Rolka Rafała Webera długa jak… nie wiem co

Image

- Taka lista za kilka lat będzie oplatać cały sejm- zapewnił wiceminister Infrastruktury Rafał Weber, który do sejmu przyniósł 30- metrowy zwój sukcesów Prawa i Sprawiedliwości dotyczący rozwoju polskich dróg.

Wystąpienie spotkało się z ożywieniem w ławach sejmowych, bo przecież rzadko zdarza się, by występujący z mównicy przynosił do sejmu tak atrakcyjne gadżety mające na celu udowodnienie, że obecnie panująca władza jest skuteczna. Lista wykonanych zadań infrastrukturalnych jest imponująca.

Drogi lokalne (stan z 2014 roku za czasów PO), a ścisłej mówiąc raport Najwyższej Izby Kontroli wskazywał na to, że 36% dróg gminnych i powiatowych było w stanie złym, a 35% w stanie niezadowalającym. Weber nazwał ten raport „raportem wstydu”. Fundusz Dróg Samorządowych tylko w 2019 roku przeznaczył na polskie drogi w ramach wsparcia 6 mld zł. Jak przekonywał wiceminister ze Stalowej Woli, opozycja przez 8 lat przekazała zaledwie 5,5 mld zł. Więcej:

Materiał video


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

taka prawda vel pseudointeligent wazeliniarz, czy ty jesteś taki naiwny, czy głupi, to ostatnia kadencja zabawowicza, wcześniej pomyśl o sobie bo ty masz znacznie gorszą sytuację jak cie wyleją z posady i ze spółek, a na własny biznes to ty się nie nadajesz, oj megalomanie, megalomanie.

~taka prawda

Mowa tu o naszym PANIE PREZYDENCIE LUCJUSZU NADBEREŻNYM dla takich mędryjałów jak ty.

~taka prawda

Do e2rds, emerycie daj se siana wstydu oszczędź jeśli ty w te swoje brednie wierzysz. W poprzednich wyborach nasz wielce szanowany przez wszystkich mieszkańców naszego miasta dostał prawie 80 procent głosów a w nadchodzących dostanie 90 procent głosów. Każde twoje wypociny to obraza mojej inteligencji.

e2rds

INTELIGENT vel pseudointeligent, tylko ten gwóźdź jest tak powyginany jak ta rolka i nie da już się jego ani wyprostować, ani wbić, bubel po prostu, a ty w euforii i masz rację, że otworzył oczy wszystkim Polakom, dlatego Palec i Sznurek tonie.

~Prosba

Panie Weber. Jak tam z Pana poglądami ta temat obrony życia. Złożył Pan już jakąś darowiznę z wlasnych pieniędzy na pomoc np domówi dziecka w Stalowej Woli?????? Wiem że jest Pan skromny i nie chce się Pan chwalić ale proszę tylko o krótkie Tak lub Nie.

~Wyborca

PAN MINISTER RAFAŁ WEBER otworzył oczy wszystkim POLAKOM na swoja niekompetencje i bezgraniczna - wręcz dziecięcą psychikę. AMATORSZCZYZNA I BEZGRANICZNA NIEKOMPETENCJA!

~INTELIGENT

Ta rolka to gwóźdź do trumny PLATFORMY pseudo OBYWATELSKIEJ. PAN MINISTER RAFAŁ WEBER otworzył oczy wszystkim POLAKOM.

~Wyborca

Tylko tyle potrafi ! A ta rolka to dzieło całego resortu a nie tylko tego nieudacznika !

~xXx

Jak się ładnie potnie to przyda mu się w domu no chyba że na śliskim papierze to współczuję

~niżanin

On to za własną kasę zrobił ?

~Mieszkaniec

"Pamiętacie szumne zapowiedzi o 100 obwodnicach na 100-lecie niepodległości? We wrześniu minął dokładnie rok od tych obietnic." Wice Mini-ster Infrastruktury i jego podobnie wyszkolony pryncypal czy aby przypadkiem zupełnie nie zapomnieli o tym programie? Wyksztalcenie daje efekty w tych obu przypadkach.

~Policjant

Możecie sobie orac jakies opozycje, Petru, Tusków itd. Ale jak zaczynacie orac ludzi to wiedzcie ze oni was też zaorać potrafią.

~Login

Księże Darku proszę nie wypisywać na forum głupot bo dzieci to też czytaja

~Darek

Ja też mam długą nie rolkę ale pałę i nie ma chetnych na ssanko?

~he hee

ma BOLEĆ !!!! i boli....i tak ma być komuchy....Piana ma z pyska sie toczyć jeszcze..umiech)))

e2rds

taka prawda vel INTELIGENT vel pseudointeligent znów wazelinuje i głupoty pisze i do tego w godzinach urzędowania za pieniądze podatników.
Wyborca, to nie są popaprańcy, to są super-popaprańcy, czego się nie dotkną to jest w miarę przyzwoite, natomiast czego się dotkną to to spaprają dokumentnie. Nie było jeszcze żadnej ustawy, lub zarządzenia uchwalonego przez Palec i Sznurek która nie musiała by być poprawiana i to czasem wiele razy, podkreślam żadnej, ale mnie wcale to nie dziwi jak mają takich samych "mądrych" ludzi w rządzie jak pseudointeligent.

~INTELIGENT

Do wyborca, POpaprańcy to siedzieli przy korcie do 2015 roku.

~taka prawda

PAN MINISTER RAFAŁ WEBER zaorał całą tą TOTALNĄ pseudo opozycję i wszyscy POLACY się z tego bardzo cieszą. Bo cała prawda wyszła na jaw kończy się już na zawsze jak to w czasach peło POLACY mieli dobrze. BRAWO PANIE MINISTRZE RAFALE WEBER.

~Wyborca

Propaganda.Cóż... naród wybrał popaprańców.....

~warte uwagi!

Dzisiaj w "kawie na ławę" jakiś niedogolony tzw. minister z kancelarii prezydenta RP mówił, że dzięki wielkiemu zaangażowaniu prezydenta Dudy Polska otrzyma szczepionki przeciw corona-virus 19. Chłopczyku z takim bredniami to raczej do kurwizji a nie wolnych mediów. Walnij się łeb!

~Gal

Przykładowy brak wiedzy i ekologii. Wytworzył samochwałkę, zmarnował papier na jakieś bzdury i czas za który mu płacimy. Warto było przeznaczyć papier na książę, a czas na czytanie książek i naukę.

~hihi

Faktycznie,ale się zbłaźnił.I takie coś jest wiceministrem.Wstyd dla naszego miasta

~dojna zmiana+

weber puknij się w łepetyne i mocy nie żałuj.

~Mieszkaniec

Tylko do takich "szopek" sie nadaje.

~bynio

weber puknij sie w lepetyne

~Prezio

Zrobił kawał dobrej i nikomu niepotrzebnej roboty. Łbu dubu, łubu dubu......., to byłem, ja poseł ......!

~Prawica

PiS przy władzy utrzymuje jedynie covid i policja

PonuryLemur

Łeber ty tu niedługo wrócisz, a wstyd zostanie do końca życia.

Adams

Mówisz o synu Rajmunda i Marii, którzy jako byli AKowcy dostali wille za czasów PRL? smiech2 smiech2 smiech2

~he hee

oj bolą wątroby i nie tylko wszelakich tu hejterów komuszych czy ich dzieci resortowych.
Bo ma BOLEĆ!!!