Rolka Rafała Webera długa jak… nie wiem co

Image

- Taka lista za kilka lat będzie oplatać cały sejm- zapewnił wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, który do sejmu przyniósł 30- metrowy zwój sukcesów Prawa i Sprawiedliwości dotyczący rozwoju polskich dróg.

Wystąpienie spotkało się z ożywieniem w ławach sejmowych, bo przecież rzadko zdarza się, by występujący z mównicy przynosił do sejmu tak atrakcyjne gadżety mające na celu udowodnienie, że obecnie panująca władza jest skuteczna. Lista wykonanych zadań infrastrukturalnych jest imponująca.

Drogi lokalne (stan z 2014 roku za czasów PO), a ścisłej mówiąc raport Najwyższej Izby Kontroli wskazywał na to, że 36% dróg gminnych i powiatowych było w stanie złym, a 35% w stanie niezadowalającym. Weber nazwał ten raport „raportem wstydu”. Fundusz Dróg Samorządowych tylko w 2019 roku przeznaczył na polskie drogi w ramach wsparcia 6 mld zł. Jak przekonywał wiceminister ze Stalowej Woli, opozycja przez 8 lat przekazała zaledwie 5,5 mld zł. Więcej:

Materiał video


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Darek

To jak kto jeszcze chętny na proteścik bo mam ból tyłka i trzeba mi pomóc

~telemaniak

"Gdyby głupota miała skrzydła, fruwała by Pani jak gołębica" mówił dr Szwach do nieogarniętej intelektem pielęgniarki w czeskim serialu "Szpital na peryferiach".

~Wściekła

Panie Weber "gdyby głupota miała skrzydła napier...... Pan jak golebica " lekko to zmieniłam i ciekawe czy ktoś pamięta gdzie można było to usłyszeć w oryginale.

e2rds

A może by tak Weber podał ile wydano za PO-PSL na wybory, respiratory i maseczki, a ile w tym roku wydano za Palca i Sznurka, szczególnie te wybory kopertowe i te respiratory i maseczki zakupione od znajomków i gdzie one są.

~Adam

To jak kariera Nikodema Dyzmy wybierają takiego człowieka i tak mamy w kraju

e2rds

Nie sugerujcie się wydaną kasą, zobaczcie co wykonano i nie pozwólcie sobą manipulować:
Między rokiem 2004 a końcem maja 2020 r. w Polsce oddano do użytku łącznie 5116 km dróg i autostrad w tym:

1 212 km autostrad
2 315 km dróg ekspresowych
1 589 km dróg krajowych.
W latach 2017 i 2018 oraz w 2020 (do końca maja) nie oddano do użytku ani jednego kilometra autostrady.W latach 2007-2015 (za rządów PO-PSL) oddano do użytku:

885 km autostrad
1 207 km dróg ekspresowych
1 350 km dróg krajowych
łącznie: 3 442 km.
Między 2015 r. a końcem maja 2020 (za rządów PiS) oddano do użytku:

160 km autostrad
1 057 km dróg ekspresowych
155 km dróg krajowych
łącznie: 1 372 km.
Uwaga: Rok 2015 podobnie jak 2007 jest rokiem granicznym (wybory i zmiana władzy) więc został ujęty zarówno w wyliczeniach dotyczących PO-PSL jak i PiS.

~''

~Fakty bolą
Bo widzisz wydana kasa nie jest wyznacznikiem, przez te 6 lat ceny robocizny, materiałów poszły wyjątkowo w górę. Nie mówiąc o tym że PIS przejął gospodarkę w świetnym stanie i miał pieniądze jakich przez całe 30 lat poprzednicy nie mieli. Więc takie porównywanie jest lekko śmieszne. Wyznacznikiem jak się rozwija np miasto jest ile mieszkańców przybyło, ile mieszkań powstało, ile miejsc pracy powstało, a nie ile postawili huśtawek, przyrządów do ćwiczeń, ile kostki brukowej położyli z kredytów itd.

~Captain Jack

Beber, miernota która nie wiedziała już co robić żeby zaimponować karakanowi. Wstyd dla Stalowej że taką wazelinę wydelegowała na wiejską.

