie ma nadziei na usłyszenie dźwięku dzwonków uczepionych do sań świętego?

Wizyta „Mikołajów” w Domu Dziecka sprawiła frajdę jego mieszkańcom. Strażacy przyjechali pod dom głośno dając o sobie znać. I choć dzwoneczków nie było słychać, to przecież nie ma to jak magiczny dźwięk syren wydobywający się ze strażackich wozów! To jest dopiero magia! A gdy jeszcze brodaty strażak (w zastępstwie Mikołaja) wręcza każdemu pakunek, życie staje się od razu fajniejsze. Było wesoło, uroczyście, a wszystko oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego. Tak, tak, przygotujcie się na to, że w tym roku wpadnie do was zamaskowany święty!

Warto podkreślić, że PSB Mrówka ufundowała dla każdego dziecka imienną paczkę. Znajdowały się w niej m.in. kubki termiczne, zabawki, ubrania, buty itd. Z kolei strażacy z OSP Kłyżów i OSP Charzewice zakupili wykładzinę podłogową do 2 pokoi, którą sami później założyli.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Karol

PSB zawsze solidna firma . Jedyna taka w Stalowej. Brawo dla prezesów

koraa2

Brawo

~siwy

Dziękuje wam w imieniu dzieci