Ulica Willowa w Nisku-Malcach przekazana do użytku

Image

Zakończyły się prace przy budowie ulicy Willowej w Nisku. Nowa, asfaltowa droga powstała od podstaw a jej oficjalny odbiór miał miejsce 4 grudnia.

Realizacja inwestycji pn. „Budowa ulic gminnych dojazdowych 4kdd, 5kdd i 6kdd położonych na obszarze osiedla Malce III w Nisku - etap I - ul. Willowa w Nisku” zdecydowanie przyczyni się do podniesienia komfortu zmotoryzowanych mieszkańców osiedla. Zadanie objęło swym zakresem m.in. usunięcie warstwy pierwotnej czyli tzw. humusu, regulację studzienek, korytowanie oraz wykonanie podbudowy betonowej i z kruszyw łamanych. Powstały place manewrowe z płyt ażurowych, pobocza, zjazdy do posesji z kostki oraz nawierzchnia asfaltowa na drodze.

W oficjalnym odbiorze ulicy uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy i Miasta w Nisku, przedstawiciele Wykonawcy, Miejskiego Zakładu Komunalnego oraz Zarządu Dróg Powiatowych.

Łącznia długość wybudowanej ulicy Willowej wynosi 503 m. Wartość zadania to 729 032 zł. Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo „MOLTER” Sp. z o.o. z Rudnej Małej.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Alojzy

Proście o azyl w Stalowej Woli. umiech U nas nie ma takich ulic-gruzów.

~Ddd

No na Wesołej wesoło nie jest

~Naiwny

"Willowa" to brzmi dumnie .Nie to co jakaś "wesola"od 1936 r . czeka na chodnik

~Alojzy

Willowa ? Że niby tam stoją wille ?