Alarm bombowy w banku na Okulickiego

Image

Zdarzenie miało miejsce w środę 25 listopada 2020 roku około godziny 10:00.

To fałszywy alarm. Na szczęście nic nikomu się nie stało, bo zagrożenia nie ujawniono. A zaczęło się od maila, który wpłynął na skrzynkę pocztową placówki bankowej, w której poinformowano o podłożeniu ładunku wybuchowego w banku.

Kierownik placówki zareagował natychmiast. Zawiadomił odpowiednie służby, a pracowników i klientów od razu ewakuowano.

W środku znajdowały się 53 osoby. Alarm był fałszywy, a ładunku wybuchowego nie było. Teren zabezpieczała policja i straż pożarna.

Bank wznowił działalność. Żartownisiowi grożą poważne konsekwencje.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~takie mysli

Tom Jones
uwazasz ze do tego banku wejdzie na raz 53 osoby ? smiech2
test na myslenie - jaki bank na Okulickiego pomiesci tyle osob na raz, lacznie z pracownikami ?

e2rds

jkl, czy ty musisz być taki tępy, tyle ludzkiego nieszczęścia, a ty piszesz, że opozycji ta epidemia spadła z nieba, jakim podłym tępakiem trzeba być by tak myśleć.

~jkl

Jest epidemia i ktoś musi zapłacić za straty w gospodarce, w tym ciułacze oszczędności. Opozycji ta epidemia spadła z nieba, mogą wytykać niedociągnięcia w tej trudnej sytuacji a sami dobrze wiedza, że nie rządziliby ani deko lepiej.

~Tom Jones

Alior Bank to dobry bank. Tam pracuja sliczne panie! Co tam procenty...

~Baltazar

@e2rds nie tłumacz ludziom inflacji.4% to mało liczysz jest na poziomie7% ,ale w tv nie powiedzieli xd.Nie wiem czy ludzie wiedzą ,że mamy najwyższą w Europie.Raczej wątpię....

~Baltazar

@e2rds nie tłumacz ludziom inflacji.4% to mało liczysz jest na poziomie7% ,ale w tv nie powiedzieli xd.Nie wiem czy ludzie wiedzą ,że mamy najwyższą w Europie.Raczej wątpię....

e2rds

Żebyście byli świadomi tego, że oprocentowanie wkładów oszczędnościowych ludności w banku państwowym, a taki jest Bank Pekao S.A. jest odzwierciedleniem stanu gospodarki i finansów państwa, zawsze w takich sytuacjach najwięcej tracą ci drobni ciułacze którzy oszczędzają na tak zwaną czarną godzinę.

e2rds

jabar, jesteś głupszy niż w najgłupszych książkach napisano, Cyt:
od 9 lutego 2021 r. wprowadzamy nową stawkę oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Dobry Zysk. Od tego dnia będzie ona wynosić 0,05% w skali roku niezależnie od kwoty zgromadzonej na rachunku, przy czym saldo rachunku niższe od kwoty 5.000,00 PLN nie jest oprocentowane. Jest to oprocentowanie według zmiennej stopy procentowej.
Dlaczego zmieniamy oprocentowanie?
Zmiana oprocentowania jest związana z obniżką cen pieniądza na rynku międzybankowym WIBID 1M. Zmianę wprowadziliśmy zgodnie z § 19 ust. 1 pkt 2 „Regulaminu rachunków bankowych Banku Pekao S.A. dla osób fizycznych”.

jabar

widzę tu znawcę od dróg co to przeszkolił się na bankiera, goowno się znasz vel pajacu

~bob

Tom Jones - nie

e2rds

Jola Doe, a myślisz że w złotych będą wyższe, od lutego to 0,05%, czyli od 10 tys. 5 zł. na rok, a inflacja będzie nie mniej jak 4%, czyli strata 400 złotych.

~Jola Doe

Ktos sie wkurzyl na niskie oprocentowanie lokat w Euro.

~Tom Jones

Czy to byl Santander Banco ltd?

~Karlay

Jak głupim trzeba być, żeby takie rzeczy robić. Kara powinna być bardzo surowa!

~milicjant

Złapać dowcipnisia i zrobić mu ścieżkę zdrowia!