Przebudowa ul. Grunwaldzkiej w Rudniku nad Sanem zakończona

Image

12 listopada 2020 r. odbyło się odebranie i przekazanie do użytku inwestycji pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1080 R ul. Grunwaldzka w Rudniku nad Sanem”.

Całkowita wartość zadania wyniosła 1.338.893,89 zł, z czego 937.225 zł stanowi dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych i 200.834,89 z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Pozostała kwota to wkład własny Powiatu oraz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem.

Prace trwały od dnia 10 czerwca do 30 października br. W ramach inwestycji przebudowano nawierzchnię drogi o długości 686 mb, wykonano zjazdy, poprawiono kanalizację oraz elementy ulicy, w tym chodnik o łącznej długości 1.367 m, oznakowano drogi i zamontowano urządzenia bezpieczeństwa ruchu.

Wykonawcą zadania była firma STRABAG Sp. z o.o. z Pruszkowa.

W odbiorze zakończonej inwestycji udział wzięli: Wicestarosta Niżański Adam Mach, Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Lucjan Tabasz, Inspektor Nadzoru i Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Nisku Zbigniew Lach, Przedstawiciel Wykonawcy Grzegorz Rusin, Naczelnik Wydziału Gospodarki Mieniem Powiatu Jadwiga Maluga i Podinspektor w Wydziale Gospodarki Mieniem Powiatu Agnieszka Nikolas.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =