Bieg Niepodległości – pobiegniemy jedynie wirtualnie

Image

Katolicki Klub Sportowy Victoria od kilku tygodni przygotowywał się do organizacji imprezy sportowej, która corocznie odbywa się w Stalowej Woli 11 listopada. Ogólnopolski Bieg Niepodległości gromadzi co roku wielu biegaczy z różnych części Polski, a także osoby spoza jej granic.

2 października KSS Victoria opublikowała na facebooku plakat promujący XXVIII Ogólnopolski Bieg Niepodległości. W harmonogramie startów nie zostały wpisane biegi dziecięce. Przewidziano za to bieg na 800 m i 1600 m dla chłopców i dziewczynek oraz bieg główny na 5 km. Jak sprawdziliśmy, na liście startowej biegu głównego zapisanych zostało 130 zawodników. Ale plany przestały być aktualne. Ze względu na sytuację epidemiologiczną bieg został przekształcony w wydarzenie jedynie wirtualne.

- Mając na uwadze wciąż rosnące zagrożenie epidemiologiczne związane z panującą pandemią COVID-19 i związaną z tym troską o bezpieczeństwo uczestników XXVIII Ogólnopolskiego Ulicznego Biegu Niepodległości, Zarząd Katolickiego Klubu Sportowego Victoria podjął decyzję, że tegoroczny bieg odbędzie się w formie wirtualnej. W biegu wirtualnym na każdego uczestnika czeka koszulka i medal (150 pakietów do odbioru). Uczcijmy Święto Niepodległości na biegowo, a wynikami pochwalmy się na stronie pod tym postem- czytamy na facebooku organizatora imprezy.

Pakiety startowe można odbierać na Stadionie lekkoatletycznym u Stanisława Anioła 692707017 lub Stanisława Łańcuckiego 882679823. Pakiety do wysyłki trzeba zgłaszać na email kks.victoria@gmail.com

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Stalowiak

LN nawet wirtualnie będzie się lansował. On nadal nic nie rozumie . Może przybiegnie na skrzyżowanie zwane rondem i zmieni tę brudną flagę smętnie powiewajacą. WSTYD!!!! Szacunek LN dla barw narodowych był tylko na pokaz , kiedy przyjeżdżali dygnitarze. HIPOKRYZJA !!!

~ola

@nana - żal mi Ciebie , naprawdę. Czy myślisz, że na ulicy wirusy latają tabunami i atakują tych bez masek? Zainwestuj w książkę Fałszywa pandemia i wyrzuć telewizor.

~Do nara

Nie oglądaj telewizji bo będziesz miał w głowie glizdy jak mówił śp. Smoleń.

~dojna zmiana+

~marcin szczepionka może będzie ale tylko dla pisowców.Im się po prostu to należy.Ciebie nie będzie stać!

~Ciasny

Szkoda że nie z medalami z tryumfa bo tam mają takie chińskie które armata z kochankom wysyła hehe

~Maska

A co stróże prawa ! ruszyły by dupska i sprawdziły co dzieje się na targu jak sprzedawcy i kupujący mają w nosie zalecenia o noszeniu masek , wolą wozić dupska i zobaczyć czy ktoś browara nie sączy na rynku

~nana

Jutro święto. Pamiętajcie polityczni dewiańci z ONR.Prawdziwy patriotyzm jutro to siedzenie w domu. Jak idziesz poza dom to zakryj nos i usta .Tylko tyle.Czy aż tyle.To nie jest kwestia wolności,ale szacunku do drugiego człowieka.Dzisiaj wieczorem na ulicy tylko połowa miała maseczki.Jak chcecie opanować tą epidemię.Całe pierwsze piętro i trzecie w starym budynku szpitala covid.Stary blok operacyjny covid.Leżą tam pod respiratorami.Cała psychiatria covid.No ale psychiczni są zwolnieni z noszenia masek na ulicy.

~antystal

Dokładnie jak telewizor podpowie skaczemy na łeb z mostu na Sanie to debile i miłośniki pisowsko-lewacko-libertyńskie skożystają. Dobrze jednych debili mniej.

~Adam

Antystal. A jak im szklany bóg powie żeby się zaszczepili to się grzecznie i potulnie ustawią w kolejce po niesprawdzoną i eksperymentalną szczepionkę.

~antystal

Władza pisuarska robi z was debili. Dziś nie trzeba armat.... Telewizor wystarczył aby zrobić z was debile niewolników.

~Zatopek Emil

Co za bzdura? Biegac w November?

~Psycho

Psycho bieg. Ciekawe czy będzie można jeść, pić, wychodzić na spacer, podróżować, iść do lekarza, do fryzjera tylko wirtualnie

~TylkoRagtime

Nie śpieszcie się z tą szczepionką. Nie chcę normalności. Niech epidemia trwa jak najdłużej.

rodzynek

Podpinasz wtyczkę do mózgu i już mamy pełny Matrix .

~Bzdura

Bzdura. Goni. Bzdurę. Biegi wirtualne.sluzba zdrowia wirtualna. Protesty wirtualne. Rząd wirtualny. Głosowanie osobiste

~siwy

super! szczepionka na kovid już jest, hurra umiech

~sasa

proponuję sex również uprawiać wirtualnie, łącznie z poczęciem dziecka

~marcin

bardzo dobrze że odwołali. modle się by jak najszybciej będzie szczepionka

~BLI

jaka niepodległość? jesteśmy zniewoleni przez obecną władzę==po co biegać?nie szanujemy wolności ,jesteśmy skłóceni lubimy być męczynnikami świata

~Championka

ja już teraz przebiegłem wirtualnie i prowadzę wyraźnie 5 razy równik ! tak że już mnie nikt nie pokona gdzie mam odebrać główną nagrodę w realu ! bo jestem wykończona

~marian

I dobrze, nie będą dróg blokować.

~rsr rste

ktoś kto komentuje pod względem politycznym ten artykuł jest cymbałem

~Natasz

Klaudia piana z dzbana ładnie tam macie na dyżurce rozkminke haha

~Erikson

Jak tam ma się dareczek

~Klaudia

PiS codzienne pobija własne rekordy i kiedy myślę, że już nie mogą bardziej odlecieć, to zawsze potrafią mnie zaskoczyć.
Biden wygrywa, a Duda gratuluje mu udanej kampanii, nie zauważając wyniku wyborów i wiceprezydentki Kamali Harris.
Czarnek modli się, żeby dzieci mogły wrócić do szkół, ale nie zadba już o to, by dzieci mogły się tam czegoś sensownego nauczyć.
Policja zatrzymała w piątek tajemniczego Jednorożca, który od dwóch tygodni uczestniczył w protestach (pozdrowienia, mieliśmy okazję sie spotkać!).
A przede wszystkim media ujawniają, że Kaczyński idzie na zderzenie z narodem.
Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk zamierza podać się do dymisji, bo podobno nie chciał rozlewu krwi na ulicach.
Panie i panowie policjanci, pamiętajcie, że ślubowaliscie: "Służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia."

~olka

a modły kościelne tez beda online?

~Adam

Wiedźmy mogą po mieście łazić a patriotom się zabrania celebrowania ich święta. Lenin mógłby się od nich uczyć kto jest większym bolszewikiem

HIV

To już było u Barei. Nazywało się dniem pieszego pasażera.