Przyjechali z Leżajska żeby kraść w sklepie

Image

Dwóch mieszkańców powiatu leżajskiego zostało wczoraj zatrzymanych na kradzieży alkoholu w rudnickim sklepie. Mężczyźni wspólnie i w porozumieniu próbowali ukraść drogi trunek. Zostali zatrzymani przez pracownika ochrony i oddani w ręce policji.

Łupem dwóch 34-latków padły markowe alkohole i portfele. Wspólnie i w porozumieniu próbowali wynieść ze sklepu skradziony towar. Na monitoringu sklepowym widać jak obaj mężczyźni chodzą po sklepie i wybierają alkohol. Następnie jeden z nich podchodzi do fotokomórki otwierającej drzwi i umożliwia koledze wyjście ze sklepu bez płacenia.

Pracownik ochrony zauważył wychodzącego ze sklepu złodzieja i poszedł za nim. Mężczyzna w popłochu porzucił towar na parkingu i uciekł. Ochroniarz zabrał porzucony towar, a po wejściu do sklepu zatrzymał jego kolegę. Mężczyzna przyznał się, że wspólnie z kolegą ukradli alkohol i portfele. Zadzwonił do niego i po chwili kolega, który uciekł dołączył do niego.

Towar w stanie nienaruszonym wrócił na sklepowe półki.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ula A.

Co tam, moi znajomi pojechali do Kortrijk.be by krasc w Geancie.

~Szwag

Jak by pominie zadzwonił to bym się nie wracał tylko kolega pszyjol by mandat i po sprzedaży fatuw byśmy zucili się na mandat foto stuwka

~yabolo

Co zrobić jak pić się chce??

~<$>

przyjadą też z Rudnika

~fgh

I cóż, że z Leżajska?