Hala Pneumatyczna już na Hutniczej

Image

W środę 4 listopada od rana na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej prowadzone były prace związane z zamontowaniem hali pneumatycznej.

- Na PCPN w Stalowej Woli trwa montaż hali pneumatycznej nad boiskiem piłkarskim. W tej chwili "balon" jest pompowany i będzie montowane oświetlenie wewnętrzne. W najbliższych dniach będą prowadzone kolejne prace. Po ich zakończeniu kryte boisko będzie mogło służyć do treningów piłkarskich w okresie jesienno- zimowym- pisze na Facebooku prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Hala pneumatyczna ma wymiary 63 m x 47 m i będzie rozkładana w czasie zimy wraz z pomieszczeniem na centralę nawiewno– wywiewną nad boiskiem o nawierzchni z trawy syntetycznej.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~bzyyybzyyy2

Jaki koszt tej hali jest?cZY nie lepiej bylo by za to postawic blok komunalny ,bo brak mieszkan jest ,a deweloper tez u nas nie buduje bo w Rzeszowie teraz jest budowa.

~antystal

Hhahahaa wioska dupsko znowu zlala zelkom ?Wstyd miasta znowu oklep dostal hahha nadberezny ze 2 mln naszych podatkow doloz bo malo maja

~burmstal

Proponuje tam grac mecze ,bo i tak nie ma kibicow na meczach wiec bedzie ok.

~dodge

Lucjusz zwany Wspaniałym pompuje balon dla naszych fantastycznych 5 ligowych trampkarzy, ah miło patrzeć jak nasze pieniądze z podatków idą na dobre cele smiech2

~Nico

To jest przecież prokurator dla l.n.jak można w tym czasie robić sobie takie jaja z ludzi.

~ciaku76

Teraz mecze beda sie odbywaly pod tym balonem,bo i tak kibice nie moga ogladac spotkan.

~antystal

Atak caly swiat sie smieje z 4 ligowej smiesznej dryzyny bez perspektyw na awans w nastepnym 20 leciu.Ale boisko bedzie sie nadawalo na szpital polowy balonowy

~kibic

Do toudistal4, ciemniaku oszołomie chcesz aby przy tak przepięknym CENTRUM SPORTOWYM stał przedwojenny zaśmierdziały płot. Cały świat by się śmiał z naszego miasta na widok takiego zaśmierdziałego ogrodzenia.

~toudistal4

A co sie stalo z starym plotem wokol stadionu .Byl mocny ,slupki z cegiel ,komu to przeszkadzalo?Bo ten nowy wyglada na slaby i tandetny .Kibice bez problemu go zniszcza.

~Agnieszka

W szpitalu brakuje podstawowych srodkow ochrony, rozkreca się akcję pt "zamiast batonika kup maseczkę dla medyka" a Lucek balon na stadionie pompuje. No ludzie!!!!

~trepol

Ja to bym im dał plecak z kamieniami na plecy i po lesie niech sobie po biegają a nie jeszcze im takie luksusy szykują...
Szpital potrzebuje wsparcia a tu wychodzi na to że n ie szpital tylko kadra piłkarska co nazwać ich można kopaczami podwórkowymi a nie zawodnikami.... Nasza piłka w Stalowej już dawno upadła i tak szybko się nie podniesie. No chyba że zatrudnią się na stalownie i do alutka do odbędą wtedy kurację wydolnościową i odpadną najsłabsi i niewydolni zawodnicy......

~jasio

Nawet w zimnie

~jasio

Lubiem jak siem coś rozkłada

~Tato

Darek do psychiatry po leki bo w pampersy już robisz ....

~Trotyl

Kiedyś odśnieżone boisko żwirowe było luksusem i były wyniki.
Dziś boisk trawiastych kilka a wyników jak nie było tak nie ma.

jusek

Nie mają na co wypier...lać pieniędzy?Poziom gry jaki prezentują nasi"piłkarze".wskazuje raczej na grę w kartoflisku, a nie na boisku.

~SYGNALISTA

Mimo policyjnych samochodów i obstawy policyjnej na ogrodzeniu domu Jarosława Kaczyńskiego wywieszono napis "WYP...AJ" i paczkę pampersów. W związku z tym zdarzeniem sześciu policjantów zostało zawieszonych w obowiązkach.

~SYGNALISTA

Ludzie ludziom zgotowali ten PiS. No ale chyba Ardanowski zgasi krótkiego jak kiepa. Wszystko.

~Czesiek

Dla patałachów namioty a szpital błaga ludzi o wsparcie finansowe

~@kibic 89

Ordo Iuris straciło swoją siedzibę w Brukseli, a rząd Belgii uruchomił proces zakazu działania tej organizacji i innych z nią powiązanych na terenie tego państwa. Jeśli Belgia może, to my też.

~Kibic

Czysom jeszcze karnęty na mecz?

~kibic 89

Przerobić na kościół polowy, piłkarzy na ministrantów, kibiców ewangelizować , postawić straż z nadgorliwych kiboli eunuchów , przed zdemoralizowanymi kobietami

~kris35

Ciekawy jestem co te pis-dekle nam przedstawią po pierwszym silnym wietrze.

~toudistal4

A co sie stalo z starym plotem wokol stadionu .Byl mocny ,slupki z cegiel ,komu to przeszkadzalo?Bo ten nowy wyglada na slaby i tandetny .Kibice bez problemu go zniszcza.

~Tylko PIS

Czyli szpital już mamy, lepszy i większy niż w WARSZAWIE

~Mongoł

Pomysł ze schowaniem 4 ligowej kopaniny słuszny. Ale dlaczego takie pieniądze na to wydawać? Wystarczy za płotem w lesie kazać im siedzieć.

~dsd

i co z tego skoro miłosciwie nam panujaca partia zamyka wszytko i wszystkich ze niby jakas pandemia jest

~krzywa

Miasto dostalo na walke z covid kase a za te pieniadze droge beda budowac i miejsce schadzek dla emerytow .Przypominam ze miasto to my mieszkancy a nie lanserzy pisowscy!!Potrzeby teraz ma szpital i kazde pieniadze powinny sie tam znalezc ,a nie nieustajace zabawki!

~0lo

Starosta odpowiada za szpital a nie prezydent miasta

daniell

Nie szkoda kasy na tych platfusów - na żel do włosów, było by taniej