~Fretwell PiS

Uwielbiam tą piosenkę j...ć PiS call on me ***** ***

Junosza

Panie Weber, więcej nas Pan nie nabierze. Pańskie miejsce jest na śmietniku historii podobnie jak i Pana ugrupowania, to co robicie z Polską, będziemy odbudowywać przez kolejne dziesięciolecia. Podaj Pan coś konkretnego co zrobił Pan dla naszego regionu poza praktycznym zamknięciem elektrowni i aresztu w Nisku.

Adams

Drogę czy plac zabaw to może byle Kowalski postawić tylko on nie ma nieograniczonej kasy z podatków czy dotacji unijnych. Co PiS zrobił w swoim bastionie, co przynosi przychody i daje ludziom pracę lub dach nad głową? Jak tam fabryka maseczek? Jak tam budowa bloków?

~Polak

Rafał Weber to ten co podpisał wniosek do Trybunału Konstytucyjnego aby zajął się ustawą ws. kompromisu aborcyjnego, to przez Rafała Webera dziś KOBIETY MUSZĄ WALCZYĆ O SWOJĄ WOLNOŚĆ I WYBÓR. Dalej głosujcie za tą pacynką prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

~verso

na biegunkę to STOPERAN.tyle podtarcia,to też trza było i puchę kremu NIVEA zabrać

~Wyborca

Po zmianie władzy odbędzie się weryfikacja. Bedzie na 100%.

~Mieszkaniec

~Znajomy Webera! .... oj glupiutki Ty glupiutki ..... rozlam wprowadzasz w POPiSie!

ms7

A do kogo Pan poseł mówi? Chyba dostał głos i wszedł na scenę jak była jakaś przerwa. Ale widzę że się w tej kadencji wyrobił i jest bezczelny jak reszta partii.

~Znajomy

Opozycja wyje, ale żaden nie odpowie dlaczego za 8 lat przeznaczyli na lokalne drogi, tyle ile teraz w rok!
O tym nikt nic nie napisze, bo się faktów boją.
Weber, choć go nie lubię, obnażył ich "troskę" o Polskę.

~OilGun

Czytam komentarze tych hejterskich pajacyków i odnoszę wrażenie, że coś z główkami mają nie halo...
Mocno nie halo.
A niby tacy kulturalni, niechamscy.
Widać po wpisach prawdziwe oblicza opozycjonistów ze Stalowej Woli.

~@maj

.Bardzo boli ,tylko w inny sposób.Nie podetrze tyle narobionego gówna Jesteśmy pośmiewiskiem w całej Europie.Potrzeby społeczeństwa,a to dobre .Obecnie oddziały w szpitalach są już tylko po to żeby ludzie nie umierali na ulicy .Jest tragedia,a szykuje się z każdym dniem jeszcze większa .

~maj

Oj boli opozycję ta rolka, strasznie boli...
A tak się dobrze żyło jak 8 lat rządzili...
TVN chwalił, Wyborcza też, TW Storkotka nadskakiwała...
Teraz od kilku lat wycie, bo się pourywały koryta, a kasa idzie na drogi.

~king

Żałosne komentarze opocycyjnego motłochu.
Pełne agresji i nienawiści, a ponoć z tym walczą smiech2 smiech2

~Mis

Wiesz co robi ta rolka? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest rolka na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą rolką? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo”

~Patologia

PO wychowała sobie "dziczki" i Grety.

~Darek

e2rds zapraszam do mnie na kielonka

e2rds

~@e2rds, co prawda z małpami nie dyskutuję, ale na pohybel złu to warto się napić kielonka, niestety małpom nie wolno dawać alkoholu, więc nie poczęstuję. Pozdrawiam.

~Darek

Zapraszam serdecznie do spotkania w sprawie protestu u mnie zapewniam wam niezapomniane chwile że mna

~@e2rds

ty już dzisiaj nie pij...

e2rds

Szło zło przez świat, starca z kotem miało twarz, dojna zmiana biła mu pokłony, ale zło nie może wiecznie trwać, więc kiedyś przyjdzie koniec zła.

~@Mieszkaniec

A 85% tych kwot za PO-PSL szła na ścianę zachodnią.... U nas KOMPLETNIE NIC!
Autostradę na Euro 2012 kończyli w 2018 roku.
Wspaniały rząd Tuska!!!
smiech2 smiech2 smiech2

~Benedykt

Brawo minister Weber. A tutaj słychać wycie- znakomicie ...