Stalowowolska komenda zyska nowy radiowóz

Image

Aż 9 nowych pojazdów o łącznej wartości ponad 1,1 mln zł trafi w tym tygodniu do komend, komisariatów i posterunków Policji na Podkarpaciu. 6 radiowozów zakupionych zostało z połączonych środków samorządów i Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020. 3 pozostałe w całości sfinansowały samorządy miast i gmin.

Wśród najnowszych samochodów, jakie otrzymali podkarpaccy policjanci jest 8 pojazdów typu SUV. To oznakowane radiowozy HYUNDAI TUCSON z napędem 4x4, wyposażone w benzynowe silniki 1.6 T-GDI o mocy 177 km. Koszt zakupu jednego takiego samochodu to blisko 116,3 tys. zł.

Podkarpacka Policja otrzymała także 1 pojazd patrolowy typu Volkswagen Transporter T6. To oznakowany radiowóz z silnikiem diesla o pojemności 2.0, mocą 150 km i automatyczną skrzynią biegów. Koszt tego pojazdu to ponad 203 tys. zł.

Pięć z nowych radiowozów marki Hyundai zostało zakupionych z połączonych środków samorządów - powiatów, gmin i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, a także z budżetu państwa, w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2017-2020. Dofinansowanie ze strony samorządów pokryło 50% ceny zakupu każdego pojazdu. Radiowozy te trafią do komend powiatowych w Dębicy, Stalowej Woli, Jarosławiu oraz Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Trzy pozostałe radiowozy Hyundai zostały zakupione ze środków pochodzących w całości od samorządów, pojazdy te trafią do KMP w Rzeszowie, KPP w Sanoku oraz KPP w Jaśle.

Oznakowany furgon Volkswagen Transporter sfinansowany został w połowie ze wspólnych środków Gminy Tarnobrzeg i Urzędu Marszałkowskiego oraz środków z Programu Modernizacji Policji. Radiowóz trafi do komendy miejskiej w Tarnobrzegu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~ormowiec66

Polska policja jezdzi polonezami,a te auta to nie sa polonezy .To nie polska policja tylko obca.

mix

Polak pracujący za granicą podatek zapłaci dwa razy. Sejm głosował za, będzie bolało

~wow

gumisc
I Polonezy dla kaczora i pinokia i rydzola

~gumisc

Polonezy dla policji innego auta nie powinno byc bo tu ma byc Polska, a nie kolonia niemiecka.Winny jest rzad ,bo nakazuja ze ma byc polskie auto w sluzbie i tak by bylo.

e2rds

Doktor, a ty kim jesteś poza śmieciem na tym forum, denerwujesz się po każdym moim wpisie i tak ma być, jesteś nikim i będziesz nikim i też tak ma być. Będziesz się denerwował każdym moim wpisem, musisz zabiegać o kasę na przyszłość, każda zmiana władzy to dla ciebie będzie dołek i lizane następnemu rządzącemu by się utrzymać, będziesz jak chorągiewka łopocząca na wietrze bo nie masz wyjścia. Taki twój los aż do emerytury. Ja już mam komfort, duży komfort i dla ciebie jestem nieosiągalny i to twój ból. Nie jesteś mnie w stanie obrazić w żaden sposób, jesteś bezsilny. Pozdrawiam i żegnam. A i nie myśl, że nie wiem kto się ukrywa pod tym nickiem.

~Doktor

e2rds jesteś nikim tumanie

~Jaja

Panie rzeczniku - rozumiem wstyd. Ale może warto zabrać głos?

~Stalowa

Komendancie czy wice-komendancie. Naprawdę warto zainwestować w ludzi. Nie roboty. Jak kobieta prowadząca sprawę o wykroczenie może pozwalać sobie na krzyk? Jak możliwe jest, że zwykła stłuczka parkingowa ze świadkami i numerami tablic zbiegłego sprawcy w opinii policji potrwa "rok albo dłużej"? A poszkodowany powinien milczeć. Szuka sprawcy na własną rękę i przynosi jego dane na komendę. Jak możliwe jest, że przy stalkingu i groźbach karalnych nie jest przesłuchiwany naoczny świadek? Jak możliwe jest, że dzielnicowy nie zna swojego rewiru? Jak to możliwe, że dzielnicowi nie odbierają telefonów, a po telefonie na komendę mają oddzwonić i nie robią tego wcale? itd...................

e2rds

Sędzia, cap zawszony może wszy wytępić bo są na to sposoby, a w głowie mam inteligencję i dowcip, dlatego tak z humorem i przewrotnie, ale dobitnie ci odpiszę byś tego łba do góry nie nosił, bo materiał jest wiszący, to i łeb musi być taki sam. Więc, łba uszytego z tego materiału co capy pod brzuchem noszą nie wymienisz, co najwyżej, można domniemywać po tych twoich wpisach, że ten łeb jest wypełniony tym capim urobkiem z pod ogona. Dlatego te twoje wpisy są takie nijakie i śmierdzące. Pozdrawiam. Czy ty myślisz, że jestem taki tuman jak ty i nie wiem kto ukrywa się pod tymi nickami.

