Jeszcze do soboty czekamy na dary dla dzieci z Domu Dziecka!

Image

Wciąż zbieramy dary dla naszych dzieciaków z Domu Dziecka w Stalowej Woli. Do naszej redakcji przynosicie różne prezenty. Cieszymy się, że macie ogromne serca, że chcecie dzielić się z innymi i że pamiętacie o akcji. Jesteście Super przez duże „S”.

Przypominamy, że wciąż możecie przynosić do naszej redakcji przy ul. 1 Sierpnia 16 w Stalowej Woli (I piętro) dary. Mamy dużo miejsca, wszystko się zmieści, więc zapraszamy. Czekamy na Was jeszcze dziś i jutro (czwartek i piątek) w godzinach od 8:00 do 15:00. Wielu z Was chciałoby wpaść do nas po południu. Uruchamiamy więc dla Was dodatkowy dyżur. Zapraszamy też w sobotę od 16:00 do 19:00.

Wszystkie zebrane dary trafią 6 grudnia, w ramach wspólnej zbiórki, do Domu Dziecka przy ul. Podleśnej.

Co w tym roku potrzebne?

Obrazek

Kto nie zdąży, może też przynieść prezenty w niedzielę 6 grudnia od 9.00 do 11.00. Stowarzyszenie Rowerzyści ze Stali będzie czekać na darczyńców przy restauracji Słoneczna w Stalowej Woli (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki). Następnie w strojach Mikołaja rowerzyści przejadą przez Stalową Wolę na ul. Podleśną by wręczyć podarunki wychowankom Domu Dziecka. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto chce ofiarować prezenty na ten cel i wspomóc placówkę. W ramach wdzięczności wychowankowie Domu Dziecka namalowali dla darczyńców kartki, które będą wręczane wszystkim biorącym udział w akcji, a którzy przyjdą w niedzielę między godziną 9:00 a 11:00 do Słonecznej.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~.......

podarunek lekarstwo zeby glupka wywalic za brak pracy

~Homonto

Ej no "retaktory", pewnie macie kasy jak lodu z tych partyjnych artykułów-ustawek co to u was kupują w ilościach większych niż główek kapusty na Wigilię dla biednych na rynku w Krakowie. Takie dej, dej od ludzi to wcale nie pasuje... Z dobrego serca podpowiem co robić. Pokupić dzieciakom ze swoich, przebrać hulajnogera i wio na lans na Podleśną.

~Odezwa

wzywam obrońców życia do aktywności również dostrzeżeniu faktu że życie człowieka nie kończy się po udanym porodzie

~GitesMajonez

Super że inne godziny niż 7 -15.
Teraz mam wybór i jak się wyrobię to podrzucę w sobotę.