29 Finał WOŚP już 10 stycznia 2021 czyli… Polacy znów będą ratować służbę zdrowia

Image

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną większość działań będzie musiała być przeniesiona do Internetu. W tym roku szczególnie trzeba zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie!

Grać jednak trzeba, a Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy musi się odbyć, bo przecież wszystko ma trwać niezmiennie do końca świata i o jeden dzień dłużej. Póki co, końca świata nie ma, więc Polacy znów będą ratować służbę zdrowia.

Jak w tym roku będzie wyglądać 29. Finał WOŚP?

„Finał z głową” - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem Fundacja skupi się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 29. Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, tym razem 10 stycznia. Nieprzerwana transmisja internetowa ruszy już 9 stycznia wieczorem.W Stalowej Woli ruszyła rekrutacja Wolontariuszy. Ze względów bezpieczeństwa w tym roku ma formę online. Z tego co wiemy, już zgłosiło się bardzo wielu ludzi. Rejestracji wciąż można dokonać na stronie https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Każdy z zarejestrowanych Wolontariuszy będzie mógł kwestować online za pomocą wirtualnej Skarbonki. Tradycyjna kwesta z puszką na ulicach miasta i powiatu uzależniona będzie od sytuacji epidemiologicznej. Jeśli się odbędzie, na ulicach Stalowej Woli i okolic będzie kwestować 150 Wolontariuszy.

Ale też i w inny sposób będzie można wrzucić grosz do puszki, bo w znanych i lubianych przez mieszkańców Stalowej Woli miejscach pojawią się Sztabowe Skarbony Stacjonarne. Będą też aukcje internetowe. Tradycyjnie już można przekazywać na nie różne przedmioty, usługi itp. Szczegóły na fanpage lub pod numerem telefonu: 514-513-333 (osoba odpowiedzialna za aukcje).

Co ze światełkiem do nieba?

Póki co nie ma jeszcze szczegółów. W tym roku wszystko stoi na głowie. Raczej nie będzie można się gromadzić, więc podziwiać światełko będziemy mogli na przykład z naszych balkonów czy okien. Światełko będzie, ale z daleka.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Rozum

Gdybym mógł to bym wszystko co mam dał Owsiakowi. Jedyny człowiek który coś pożytecznego dla nas robi. Cała reszta to błazny i oszusty. Nikt nie zapisze się tak w naszej historii dobrze jak Pan Jerzy. Krytycy jego to cip. Naslane przez mafię koscielna

e2rds

Proszę zwrócić uwage na to jedno zdanie lekarza vel pseudointeligenta, cyt: "Uwierz mi ja płacę 10 razy więcej podatków jak ty więc jestem dla państwa bardziej pożyteczny."

e2rds

taka prawda vel lekarz vel pseudointeligent, nie wszyscy tu czytający i piszący wracają do starych wpisów, a ty dokonałeś ciekawego wpisu tydzień temu w innym miejscu, a ja dzisiaj ci na niego odpowiedziałem i przytoczę całość ku uwadze tu komentujących. Podłożyłeś sobie sam mine i w nią wdepnąłeś, oceńcie sami:
25 Listopada 2020 17:29:57
e2rds
lekarz vel pseudointeligencie, kolejny raz kłamiesz, jak zwykle megaloman płacący 10 razy większe podatki niż ja, to znaczy, że drzesz od podatników na państwowej posadzie ponad 55 tys brutto miesięcznie, tylko dlatego że należysz do Palca i Sznura. To w ilu Radach Nadzorczych i na ilu posadach fikcyjnie jesteś zatrudniony bo swojego biznesu nie prowadzisz, a w innych funkcjach to chyba społecznie winieneś pracować, chyba, że i tam z tych subwencji ci płacą, a to już nie ładnie.