~Sędzia

A ty e2rds co masz w tej głowie capie zawszony

~Liljana

Ku... Karetek brakuje, ale na kolejny wóz policyjny kasa zawsze się znajdzie. Rowery po 7 tysięcy macie! I dwie nogi każdy!

~Chivas

ogier,w Stalowej takiego klubu nie ma ale jest taki pisiorek o pseudonimie,,jabar "" co lubi takie rzeczy tylko jest ochydny i żadna baba to nie chce

e2rds

Sędzia Dreed, co ty masz w tej pustej głowie z takimi porównaniami. Ośmiorniczki u Sowy to przynajmniej można zjeść, za 70 mln. to multum osób by obdzielił, a koperty Sasina za 70 mln. to nawet do podcierania się nie nadają, to co porównujesz.

~Zbok

Każda siedziba PiS

~Zbok

Flamingo rozwadow

~ogier

Szukam swingers klubu w Stalowej lub okolicach.Ktoś coś wie gdzie ?

~Stalowa

@Sędzia Dreed - nie odniosłeś się do moich błędów. Jeszcze raz bardzo proszę o pokazanie ich. Jeśli piszesz, że wszyscy. Wytykasz błędy. Czekam. A tak naprawdę (tak - to jest poprawna pisownia) bardzo mi ciebie (to też) żal. A najbardziej rodziny. Mimo, że powiedzą, że tak zarabiasz.

~Moze

Teraz uda im się rozwalić siatkę narkotykową i nielegalne automaty do gier? Wątpię , więc auto bezużyteczne

~emeryt77

Powinny byc polonezy dla policji ,bo to polski samochod i takim wozem powinny jezdzic sluzby .Ewentalnie fiat 125 p tez byl dobry.

~hehe

edek, ośmiorniczki przy przekrętach pisu to mały pikuś. Pan pikuś. Ale każda władza się kiedyś kończy. pisowcy odpowiedzą za każdą niegodziwość, której się dopuścili. Pisowscy funkcjonariusze również. Każdy kiedyś odpowie za swoje czyny. Ty również. Już są publikowane zdjęcia trolli. Twoje też kiedyś trafi do wszystkich. Rodzina będzie bardzo dumna.

~Sędzia Dreed

Do "lola" Najlepiej dla Was i ewentualnych przekrętów, to aby Policja chodziła na piechotę!!! Ale gdyby Wam, albo Waszej rodzinie działa się krzywda, to wtedy oczekujecie przylotu Policji helikopterem!!! Ps. Przynajmniej te pieniądze nie poszły na OŚMIORNICZKI u Sowy.

~lola

Każdy jeden zakup więcej(nie muszą pochodzić od samorządów) to bardziej zbrojne ramię prezesa d/s bezpieczeństwa. Będzie mógł dniem i nocą strzec posesji na Żoliborzu. Mogą też wziąć udział w wsparciu antyterrorystów walących pałami kobiety, że aż miło. Ile takich autek można byłoby kupić za 70 mln złotych, forsy wydanej przez Sasina na wybory których nie było? Dlaczego do tej pory nikt z was nie przesłuchał tego faceta od zmarnowanych pieniędzy?

~Sędzia Dreed

Szanowny przyjacielu "Stalowa", to nie my, lecz Wy promujecie pedalstwo, więc to są wasze kluby!!! A ten co tam był, to pewnie Wasz agent!

~Stalowa

Sędzia Dreed - @edku kochany - skoro piszesz, że "wszyscy", to bardzo proszę o pokazanie błędów w mojej poniższej wypowiedzi. Pisiorze, wy potraficie tylko pouczać. Może jedź do Brukseli. Tam są kluby w których bywacie.

~Sędzia Dreed

Zauważyłem, że wszyscy umieszczający tutaj komentarze LEWAKI nie korzystają z polskich znaków takich jak ą, ę, ć, ł. Przecież jesteście tacy niby wykształceni i inteligentni na tle PiSiorów. Tak przynajmniej wmawiają wam wasi wybrańcy z ul. Wiejskiej w Warszawie! W nie widzicie różnicy między zrobić komuś ŁASKĘ, a zrobić komuś LASKĘ. BRAWO solo tej ziemi, która prowadzisz do upadku Polski i Polskości!

~Wicu

Fakir, dla ciebie to tylko guma i kubeł zimnej wody. Szkoda środków na jakieś teleskopy i gazy!

~Fakir

A pałki teleskopowe i gaz są na wyposażeniu tych radiowozów?

~Stalowa

Jedyne co przydałoby się dzielnym policjantom na lokalnym podwórku, to szkolenia. Np. "jak być człowiekiem", "jak traktować ofiarę", "co to jest empatia", "dlaczego nie radzę sobie w życiu zawodowym", "co się dzieje z ofiarą jak podnoszę głos", itp. A dzielnicowych przeszkolić chociażby z lokalizacji własnego rewiru.

e2rds

Lewak, ale jest też taki "Lewak" co ma łeb uszyty z tego materiału co capy pod brzuchem noszą.

~Lewak

Jest też niewierny cap e2rds na tym forum