Oliwia Sybicka. Czy zostanie naszą Igą Świątek? [video]

Image

Utalentowana tenisistka Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli 11- letnia Oliwia Sybicka wygrywa spotkanie za spotkaniem i turniej za turniejem…

Wśród swoich rówieśniczek jest pierwszą rakietą w Polsce i właśnie dostała powołanie do kadry narodowej. Czy na stalowowolskich kortach tenisowych wyrasta talent na miarę Igi Świątek, czy Agnieszki Radwańskiej?

Jakie wydarzenie sprawiło, że Oliwia zaczęła przygodę ze sportem? Z 11- latką oraz jej mamą Agnieszką rozmawiamy nie tylko o sukcesach, ale o tym, co się na sukces składa i czego kibice nie widzą - setkach i tysiącach godzin spędzonych na treningach i w trasie – w drodze na treningi, mecze, turnieje. Jakie są koszty uprawiania tenisa na takim poziomie i czy koniecznie trzeba opuścić Stalową Wolę i Polskę, aby osiągnąć w tej dyscyplinie międzynarodowy sukces?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z naszą mistrzynią!

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Apel

Działacze sportowi, trzeba szukać dla niej sponsorów bo się nie może zmarnować taki talent. Tenis to sport w którym na początku trzeba zainwestować bo Działacze PZT oraz Politycy ( chętni do zrobienia sobie zdjęcia przed wyborami ) się przypomną jak już będą wielkie sukcesy.

~Anna

Fantastyczna dziewczynka! Wielkie gratulacje dla rodziców! Zazdroszczę, bo takie pracowite, ambitne i odważne dzieci to się jednak nie zdarzają zbyt często. Jak najwięcej sukcesów życzę tej cudownej dziewczynce!

~marcin

Niech kariera wystrzeli jak rakieta. Powodzenia umiech

~Arthur Ashe

Duzo successes!

~Robal77

Wytrwałości, powodzenia i coraz więcej pasji do tego pięknego sportu Oliwia

~Tom

Fajnie, że pokazujecie takie talenty, oby młodzież się wybiła na światowy poziom. Trzymać kciuki!!

~14k

zycze sukcesow i trzymam kciuki za Ciebie

~Ewa

Powodzenia umiech