18 Listopada 2020 14:37:38
~lekarz
Do e2rds, oj emerycie ty wierzysz w bajki jak malutkie dziecko chociaż jak mówią starsi ludzie dziecinnieją i jest coś w tym prawdy. O emeryturach bez podatku i to tylko KRUSOWSKICH to mówi PSL bo chcą się podlizać ludziom ze wsi. Tylko jak bli pzy korycie 8 lat razem z PLATFORMĄ pseudo OBYWATELSKĄ to czemu tego nie zrobili. Obiecanki , cacanki a głupiemu radość bo gdyby to zrobili to zaraz emeryci z ZUS by mówili , że są dyskryminowani. Wszyscy emeryci na całym świecie płacą podatki, a wiesz dalczego tak musi być bo zaraz młodzi by powiedzieli , że robimy na starych a oni nawet podatków nie płacą. Ale jest wiele krajów np,. w AZJI gdzie nie ma żadnych emerytur a starsi muszą być dochowani przez dzieci. Wyobraź sobie swoje życie na garnuszku swoich dzieci? A tak po za tym po co to twoje chamstwo co chcesz tym ugrać? Uwierz mi ja płacę 10 razy więcej podatków jak ty więc jestem dla państwa bardziej pożyteczny.

e2rds

taka prawda, wiem że jesteś słynny w Stalowej Woli, w paru organizacjach też się udzielasz i w paru spółkach, tylko nikt nie wie że ty to ten pseudointeligent z forum, więc lepiej się nie chwal megalomanie, a moje dzieci to ciężko zarabiają na siebie, mnie i ciebie i łupią im podatki aż miło, a ja Palec i Sznur olewam i będę olewał bo na to zasługuje. Twoja moc skończy się razem z Palcem i Sznurem i skończą się poza pensją i inne profity, a może i pensja. Pozdrawiam.

~gugus33

Przegonmy Owsiaka z kraju ,dosc juz podkradl tych monet z puszek.Pamietacie co krzyczeli punkowcy na Owsiaka podczas FM Jarocina -Sprzedali Jarocin.To karierowicz jest dla mamony .

~Olele

Przypominam tylko wszystkim tutaj negatywnie komentującym akcje WOŚP, że jest DOBROWOLNA. Nie chcesz - nie dawaj ani grosza. Tylko później niech Ci wszyscy, którzy plują jadem nie korzystają ze sprzętu ufundowanego przez WOSP. Bądźcie konsekwentni...

~taka prawda

Do e2rds, więcej mogę niż ci się wydaje ale nie wchodzę w ten temat. A wiesz dlaczego bo obecnie jestem bardzo szanowanym obywatelem tego miasta i POLSKI. A gdybym zbierał kasę nawet majątek to zaraz inni by o mnie gadali , że robię to dla własnej kieszeni. Na szczęście nie muszę żebrać i do nikogo ręki za groszem wyciągać a twoje dzieci dostają kasę od PIS na twoje wnuczki a ty PIS osrywasz.

e2rds

danieli, pisz co chcesz, jak takie mendy tak piszą to nie ma większego znaczenia, koła historii o takich mendach nigdy nie wspomną, o Owsiaku tak i to dobrze.

daniell

Owsik do utylizacji - ćpun, oszust żerujący na ludzkiej naiwności

e2rds

taka prawda vel INTELIGENT vel pseudointeligent, wiesz co, znasz to, idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie, a piach dziurką z worka ciurkiem sypie się za Grzesiem, tak za tobą sypią się różne banialuki. Nie przypadkiem przywołałem tu Grzesia, a INTELIGENT nie jest zdolny nawet zrobić zbiórki, megalomani wierzą, że wszystko mogą, tylko wierzą, niewiele mogą, nie ośmieszaj się pseudointeligencie, bo w tych wypocinach wychwalasz siebie przez siebie i nie rżnij głupa.

~AntyWOŚP

Raczej napychać kieszenie Jurasowi O.

~dzikson

Swiatelko do nieba mozna ogladac z poprzednich lat na ekranie komputera ,bo jest zakaz gromadzen.W tym roku za duzo nie dawajcie ,bo Owsiak duzo zaoszczedzil ,nie bylo przystanku w Kostrzynie.

~Freak

Owsiak powinien zbierać na opatrunki dla poszkodowanych przez policję i kiboli kobiet

~Katol

Najwięcej robią księża dla chorych w Polsce. Owsiak be ksiądz dobrodziej cacy

~Pytam

To w kraju władzy nieliczacej się z nikim, policyjnej paly i narodowca podpalacza można jeszcze coś dobrego dla innej osoby zrobić?

