Różaniec w obronie kościołów

Image

Już dziś w środę 28 października o godz. 17:00 przed Sądem Rejonowym w Stalowej Woli będzie mieć miejsce protest przeciwko Decyzji Trybunału Konstytucyjnego w zmianach w prawie aborcyjnym. W wielu miastach Polski takie protesty odbywają się już od kilku dni. Niekiedy walka o prawo do aborcji, czy to w ograniczonym zakresie, czy pełnym, przeradza się w akty wandalizmu. Niszczone są elewacje budynków, kościoły, pomniki czy środki komunikacji publicznej. Czasem do protestujących dołączają się chuligani, którzy w akcji widzą okazję do rozróby. Tymczasem w walkę o prawa kobiet włącza się coraz więcej organizacji, którym niekoniecznie zależy na tym aby popierać sprawę o jaką toczą się protesty. W samej tylko Stalowej Woli powstały już 2 grupy, które nie zgadzają się na profanację obiektów sakralnych, jak również na niszczenie mienia wspólnego.

Różaniec w obronie kościołów

W środę, o godzinie 17:00, pod krzyżem przy bramie wejściowej do kościoła pw. Świętego Floriana, czyli o tej samej porze co protest przed sądem, ma odbyć się modlitwa różańcowa ekspiacyjna za profanacje dokonywane w Kościołach w Polsce. Udział w tym wydarzeniu deklaruje kilkadziesiąt osób.

Link do tego wydarzenia znajdziesz -> TUTAJ

Obrazek

Kibice zabierają głos

O obronę kościołów apelują również kibice Stali Stalowa Wola, którzy chcą się spotkać przed marszem o godzinie 16:45 przed kościołem św. Floriana. Jak piszą, w ciszy i spokoju będą pilnować naszego miasta przed możliwymi pomysłami lewaków.

Gorący okres w Polsce trwa. Nasze prawa i wolność są nam odbierane każdego dnia rozporządzeniami i ustawami. Zabronili nam normalnie oddychać, zabronili korzystać ze służby zdrowia, bo jesteśmy chorzy, zabronili normalnych relacji, spotkań, wesel, komunii. Zabronili nauki, sportu. Niebawem odbiorą prawo do protestu, bo zabronią wychodzić z domu.

Nierząd, wrzuca trudny temat zastępczy -aborcja, by jeszcze bardziej podzielić/ skłócić społeczeństwo...
Każdy z nas widział czerwone błyskawice na profilach naszych znajomych. My jako sympatycy Stalówki , postanowiliśmy odnieść́ się̨ do tematu marszu/protestu w Stalowej Woli.

Sam cel protestu większość́ z nas rozumie i raczej popiera. Większość́ solidaryzuje się̨ z kobietami. Mamy matki, żony, córki, które zapowiadają udział w „spacerze”. Szacunek za odwagę i podjętą decyzję walki o swoje.

Jednak !!!

W wielu innych miastach do marszów kobiet podpinają się prowokatorzy spod znaku tęczowej flagi i lewackich środowisk, które chcą zwrócić na siebie uwagę . Nie można pozwolić tym ludziom, żeby wykorzystali sytuację i pod pretekstem możliwie słusznego protestu, niszczyli murale, zabytki, pomniki i święte miejsca, które dla znacznej części obywateli są̨ bardzo ważne. Dla lewaków z antify i tęczowej hołoty, te protesty to tylko przykrywka do działania i niszczenia tego, co dla nas ma znaczenie, a ich radykalnym postulatom mówimy stanowcze NIE! Te działania, które zaobserwowaliśmy w innych miastach są̨ na niekorzyść́ kobiet, które walczą̨ o swoje przekonania!

1 Apelujemy do wszystkich protestujących:

- Walczcie, manifestujcie, macie do tego prawo, ale zostawcie w spokoju pomniki, zabytki, kościoły i wszystkie inne miejsca, które nic w tym wszystkim nie zawiniły, a dla innych ludzi odgrywają̨ nierzadko bardzo ważną̨ rolę w życiu. Walczcie z głową!!!

Nie dajcie się̨ ogłupić́ politykom, mediom, lewackim prowokatorom, bo to nie przyniesie pożądanego efektu!!! Myślcie samodzielnie !!!

W związku z wydarzeniami w innych częściach kraju!!! Jeżeli w naszym mieście będzie dochodzić do incydentów, które uderzają w nasze wartości, tradycje i kulturę, to nie pozostaniemy bierni. Potępiamy tego typu działania i nie pozwolimy na bezsensowną dewastację naszego miasta. Ostrzegamy!!!

