Pijana kobieta dwukrotnie staranowała znak drogowy. W pogoń za nią ruszył policjant.

Image

Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Pysznicy w czasie wolnym od służby zatrzymał kierującą samochodem, której zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Okazało się, że 67-latka jechała mercedesem, mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 19 w miejscowości Pysznica. Policjant w czasie wolnym od służby, tankując swój samochód na stacji paliw, zauważył wyjeżdżającego ze stacji mercedesa, który dwukrotnie uderzył w znak drogowy znajdujący się na wysepce jezdni. Policjant podejrzewając, że kierująca pojazdem może być pod wpływem alkoholu, błyskawicznie zareagował i pojechał za mercedesem, który poruszał się w kierunku centrum Pysznicy. Funkcjonariuszowi udało się zatrzymać pojazd i uniemożliwić kierującej dalszą jazdę. O zdarzeniu powiadomił stalowowolskich policjantów.

Funkcjonariusze drogówki, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że kierowcą mercedesa jest 67-letnia mieszkanka Stalowej Woli. Przeprowadzone badanie wykazało u niej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Do Saturn

Chcesz w jajo kopa?

~Lukaszenka

Co wy tu piszecie o biciu kobiet w Polsce zobaczcie jak policja paluje wszystkich w Niemczech Francji nie cyckaja sie i tam jest praworzadnosc tylko nie w u nas nasza Policja tylko je glaska taka prawda a ta babo chlop wel knur powinien byc lany co dzien tak profilaktycznie

~rzecznik kks

Wizjoner pisowski głupku musisz te kradzieże nicków koniecznie zgłosić do kulsonów.Ale nie wiem czy tym się zajmą boteraz biją i gazują kobiety

Saturn

Nie od dziś wiadomo że baba to głupie zwierzę

koliii

Chwała Bohaterom!!!!!

~teraz

miejscowa dzicz komentuje o kobietach w wa-wie

~do kibic

te w Warszawie to nie kobiety tylko coś co uważa się za nie

~Allo

Jak to są kobiety to ja jestem anioł stróż szczególnie ta lesba hehe

~kibice

Gliniarze z calej polski byli w Warszawie to i od nas mogli byc i bic kobiety.

~WIZJONER

Do taka prawda po pierwsze nie podkradaj hejterze nicków innym forumowiczom. Po drugie zobacz jak w NIEMCZECH policja leje pałami baby i nie zwraca uwagi kto robi zadymy. Przecież te baba pseudo przywódczyni tych wszystkich zadym jest psychicznie chora i to nieuleczalnie. Przez tą chorą babę lewectwo straciło w sondażach przynajmniej 5 procent a myśleli , ze coś ugrają na tym ciamajdanie. Każda zadyma tak się skończy dla partii które popierają niszczenie kościołów i walkę z klerem.

~taka prawda

Wizerunek nazioli ,narodowców i kibolstwa też nie jest najlepszy.Czekolady dla domu dziecka na pewno tego nie polepszą.

jabar

kop, ty się nie martw o policję ty się martw o siebie bo wasz wizerunek poszedł w pi...du.

~facet

kop: Ile w Stalowej kobiet pobili tymi pałkami? Jak w niektórych miejscach były zadymy na protestach to jak i na wszystkich innych protestach z zadymami byli tacy co oberwali. Niewinnych nikt nie bił. Jak widzisz zadymę z policją to albo się oddalasz, albo bierzesz w niej udzial.

A co to za rzępolenie, że kobiety pałkami? A faceta to już można? Czy to nie był protest za równouprawnieniem? Czy główne hasła tych kulturalnych protestujących to nie było "to jest wojna" i "wyp****"? A jak przyjdzie co do czego to oczekujemy specjalnego traktowania bo "kobiety to nawet kwiatkiem"? Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

Choć pisu nie znoszę, to tej lewicowej organizacji od marszu mam dość jeszcze bardziej.

~ptaku1

To Pysznica ma cetrum? Haha!!!

~kop

Itak tymi artykulami nie ocieplicie wizerunku policji po biciu kobiet palkami!!

~Kinga

No to teraz pojedzie ale na chulajnodze Gratuluję rozumu i proszę pijta i jezdzijta

~jasio

A co jak boji się na tzeźwo milicji

~lucek

cos takiego pijana wiesniara kieruje samochodem,to sie w glowie nie miesci

~Gonzo

Glupia stara c....

~Dziki BPM

To była prawilna babcia i to była jej racja a że babcia lubi wypić bo nie lubi w tym starym życiu tkwić jakie życie taki rap dlatego mówię wam tak picie i jeździjcie policją się nie przejmujcie ten zły świat trujcie ja jestem niżański rap i mówiłem wam tak!!