~taka prawda

Do e2rds, czy tobie do reszty rozum odebrało , ze tkie wypociny produkujesz. Ta fundacja jak zresztą większość fundacji powstała aby kierownictwo się na biednych dorobiło. A ty jeszcze chwalisz tego OWSIK, ciekawe co byś wypocił jakby tą zbiórkę organizował nasz INTELIGENT z tego portalu. Czy wtedy też by cię cieszyło , że co roku daję na służbę zdrowia takie miliony. Gonić lewactwo o wszelkich fundacji a tą zbiórkę powinien organizować CARITAS. JUŻ WIELOKROTNIE O TYM KOMENTOWAŁEM.

~Stalowianka

Najlepiej zazdrościć i wszystkich, którzy cokolwiek mają nazywać złodziejami. Dla mnie to on może mieć auto nawet za milion.. Tego co zrobił i ilu ludzi zaangażował nie da się policzyć. Na szczęście nie miałam okazji zobaczyć z bliska wszystkich sprzętów zakupionych przez fundację, ale te dla noworodków widziałam i to w kilku szpitalach. Dziecko w inkubatorze w jednym szpitalu, w drugim badanie słuchu, w kolejnym badanie serca i jeszcze wzrok. I wszędzie serduszko fundacji...

~jan

.... @~Xyz .... nie ślubował ubóstwa tak jak zakonnik Rydzyk ....

e2rds

bzk, to jednak się nie pomyliłem pisząc, żeś w miarę rozsądny, a nawet więcej niż w miarę, gratuluję. Oczywiście, że przesada, nie mniej jednak to znacząca kropla.

bzk

e2rds

Zdziwisz się. Wspieram wośp. Chciałbym aby takich akcji było zdecydowanie więcej. Ale tytuł Ratowanie służby zdrowia przez wośp to trochę przesada.
Wspieram wośp ale nie jej kierownictwo.

~tadek,kludzik

Dosc zebractwa ,jestesmy bogatym krajem wiec Owsiak niech idzie na Ukraine tam maja ciezej.Rodzina Owsiaka to milionerzy sa,a mieszka w ogromnym domu wszystko zdobyte z puszek .Moze ktos wie jakim autem jezdzi jego zonka?Zaloze sie ze auto powyzej 100 tys ,a wy jezdzicie starymi nie wartymi 10 tys PLN.

~Byniu

@allo już utwierdzają komunę, w trybunale? A geniusz, strateg to czyje dzidzi? Willa, występy w filmach, stypendia zagraniczne i to wszystko za najgłębszej komuny?

~Allo

Czyli znów Polacy będą utwierdzac postkomune na swoich z góry zajętych stanowiskach i tego owsika dziecko resortu

e2rds

bzk, uważam cie za w miarę rozsądnego, więc jednym wpisem nie rób z siebie głupa.
Budżet służby zdrowia tych 110 miliardów idzie na utrzymanie szpitali, wyposażenie, płace w służbie zdrowia, utrzymanie przychodni, rozumiesz, całość co liczone jest do służby zdrowia, z karetkami lotnictwem sanitarnym, na ty płacimy wszyscy, rozumiesz.
Z datków na WOŚP zakupowany jest sprzęt, częściowe wyposażenie i koszty obsługi WOŚP, czy nie widzisz różnicy. Lekarze, salowe, pielęgniarki, kucharki, sanitariusze itp. nie mają z tego płacone, bo te pieniądze nie mają takiego przeznaczenia, a poza tym jak nie dajesz na WOŚP, to co cie to obchodzi. Jeśli chcesz np. dorównać rozumowi hwwd to rozczarowujesz mnie.

~hwwd

von z lewactwem i złodziejami z pod znaku sierpa i młota.

~Betty

Może wystarczy nie kraść? Pamiętamy hasło Beaty! Info gdzie jest kasa?

~do-bzk

b.dobre ostatnie zdanie

~Swa

I odezwała się chamownia, która sama nic nie robi, po za pisaniem bzdur. Do roboty farmerzy z pisowych farm?

~MottodlaElyty

Ile z tego do prywatnej kieszeni Mrówki Niecałej? A poza tym jazda bez trzymanki, róbta co chceta i w......ć - oto aktualne motto tefałenów i Szechtera dla zidiowaciałych małolatów.

korki

Jazgot narodowców od Winnickiego i Bosaka na WOŚP Owsiaka gwarancją wysokiej zbiórki na szczytny cel. Obrzydzajcie Owsiaka na maksa obrzydzanie wszystkiego wszystkim wychodzi wam najlepiej.