Rolka Rafała Webera długa jak… nie wiem co

Image

- Taka lista za kilka lat będzie oplatać cały sejm- zapewnił wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, który do sejmu przyniósł 30- metrowy zwój sukcesów Prawa i Sprawiedliwości dotyczący rozwoju polskich dróg.

Wystąpienie spotkało się z ożywieniem w ławach sejmowych, bo przecież rzadko zdarza się, by występujący z mównicy przynosił do sejmu tak atrakcyjne gadżety mające na celu udowodnienie, że obecnie panująca władza jest skuteczna. Lista wykonanych zadań infrastrukturalnych jest imponująca.

Drogi lokalne (stan z 2014 roku za czasów PO), a ścisłej mówiąc raport Najwyższej Izby Kontroli wskazywał na to, że 36% dróg gminnych i powiatowych było w stanie złym, a 35% w stanie niezadowalającym. Weber nazwał ten raport „raportem wstydu”. Fundusz Dróg Samorządowych tylko w 2019 roku przeznaczył na polskie drogi w ramach wsparcia 6 mld zł. Jak przekonywał wiceminister ze Stalowej Woli, opozycja przez 8 lat przekazała zaledwie 5,5 mld zł. Więcej:

Materiał video


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Mieszkaniec

„Chleb podrożał, ale lokomotywy staniały…”. Dzisiaj w Polsce nawet lokomotywy drożeją. Stopa inflacji to już 4,4 proc., a więc jest najwyższa od czasu wejścia do UE. Polska z tym wynikiem znajduje się na „podium” krajów unijnych. Wyników nie łagodzą dane o inflacji według Eurostatu – zgodnie z unijną metodologią HICP, w Polsce ceny wzrosły przeciętnie o 3,8 proc rok do roku, podczas gdy w całej Unii to 1,7 proc., a w strefie euro – tylko 1,4 proc. Nasza inflacja jest dzisiaj wyższa nawet od tej na Ukrainie, pogrążonej ciągle w kryzysie transformacyjnym (tam – 3,1 proc.). Dane są szokujące tym bardziej, że gołowąs bez wiedzy i doświadczenia z rolką papieru udowadnia to czego nie da się uczciwie udowodnić.

~Mieszkaniec

~Fakty bolą - popatrz na siec drog jakie powstaly za POPSL i te za PiS. Porownaj - czy byly w poczatkowej fazie wazniejsze drogi glowne (autostrady } czy siec drog lokalnych? To tak jak porownywac lakierki do smokinga z walonkami ( gumofilcami ).

~RRR

Czarzasty kłamca i konfabulant aż chłopina zamarł.
Oj czy pomoże na tą dolegliwość anna maria żukowska?
Lubi ten sport!!

~do bydełka

Widać "inteligencję" komentujących... aż się można zarazić!!!

~Fakty bolą

Nie jest mi po drodze z PiS ani z PO.
Ale dlaczego żaden hejter nie odniesie się do tego co Weber powiedział:
w przeciągu roku wydano więcej hajsu na drogi, niż za 8 lat rządów PO-PSL??