Kolejna sprawa to prowokacyjne i agresywne zachowanie milicji, która zapewne będzie pilnować protestujących. Interwencje zomo, które utrzymujemy z naszych podatków można oglądać w internecie . Nie dajcie się sprowokować „władzy” i przeczytajcie swoje prawa by nie stać się ofiarą nadużycia kompetencji – piszą kibice na Facebooku.

Link do tego wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Obrazek


Strajk kobiet w Stalowej Woli

- Trybunał Konstytucyjny orzekł, że dopuszczalność aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia lub choroby płodu jest niegodna z Konstytucją. Decyzja TK oznacza, że z polskiego prawa zostaje usunięty przepis, który do tej pory na to pozwalał.

Ta zmiana przyniesie tragedie i cierpienie polskich kobiet. Bezpośrednio odpowiedzialni będą posłowie wnioskodawcy PiS i osoby dziś orzekające.

Zapraszamy każdego kto tak samo jak my, nie zgadza się z tym co ogłosił rząd - czytamy na fb Strajk kobiet Stalowa Wola.

W proteście przed stalowowolskim sądem deklaruje wziąć udział ponad tysiąc osób, 2 razy więcej mieszkańców Stalowej Woli jest nim zainteresowanych.

Link do tego wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Obrazek

Blokada Samochodowa (29.10)

Kolejną formą protestu ma być blokada samochodowa miasta.

Spotykamy się o godz.17 na parkingu przed TESCO. Przejedziemy przez najważniejsze ulice miasta tj. KEN, Ofiar Katynia, Żwirki i Wigury, Poniatowskiego, Chopina, Jana Pawła, Przemysłowa.

-Plakaty naklejamy na tylnych i tylnych bocznych. Nie ograniczamy sobie widoczności i nie ryzykujemy dostania mandatu!

-Jedziemy z prędkością 30 km/h (nie szybciej bo się zgubimy)

-Jedziemy zgodnie z przepisami (szczególnie na czerwonych światłach)

- I TRĄBIMY CAŁY CZAS!!!!


Link do tego wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Obrazek

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ycfyfycy

Lepiej żeby te szurnięte osoby od szatańsko-nazistowskiego symbolu nie podchodzili bo kibice ich rozjadą po asfalcie i nic z protestujących nie pozostanie

Niemiec

Chore ambicje Rydzyka ciągną Kościół Katolicki na dno. Ta wojenka spowodowała już odejście wielu wiernych, a jeszcze więcej odejdzie.

~Zenek

Módlmy się o dar nawrócenia dla tych dziewczyn..

koliii

Na takie bydło to nie modlitwa tylko GESTAPO albo ZOMO. Oczywiście biblia też się przyda.

~darek

Kto atakuje kościoły. Nikt.

~asik

Niektórym marzy się tak jak na zachodzie . Czyżby marzyli o takim zyciu jak we Francji ? Walczcie dalej z tym rządem , wybierzecie Lewicę lub Po to będzie mnóstwo emigrantów( nie będzie protestów ) dalej będzie swawola złodziejstwo . Czy tego chcecie ?

~Grażyna

Światowy Zakon Szatana poparł odbywające się w Polsce protesty, postanowił „duchowo” zaangażować się w walkę o aborcję w Polsce. Na oficjalnej stronie Zakonu poinformowano, że w intencji wsparcia protestujących na polskich ulicach odprawiono „czarną mszę”. Uczestniczyli w niej sataniści z siedmiu krajów.
Niech ta informacja stanie się powodem do zadania sobie przez wielu chrześcijan uczestniczących w protestach pytania: po której jesteś stronie: tej, po której jest Kościół katolicki, czy po tej, po której jest Światowy Zakon Szatana?
To jest chwila prawdziwego wyboru!!

~dodge

nasi kibole to pionki kaczyńskiego i rydzola.

