120 tysięcy na osiedlówkę w 2021 roku?

Image

Aleje Jana Pawła II to nie tylko główna droga miejska. To też małe, wąskie uliczki osiedlowe, przy których stoją bloki mieszkalne i pawilony handlowe, to też dojazdówki do różnych osiedli i skróty omijające duże ulice.

Uliczki te są bardzo mocno eksploatowane. Dość wspomnieć, że „kołują” nimi do swoich domów mieszkańcy, ale i dostawcy towarów do sklepów, których przecież tam nie brakuje. Ruch panuje tam tak duży, że konieczny był nawet montaż zatoczek czy progów zwalniających. Nie dziwi więc fakt, że właśnie te „osiedlówki” wymagają remontów, bo mocno rozjeżdżone, są już w opłakanym stanie. I taki właśnie remont, a raczej jego początek, zaplanowano w urzędzie miasta na rok 2021.

- Planujemy rozpoczęcie przebudowy, modernizacji ulicy osiedlowej Jana Pawła II na osiedlu Pławo (droga biegnąca od KFC do ronda, a w druga stronę do bazyliki, wyjazd do Lidla). Będziemy etapować to zadanie w perspektywie 2- 3 lat. Występuje tam problem zapadania ulicy- mówi prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Na I etap robót, które będą mieć miejsce w przyszłym roku, zabezpieczone w budżecie 120 tysięcy złotych.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
manukun

@miszkaniec
Znaj proporcje, mocium Panie. Ul. Sarny w Stalowej Woli jest na końcu priorytetów przebudowy ulic - krótka, ślepa, prowadzi do raptem kilku domów. Aleje Jana Pawła II się sypią, Spacerowa do remontu, kolejne etapy Sandomierskiej czekają na swoją kolej, a ile innych ulic wyższej klasy niż ta dojazdówka czeka na chociażby pobieżny remont

~Miszkaniec

Tu przynajmniej sa drogie na Sarny w Stalowej oprócz tego ze nie ma drogi, to nawet oświetlenia ciemno jak w dup... strach chodzić po 16 co za miasto

~magda

To sa drogi osiedlowe i powinny służyć wyłącznie do dojazdu do bloku mieszkańcom a nie jako przelotowe trasy szybkiego ruchu Powinny byc ślepe.

~Ding

Tutaj są potrzebne nakłady milionowe a nie łatanie dziur. Kanalizacja się zapada. Widać to po studzienkach. Jak to mówił jeden z ważnych urzędników miasta- ponoć szczury podgryzają.

~XAIU

Remontować! Dobry pomysł!

~Lipys

Te uliczki po jednej i drugiej stronie alej powinny byc slepe a nie przelotowe

~P Jaki

Aleje Jana Pawła II to póki co DROGA KRAJOWA

~Xyz

Jednego już opisali na innym portalu o stalowej umiech

~emi

Ile nas kosztowaly malpki podnoszace tylko rece na glosowaniu?Policz Motto

~wiem

Do mottodlaelity, użyteczny idioto jak zwykle głupio gęgasz i się kompromitujesz na maksa.

~wiem

Do mottodlaelity, użyteczny idioto jak zwykle głupio gęgasz i się kompromitujesz na maksa.

~@Motto

Weż się cymbale do roboty bo tylko hejtujesz.
A co ciekawe nigdy złego słowa o tych leniach ze stalowowolskiej opozycji.
Kosztowali nas juz170.000 złotych.
By na drogę akurat było i jeszcze zostało!!!

~MottodlaElyty

Za 120 tys. zł to co najwyżej można zrobić projekt i opłacić geodetów. Na przebudowę drogi potrzeba kilka milionów. Oj, Lucjan Lucjan - podciągnij sobie szorty i lepiej pobaw się znowu klockami lego.

~Szofer

Ważna droga osiedlowa, ale nie tylko, nie raz tamtedy sobie skracam dojazd jak pod katedrą korek