Żałoba na terenie miasta Stalowej Woli

Image

W związku ze śmiercią byłego prezydenta Stalowej Woli (1997 – 2002) śp. Alfreda Rzegockiego, Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta ogłasza żałobę na terenie Stalowej Woli. Żałoba obowiązywać będzie w dniu pogrzebu śp. Alfreda Rzegockiego, czyli 31 października 2020 roku.

Na znak żałoby flagi na masztach należących do Miasta Stalowej Woli oraz jego jednostek podległych, organizacyjnych i pomocniczych opuszczone będą do połowy masztu, a flagi na drzewcu lub eksponowane w inny sposób przepasane kirem.

W dniu żałoby odwołane zostają wszystkie wydarzenia o charakterze rozrywkowym, których organizatorem jest Miasto Stalowa Wola, jego jednostki podległe, organizacyjne i pomocnicze.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Rolers

Nie mogę się doczekać uroczystości wspominkowych gdzie obecny prezydet będzie zapalał znicz stał w zadumie i stawiał kwiaty. Lans przy trumnach i zmarłych pomaga zdobyć wyborców w wieku od 60 do 100 lat

~rozwadowianin

DO TAKA PRAWDA: 4 ligowa zagrała i przegrała.
Ot co.

~stalowiak

Na pogrzebie Prezydenta Stendiucha byli przedstawiciele Władz Pani Wiceprezydent i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej dlaczego wprowadzacie w błąd,

manukun

@ola
Przecież to zamieszanie służy jedynie zbijaniu kapitału politycznego. Ocieplenie wizerunku po dymie z utopieniem mnóstwa pieniądzy w klub piłkarski, którego głównym osiągnięciem jest spadek w lidze. Jakie konsekwencje dla decydentów? Dostali premie

~Duper

Żałoba ekonomiczna w mieście to trwa od momentu jak ten przypadkowy gostek dorwał się fuksem do prezydentowania 5 lat temu.

~abw

~jkl
''Byłego prezydenta Stendiucha wybrała partia. Moi rodzice nie mieli wyboru. Byłego prezydenta Rzegockiego wybrała rada miasta wybierana demokratycznie i taka różnica.''

A 10 procent to standard?

~jkl

Byłego prezydenta Stendiucha wybrała partia. Moi rodzice nie mieli wyboru. Byłego prezydenta Rzegockiego wybrała rada miasta wybierana demokratycznie i taka różnica.

~Wuju

Moze jakis komentarz na temat demonstracji? Przecie w miescie działo sie! a moze wyslannicy w rurkach to komentarz UM?

~taka prawda

A 4 ligowa pisówka jutro będzie kopała się po czołach czy też odwołali?

~Ryk 12

Teraz to nie miec covida to obciach

~mieszkaniec

kudłaty szaleje, he he .....

~abw

Zmarł były prezydent Edward Stendiuch - żadnej reakcji ze strony LN,
zmarł były prezydent pseudonim - 10 procent - żałoba w całym mieście.
Jak to tłumaczyć?

~ból

Lucjusz zbyt madry nigdy nie byl, jak cały pis...

~Kuchciński

Oj Lucka bul jest większy niż mój bul .

~szczurski

Przeciez i tak od jakiegos czasu mamy wlasciwie zalobe z powodu covida.To nie ma sensu oglaszac zoloby w zalobie .Ludzie plotkuja co by te osoby z PISu maja wirusa z Covid tylko na papierze z laboratorium.Po to zeby pokazac ze maja wiekszy ból od nas.

~ola

Ile i gdzie były planowane imprezy rozrywkowe organizowane przez miasto by je odwoływać? Nie jest to przesada?