~brew

Życzę zbiorowego oprzytomnienia po obydwu stronach

~~~123

A CO Z PEDOFILAMI W KOSCIELE TEZ SIĘ MODLILI....

~Jeff Lynne

Nie rozaniec tylko odseperowanie sie od polityki uratuje Kosciol.

~Kibic

Czas zmiany poglądów.. Nigdy nie byliśmy tymi złymi..
Czas otworzyć oczy.

~Kibic

Czas zmiany poglądów.. Nigdy nie byliśmy tymi złymi..
Czas otworzyć oczy.

~SID

~dab - jak patrzę na Europę zachodnią to chciał bym, żebyś my tak zarabiali i tak żyli jak w tej Europie. Jeśli kosztem kościoła to trudno. Bóg jest wszędzie, niepotrzebnie kościół wszędzie się wpycha.

e2rds

Może kibole na następne mordobicie pójdą z różańcem, a nie z pałami, zobaczymy jak będą się zachowywać obrońcy wiary.

smart

~dab
Bardzo ładna postawa kibiców?
Kibice nas(kobiety) wygwizdali...
Pod dużym kościołem, głośno krzyczeli.. Ku@#& wyp#*&@.
Stali z dewotami, a nas olali..

~Gringo

Droga mieszkanko twoim tokiem rozumowania to każdy nauczyciel mający tłuka w klasie powinień delikatnie kazać mu wyp... ć

~Student

Kończ Jarek, wstydu oszczędź. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, przed nami świat a nie twój zaścianek

~tak jest

Wulgaryzmy to wyraz mocnego sprzeciwu i buntu. Wreszcie młodzi stanęli do walki o wolność. Ich dziadkowie, rodzice walczyli o nią w latach 80 - tych.Kibolstwo to będzie teraz poważny problem dla duchownych i władz.

~Mieszkanka

Byłam tam z moją córką i ani przez sekundę nie poczułam, że młodzież która tam była krzyczała bezmyślnie. Te dzieciaki są świetne,mają świadomość i wiedzę, rozumieją co może się stać jeżeli w tym momencie odpuszczą. Nie chowają się pod spódnice swych mam tylko z pełną świadomością walczą o swoje prawa a przede wszystkim o wolny kraj. Tak padały tam obraźliwe słowa ale skoro nikt nie rozumie kiedy mówi się grzecznie to po co tak mówić...Skoro chcą dosadnie to ją dostają. Pozdrawiam Was Siostry

~dab

BA5RDZO ŁADNA POSTAWA KIBICÓW NIE PORÓWNUJCIE ICH DO KIBOLI. TU CHODZI PISOWI( żydom) O ZNISZCZENIE KOSCIOŁA W POLSCE, JEDNEGO Z FILARÓW CYWILIZACJI ŁACINSKIEJ ,KTÓRA DOPROWADZIŁA EUROPE DO BOGACTWA. ZOBACZCIE CO ZROBILI Z EUROPĄ ZACHODNIĄ--ZNISZCZYLI KOŚCIÓŁ I ZNISZCZYLI RODZINĘ. DLATEGO WSZYSTKO UPADA BRAK JEDNOSCI. DZIEKUJE JESZCZE RAZ KIBICOM STALI STALOWA WOLA ZA PIEKNĄ POSTAWĘ I WYPOWIEDZIANE SŁOWA.

~mieszkaniec

Nie ma zgody na zdziczenie obyczajów. Lewica sama się wykluczyła z normalnego społeczeństwa polskiego.

~ola

Szkoły zamknęli więc młodzież się nudzi i urządza sobie wiece na ulicach i pod kościołami. A zagonić towarzystwo z powrotem do nauki i nie cackać się, bo rosną lewaki. A jak nie chcą się uczyć to do roboty!

~yzx

Boss_STF
Opowiadasz same bzdety o wychowaniu...

~@Gringo

A czy wiesz że do psychiatry możesz iść bez skierowania od lekarza rodzinnego?

~@BroniłWiary

Ten kibol głośno tak chyba zaczynał różaniec...?

~Gringo

1/3 przyszła zrobić sobie fotke, 1/3 pokrzyczeć i powyklinać i 1/3 to skrajna lewica lgbt i inne dziwolągi z czego znakomita większość szkolnych napoleonów sama nie wie po co tam są i czego chce. A tak bezwartościowego przekazu z tej pseudo sceny nigdy nie słyszałem choć było i jedno świadectwo nawrócenia.

~abc

*strajk kobiet

~abc

Kibice mają matki żony i córki i większość z nich jest przeciwna ostatnim zmianom. Ja też jestem przeciw. Ale marsz kobiet to nie jest walka o przywrócenie tego co było tylko walka z kościołem i o całkowita aborcję na żądanie i inne skrajne lewicowe postulaty, a na to w większości społeczeństwa zgody nie ma.

~Boss_STF

tsr, bo w nienawiści do tych lewaków, tak wychowano wychowano nas itd. itd.