~mieszkaniec

SAM CZLOWIEKU GAZOWALES TERAZ SAM GAZEM DOSTALES HAHAHAHA

~mieszkaniec

prawda jest taka ze 8 lat rzadzilo PO-PSL i mozna zobaczyc na roznych symulacjach i mapach jak wygladla Polska zachodnia a jak Polska wschodnia. I nawet jesli nie zgadzam sie z PISem i nie jest mi z nimi po drodze to moge powiedziec ze PO i PSL w robieniu walkow obywatelom nawet nie dorownuje Pisowi. OFE LOT AMBER GOLD ADAMOWICZ czajka w Warszawie itd. Mozna wymieniac. Najwiecej kasy dostawaly duze miasta i ich okolice. Wroclaw Rzeszow Gdansk Gdynia Sopot Poznan Warzsawa Lodz Krakow. Politycy PO i ich wyborcy nie pamietaja jak palili budke pod Ambasada Rosji. Jak palili samochody TVN jak strzelali do gornikow jak iwigilowali dziennikarzy jak bili ludzi podczas Marszu Niepodleglosci jak robili naloty na ludzi organizatorow marszu. Winni politycy PO a obwiniali ludzi razem z TVN nazywajac ich naziolami faszystami. A kto ma Leppera na sumieniu?? I teraz karma wraca. Kij ma dwa konce. Jak zachowuje sie ta Lampart. Dwie twarze. Taka sama jak Kijowski. Zbiera kase na swoje problemy? Ta osoba powinna dostac wyrok za czynna napasc na funkcvjonariuszy Policji. I jak sie czujecie jak was gazuja bija przepychaja oddzielaja? Fajnie co? Tusk i Sienkiewicz robili tak samo. Tez strzelali do ludzi bili i gazowali. Nie oni osobiscie ale na ich rozkaz. HAHHAHAHAHAHHA Ale mialem radoche jak widzialem jak Sienkiewicz jest zagazowany. Dopadla go sparwiedliwosc. KARMA WROCILA DO TEGO CZLOWIEKA. Wiec zamknijcie sie bo ujadacie na PIS i nikt juz nie pamieta ze tak samo bylo za PO i nawet gorzej. A jak macie jakies pretensje i zale to kierujcie je do Walesy. To on jest za wszystko odpowiedzialny. Okragly Stol i Magdalenka. To wasi z komuchami dogadali sie z klerem. Szukacie pedofili w kosciele a sami zescie ich bronili patrz.Jankowski i Walesa (dochodzily sluchy ale nikt tym sie nie przejmowal). Brzydze sie kazdym pedofilem ale nie moge patzrec jak ktos najpierw broni a teraz atakuje. Jestescie obludnikami. Bedziecie sie w piekle smarzyc.

~Felfebrl

Weber „ wstyd miasta „

~Liljana

A czy na tej liście znalazło się również otwarcie przez Webera podczas kampanii ponad rok temu obwodnicy Stw, która do dziś jest w budowie i jeszcze długo będzie? Takie właśnie macie sukcesy!

art2deco

Czyżby za PO/SLD/PSL pieniądze na podniesienie standardu życia były tylko na Wielkie Miasta ??

~DOJNA ZMIANA

Taki Pinokio tylko papier mu się wydłuża .

~Polak

Jak wam narodowcy się unia nie podoba to Spierd... Do Rosji. Ja chce być w uni

~Wawa

Kto to ten Weber? Dlaczego chodzi z własna rolką?

~Szamocin

Żeby się nie po$rał z wrazenia,władza się kończy

~Mieszkaniec

Co Weber soba reprezentuje???

~Darek

Tak jest mam dalej ból tyłka ale spotkanie się odbędzie u mnie w wucecie

Hutnicza

Tak naprawdę gdyby Niemcy w porozumieniu z Zachodem nie zniszczyli 2 Rzeczpospolitej bylibyśmy w miejscu USA jeśli chodzi o gospodarkę , Nie braliśmy udziału w planie Marshalla nie dostaliśmy reparacji wiec zachód jest nam winien to

~ksiundz

Wpiszcie w gogla zycie intymne ksiedza biskupa KW zobaczycie jak sie bawia

~obrót

Turbo zgłoś kradzieże , bo nikogo nie zamknęli dotąd....z wierchuszki!

~Dziekujemy

Jak nas z Uni wyjeb.. To będziesz Putinowi te rolki pokazywal. Super

~Dziekujemy

Możesz sobie d.. Wytrzeć tymi bzdurami. Jesteśmy teraz najbardziej niepożądanym krajem w Uni obok Węgrów. Dziekujemy wam Chu...

~***** ***

***** ***

~dzidki

Weber poinformowal ze 26 pazdziernika wykryto u n iego Conida .Juz jest po kwarantannie ?|

~Zycze

Jeb... PIS, kler, nazioli i paly zomo... Niech was wszystkich virus zaje...

~Kazik

Jak ktoś nie odróżnia nacjonalisty od nazisty to mi przykro. Ja jestem.nacjonalistą oraz prawicowcem. Precz z antifą.

~krzywa

Weber ta narodowa rolke niech do kibla se wezmie.

~siwy

a teraz pluja Unią....

~Rap

Prymitywna propaganda.
Łaski nie robią,dostali na to pieniądze z naszych podatkow i z Unii Europejskiej.
Z naszych podatkow dostają też sowite wynagrodzenia.
W PRL władze też mówiły, że wszystko partia daje.
Za szybko ta historia się powtarza.

speedee

wstyd że takie coś jest ze Stalowej Woli...

~Gratuluje

Gratuluję też nieumundurowanych nie legimitujacych się policjantów wychodzących do kobiet uzbrojonych w palki teleskopowe. Sqrvy.....